Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
alka
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 74
Rejestracja: sob, 5 lip 2008, 14:58
Motocykl: honda cr 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: alka » śr, 4 lut 2009, 20:25

Ejj po 1. To Panie też tu są:D
po 2. chętnie odpowiem na pytania, w końcu jadę 5 raz:)
Ze sobą najlepiej wziąć jedzenie, zwykle bierzemy zupki na szybko, ciastka, herbatę:) Bierzemy palnik ze sobą, bo ciężko tam z gorącą wodą. Jak wyżej wspominał Piasek dobrze ze sobą alkohol już wziąć, chyba że chce wam się jeździć do sklepu( a to jest bez sensu). Ciepłe koce, a nawet kołderka się przyda, no chyba że nie macie zamiaru spać. Coś do oświetlenia,bo to w lesie jest, chyba że robicie ognisko :D No i najważniejsze kasa:D
Zależy jak przyjeżdżasz my zwykle jedziemy w piątek wcześnie rano,żeby zająć blisko miejsce,bo potem dużo musisz chodzi do toru:) A wieczorem się pije. Możesz iść do Depo zobaczyć zawodników, pogadać z nimi bądź po prostu zobaczyć jak wyglądają maszyny. Większość w tym czasie pije:D
W sobotę od rana są treningi i kwalifikacja. MX1.MX2.MX1.MX2. Potem każdy robi co chce do wieczora. Następnie zaczyna się impreza pod dużym namiotem leci muzyka i wszyscy się bawią, albo po prostu robią u siebie zabawę( W tym roku planujemy zebrać wszystkich fajnych Polaków i zrobić taką imprezę):D o 23 są fajerwerki. To jest coś pięknego... Następnie się pije do rana:D
W niedzielę są już wyścigi MX1,MX2,MX1,MX2 zwykle trwają do południa. Po tym zwykle wyjeżdża się,chodź lepiej zostać dłużej ,bo po wyścigu od razu ciężko wyjechać:D
Parkingi niby sprawdzają,ale to jest ogromne pole, ciężko tam to upilnować, więc odpowiedzialność na własną rękę. Ale raczej wszystko co cenne zostawiasz w busie,aucie a namioty normalnie stoją nikt nie rusza, chodź zdarzało się,że krzesła pokradli:P
Oferty tam czasami są bardzo korzystne. I warto zajrzeć. A jak się udaje nielicznym nawet dostają opony za darmo:D Chodzisz po boksach i dostajesz pełno plakatów i naklejek za darmo:)
Paliwo takie jak w Polsce:)


Do Drugiego kolegi:D
Impreza około 3 dni:D
Rozwiązanie bardzo fajne:) Zajmujesz miejsce i tam jesteś. To jest na takiej polance w lesie:) Ogromne pole. I czym wcześniej jedziesz tym mniej masz do chodzenia:)
nic szczególnego...
Zakładam kask... google...nie widać mojej twarzy.. to już nie ten świat.. tutaj nie ma przyjaźni...tutaj kończy się szacunek... Mój świat moje życie.. mój ustrój... moje zdrowie...bo kocham to CO ROBIE

Gracjan#44
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 137
Rejestracja: wt, 27 maja 2008, 17:58
Motocykl: RMZ250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: Gracjan#44 » śr, 4 lut 2009, 20:38

A jak ktoś woli wygodę to w Karlovych Varach (15 km od Loket)jest pełno hoteli, można znaleźć pokój 2 osobowy ze śniadaniem od około 40 euro. Tylko trzeba drivera wytypować który was tam dowiezie po imprezie hehe
Pozdrawiam

JEST TAKA ZASADA,
NIE KAŻDY JĄ ZNA.
WOLNOŚĆ ZACZYNA SIĘ WTEDY,
GDY KOŃCZY SIĘ STRACH

Autor tematu
CrosswomeN
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: wt, 15 lip 2008, 15:45
Motocykl: Honda CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: CrosswomeN » śr, 4 lut 2009, 20:55

Ale to nie ten klimat:D Chyba ,że przeszkadza komuś towarzystwo tak wspaniałych ludzi i kobiet:P
Uzależniona Od Motocrossu... <33

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: Julekmx2 » śr, 4 lut 2009, 20:56

no moim zdaniem to najlpeij wziąść chleba, pasztetu troche, jakies dolary i dziewczyne albo bez tego ostatniego bo tam namiejscu dużo fajnych maniurek się kręci do wyboru do koloru :D

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: kruszon » śr, 4 lut 2009, 21:15

Zimne noce?? Koce żeby sie ogrzać?? :axe: Przecież tam się wogóle nie śpi!! Jak sobie przypominam jak o 3 w nocy na polu namiotowym śpiewaliśmy na maxa Rubika to aż chce się wracać!! Z gory mowie - EKIPA Z WROCKA ZJAWI SIE NA 100% :mrgreen:
<<WROCŁAWSKI KLUB MOTOCROSSOWY>> DOŁĄCZ DO NAS!
www.motocross.wroclaw.pl
https://www.facebook.com/motocross.wroclaw

Autor tematu
CrosswomeN
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: wt, 15 lip 2008, 15:45
Motocykl: Honda CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: CrosswomeN » śr, 4 lut 2009, 21:19

Wiem,wiem:D Wrocław, Jelenia Góra i dziewczyny z Katowic zawsze są. Rubika? A tak coś pamiętam:D Strach się bać coś będzie w tym roku:D
Uzależniona Od Motocrossu... <33

kubacr
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 74
Rejestracja: wt, 18 wrz 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: kubacr » śr, 4 lut 2009, 21:52

Loket znajduje się 4 kilometry od Karlowych Vary i zaraz od wyjazdu obwodnicą jest tesco i 3 bary chińskie gdzie mozna tanio coś wszamać .W tesco można płacic w euro i w koronach .Co do pola namiotowego wszystko ok ale trzeba uważać na złodzieji bo grasuje tam grupa która kradnie pieniądze dlatego trzeba kase trzymać w kieszeni przy sobie .Ja jestem w loket co roku i zawsze ta grupa grasuje przewaznie w nocy.Kluczyki od aut tez nie mozna trzymac w namiocie tylko przy sobie .Najlepiej namiot rozbijac od strony lasu a nie ulicy bezpieczniej.W poprzednich latach w piątek o19tej zawsze przy zamku w loket był pokaz PETRA KUCHARA I JEGO SPÓŁKI .Chłopaki zawsze poskakali troche z rampy.Ogólnie impreza zajebista i warto na nią pojechać .
j

plazgut
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 454
Rejestracja: ndz, 9 wrz 2007, 00:33
Motocykl: CRF250R '06
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: plazgut » śr, 4 lut 2009, 23:52

alka pisze:Ejj po 1. To Panie też tu są:D
Ależ przepraszam bardzo :D

To jak wyglada tam pobyt? Mozna podjechac autem pod samo tor/las czy auto trzeba zostawic na tym parkingu a samemu z namiotem rozbic sie wlasnie pod lasem?

Gdzieś się NASI zbierają w tym roku? :mrgreen: Bo chociaz nawet podejsc, zapoznac sie i w razie czego zapytac o cos - zawsze będzie łatwiej :)
Tam jest jakoś dostęp do prądu? Bo zastanawiam się nad agregatem.

Ojj to widze, że trzeba się juz zaczac organizowac... Aha, a jak z cenami biletów? A skoro można do depo to rozumiem, że i po autografy można wpasc :D
Obecnie: CRF250R '06, BMW K100RS, K-750
Było: Komarek :), Honda MTX 80, CR125 '97, YZ250F '03, CX500, Maico 250

alka
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 74
Rejestracja: sob, 5 lip 2008, 14:58
Motocykl: honda cr 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: alka » czw, 5 lut 2009, 17:05

No,żeby to mi było ostatni raz!:D

Samochód zostawiasz na polu namiotowym z namiotem ,to jest Twoje stałe miejsce na cały pobyt. Na tor idziesz piechotą:D
Chyba,że zabierasz sprzęt jeżdżący ze sobą.

Jak zobaczysz takie dwie dziewczyny(pewnie w butach crossowych) które są zaczepiane przez obcokrajowców, a one nie reagują(czasami xD) to będziesz wiedział ,że to my:) Zresztą jakoś jeszcze przed wyjazdem się na pewno zgadamy, forum jest to się ustali:D


Prądu nie ma, tylko we własnym zakresie więc lepiej weź ten agregator ( już wiem gdzie będę chodzić ładować tel :D)

No na organizacje trochę czasu jeszcze jest, ale powoli można zacząć:)
Bilety? To na miejscu. Aaaa właśnie,bo tam się płaci też za miejsce parkingowe, to znaleźliśmy patent. Bo oni liczą każdy dzień za osobę. U nas wjeżdża jedna osoba i mówi ,że śpi w aucie ( bo za namiot też się płaci). Reszta wchodzi przez las i wieczorem w piątek idzie po"obrączki" na rękę:)

Baaa! Autografy oczywiście:) Tam z nimi nawet możesz pogadać jeżeli umiesz angielski:D
nic szczególnego...
Zakładam kask... google...nie widać mojej twarzy.. to już nie ten świat.. tutaj nie ma przyjaźni...tutaj kończy się szacunek... Mój świat moje życie.. mój ustrój... moje zdrowie...bo kocham to CO ROBIE

Autor tematu
CrosswomeN
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: wt, 15 lip 2008, 15:45
Motocykl: Honda CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: CrosswomeN » czw, 5 lut 2009, 17:10

Ceny nie są duże. Na stronie jeszcze nie wystawili jakie ceny są w tym roku. Ale bo ja wiem ile? Pamiętam,że jakoś na 3 osoby braliśmy bodajże 4000 koron i jeszcze zostało.
Uzależniona Od Motocrossu... <33

plazgut
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 454
Rejestracja: ndz, 9 wrz 2007, 00:33
Motocykl: CRF250R '06
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: plazgut » czw, 5 lut 2009, 17:11

Dobrze prosze pani :mrgreen: Zachowalem sie jak gowniarz :mrgreen:

Już z góry zakladam, że tam bedzie kupie dziewczyn, a jasnowidzem nie jestem, wiec bede mial trudnosci w rozponaniu was :P

Oj to chyba wezme ten agregat. Ale jak ja sie zapakuje w osobówke? xD

A te opłaty to tak na oko ile wynoszą? Bez pomocy to ja tam sie zagubie chyba :finga:

No niby cos tam dukam po angielsku. O pogode ich pytał nie bede raczej, wiec tu sie pojawia problem :P
Obecnie: CRF250R '06, BMW K100RS, K-750
Było: Komarek :), Honda MTX 80, CR125 '97, YZ250F '03, CX500, Maico 250

alka
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 74
Rejestracja: sob, 5 lip 2008, 14:58
Motocykl: honda cr 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kto jedzie do Loket w tym Roku?:D 9 sierpnia

Post autor: alka » czw, 5 lut 2009, 17:24

Widać, że jedziesz pierwszy raz. Ejj jak ja jechałam po raz pierwszy nikogo nie pytałam o nic :lol:

Na pewno nas rozpoznasz, jesteśmy jedyne w swoim rodzaju:) A co Ci da jak dzisiaj Ci powiem gdzie i o której się spotkamy? Spoko na to jeszcze mamy czas:) A poznamy się na pewno:) W tam tym roku poznałyśmy się w końcu z chłopakami z Jeleniej Góry to w tym się poznamy z chłopakami z... ? :mrgreen:

Zapakujesz :) Jakoś sobie poradzisz. A dużo od was jedzie osób?

Ehhh spoko w piątek możemy Ci pokazać co gdzie i jak:) Potem już sobie poradzić,a i tak pewnie będziemy się widzieć :)

Opłaty około 3000-4000 Na 3 osoby braliśmy ,to nie wiem jak tam wychodzi :finga:

Możesz z nimi pogadać jaki jest tor:D A jak nie to zawsze jest ktoś kto pomoże:D
nic szczególnego...
Zakładam kask... google...nie widać mojej twarzy.. to już nie ten świat.. tutaj nie ma przyjaźni...tutaj kończy się szacunek... Mój świat moje życie.. mój ustrój... moje zdrowie...bo kocham to CO ROBIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”