Pierwsze ciuchy na pierwszego crossa - co wazne i za ile?

Autor tematu
indestructible
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: pt, 15 lip 2011, 13:31
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwsze ciuchy na pierwszego crossa - co wazne i za ile

Post autor: indestructible » pt, 6 gru 2013, 13:31

Ecik - przepraszam najmocniej za wprowadzenie w błąd, wszedłem na allegro wpisalem asterisk - CENA OD NAJNIZSZEJ i wyskoczyly mi 661 za 590zł gdzie ponoc cena regularna to 1200zl - to sa ortezy ktore ewentualnie zamiast ochraniaczy kolan mialbym kupic.

Kask - myslalem o Airoh Aviator - fajny ale drogi

Przez fakt gromadzenia kasy złotówki do złotówki po zakupie moto budżet bedzie bardzo ograniczony, choć nikt z moich kolegów crossy/quady nie używał nigdy ortez/ów, w przypadku niektórych z tego co widze ochraniacze kolan sa zbedne, choc uwazam ze to glupota, to akurat ja wolalbym sie zabezpieczyc na poczatek tak by moc uczyc sie jezdzic a z czasem zmieniac rzeczy na lepsze/drozsze/nowsze/trwalsze tudzież dokupywać brakujacych elementow.


Wstepnie planowalem kupic kask, buty, buzer, pas nerkowy, rekawiczki - oczywiscie wszystko uzywki.


Reszta jest sprawa otwarta jednak jesli chodzi o buty jak juz wspomnialem wolalbym TECH 8/Gaerne - tez uzywane.


----------------------------------
Bym zapomnial, mam na imie Michal, mam obecnie 26 lat - watpie raczej bym ostro namieszal w czolowce mx, gdyz dopiero na moto bede sie uczyl jezdzic a docelowo chcialbym smigac po torze, wiec totalna amatoszczyzna. Nie wiem jak bedzie ze skakaniem hop na torze itd bo kiedys na mtb skakalem przez kilka lat jednak moto jest ciut ciezsze, nie wiem jak w powietrzu sie zachowuje i loty sa o niebo dalsze.

Lotnik
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: ndz, 5 maja 2013, 21:29
Motocykl: CRF 250 2007...
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwsze ciuchy na pierwszego crossa - co wazne i za ile

Post autor: Lotnik » sob, 18 paź 2014, 21:01

Witam,
Zamierzam kupić kompletny strój z firmy O'neal .
Co możecie powiedzieć o tej Firmie, nigdy nie miałem z nią do czynienia ,tylko [ Thor i Scott]
A więc tak:

Bluza :
O'neal Element Racewear

Spodnie:
O'neal Element

Rękawiczki :
Enduro O'neal Element

Buty:
Enduro O'neal Element III CE

Kask
O'neal Wingman

Gogle
O'neal B3 FLAT

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Lotnik

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zestawy”