Pomoc w skompletowaniu stroju.

Autor tematu
magi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 307
Rejestracja: sob, 7 mar 2009, 22:16
Motocykl: Sx 125 2008
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pomoc w skompletowaniu stroju.

Post autor: magi » pn, 16 sie 2010, 15:32

Witam zaczynam kompletowac stroj,mniej wiecej wiem czego szukam i jakie firmy mnie interesuja.Na pierwszy ogien idzie buzer w granicach 300-400zl zostal mi polecony Fox airframe.Nastepnie kask 500-600zl mysle ze Airoh dome bedzie dobrym rozwiazaniem.Kolei na gogle mysle ze Oaklay w granicach 130zl zdadza egzamin.Nakolanniki Fox Raptor.Rekawiczki to wielki znak zapytania nie msuza jakos super wygladac,ale maja byc przedewszystkim trwale mam do wydania ok 100zl.Co do nałokietników,pasa nerkowego,butów to juz posiadam.Moze macie jakies inne propozycje lub mozecie cos powiedziec o tych ochraniaczach.

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pomoc w skompletowaniu stroju.

Post autor: Mateusz_MX » pn, 16 sie 2010, 16:03

Buzer jak najbardziej odpowiedni, podobnie kask. Jeżeli chodzi o gogle, to kup jakiś model Scott'ów do 100zł. To najbardziej popularna firma w PL - bez problemu dokupisz potem szybkę, czy osłonę nosa. Ze zrywkami również nie będzie problemu. Co do rękawiczek, polecam Thor Phase lub NoFear (bardzo wytrzymałe i wygodne). Rękawiczki muszą być pasowane na ciasno, tak by dokładnie przylegały do dłoni. Pozdrawiam.
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”