Koszulka i spodnie o'neal (prosze o pomoc posiadaczy).

Autor tematu
turtles0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: czw, 14 sty 2010, 15:57
Motocykl: CRF 450 R '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Koszulka i spodnie o'neal (prosze o pomoc posiadaczy).

Post autor: turtles0 » pn, 22 lut 2010, 21:13

Jako ze do dzialu o ubiorze do mx zaglada malo ludzi to postanowilem wrzucic temat do tego dzialu. Przydaloby sie kupic jakis komplecik do jazdy, firmy w miare dobrej i taniej, bo tak to w jeansach jezdze xD. Padlo na o'neal. Nie bede mial mozliwosci przymierzyc zadnego, chce kupic przez neta i moje pytanie jak to z ta rozmiarowka w tej firmie jest. Najchetniej wysluchalbym posiadaczy. Otoz moje gabaryty:
wzrost: 180, waga 74, klata cos ok 100, pas 85 i mysle ze wiecej nie trzeba. Otoz pod ciuchy w ktorych latam ubieram tylko buzer, na kolana zadnych ochraniaczy i niechcialbym zeby spodnie byly workowate i na poczatku myslalem o rozmiarze 34, ale chyba jednak 32 bylyby lepszym rozwiazaniem, co? A koszulka ktora: M czy L? Najlepiej jakby sie trafil ktos kto jest podobnych gabarytow i mial doczynienia z ciuszkami tej firmy. Pozdrawiam i czekam na odp, bo chce kupic cos jeszcze w tym tygodniu...

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koszulka i spodnie o'neal (prosze o pomoc posiadaczy).

Post autor: piotrgurski » wt, 23 lut 2010, 11:28

Najprostsze rozwiązanie to iść do sklepu i przymierzyć żaden sprzedawca nie powinien robić problemu zwłaszcza że przymiarka nie stanowi zobowiązania zakupu. Co do jakości naprawdę ok trwałe, mocne i nic nie blaknie po praniu.
pzdr Fifi :wink:
ADV/Adventure

Awatar użytkownika
solaris
Admin
Admin
Posty: 1872
Rejestracja: pt, 5 cze 2009, 18:04
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: B-nia
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koszulka i spodnie o'neal (prosze o pomoc posiadaczy).

Post autor: solaris » pt, 26 lut 2010, 23:26

Mam spodnie O'Neal. Co do trwałości koloru - fakt, nie blaknie :) Co do jakości materiału. U mnie standardowo prują się spodnie przy kolanach (czasem gleby albo przez ochraniacze - spodnie bardziej są naciągnięte w tym miejscu). Ale ogólnie je polecam, są dosyć trwałe.

Koszulka jak koszulka rwie się szybko - nie ważne z czego jest zrobiona :)

Jeśli będziesz kupował przez neta podaj gościowi swoje wymiary sam dopasuje Ci rozmiar.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zestawy”