Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.

Strefa Zachodnia Klasy i Quady (liczę na uczciwość -2 opcje do zaznaczenia )

MX1/MX2
68
43%
do/pow 30lat
15
9%
Quady Tak
26
16%
Quady Nie
51
32%
 
Liczba głosów: 160

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: ecik » pn, 26 sty 2009, 15:00

W tym sezonie chciałbym żeby klasy zostały wiekowe. Chciałbym spróbować sił z 450 jeszcze^^. Ostatnio mało brakowało więc zabrałem się teraz ostro do roboty i dla mnie było by to dobre sprawdzenie swoich sił.

Autor tematu
raf 250f
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 10:53
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wielko(a)polska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: raf 250f » wt, 27 sty 2009, 17:36

Dzisiaj wysłałem na PW do niektórych link do tej ankiety jeżeli znacie zawodników Strefy Zachodniej którzy niebardzo są ON Line to przekażcie niech poświęcą 1 min na zagłosowanie, bo w trakcie sezonu nie będę wysłuchiwał narzekaczy chodzących po Padocku i bluzgających na wszystko .

FUNCKY
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 41
Rejestracja: sob, 3 mar 2007, 13:35
Motocykl: Yamaha yz250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: FUNCKY » wt, 27 sty 2009, 23:41

Jeszcze raz zabieram głos.Po rozmowie z moimi rówieśnikami doszliśmy do wniosku że jesli będzie podział na Mx1 MX2 to zawodnik X mając 20 kilka lat lub 30 i wyborną kondycję posiadający dwa motory 250 i 450 moze startować w myśl waszych przemyśleń w czterech wyścigach .Kluby szukajacy punktów nakarzą zawodniką jezdzic w 4 wyscigach-2 w MX1 I 2 MX2.Jak dla mnie nadal Wasza propozycja jest bez sensu.Po co robić klasę weteran i młodzik ? przecież Ci pierwsi swoje apogeum osiągneli a młodzi mają czas no nie? zróbmy 2 klasy do 250 i powyżej bedzie sprawiedliwie :-).Jeśli macie 20-29 to klasa amator 1 jest dla chłopaków którzy przygotowują sie do licencji a nie do łowców pucharów.Chcesz się ścigać na dobrym poziomie z równymi pod wzgledem pojemności to zapraszam na puchar Pzmotu.Zobaczymy co góra wymyśli mam nadzieje ze na dobry miesiac przed startami nie dojdzie do wiekszych zmian

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: Xeo » czw, 29 sty 2009, 22:39

raf 250f pisze:Dzisiaj wysłałem na PW do niektórych link do tej ankiety jeżeli znacie zawodników Strefy Zachodniej którzy niebardzo są ON Line to przekażcie niech poświęcą 1 min na zagłosowanie, bo w trakcie sezonu nie będę wysłuchiwał narzekaczy chodzących po Padocku i bluzgających na wszystko .
Siemanko
THX za info. Moje zdanie znasz na ten temat, zaczynając hronologicznie to zawodnikiem strefy nie jestem (klona FMXWC), ale mniejsza z tym, podział jakiego jestem zwolennikiem to MX1 MX2 klasa pojemnościowa taka jaka jest na świecie a jak będzie to już nie moja sprawa, a znając życie to nie będzie ciekawie i ciągle będą sprzeczki i niejasności.
Związku z tym mój głos nie zostanie oddany.
Powód: Coraz prężniej rozwijająca się grupa u naszych południowych sąsiadów która coraz więcej bywa u nas w kraju, zresztą zapraszam na site, wymusza że wybiorę imprezy raczej przez nich organizowane co dyskwalifikuje strefe z jej chorymi wymogami.
FUNCKY pisze:Jeszcze raz zabieram głos.Po rozmowie z moimi rówieśnikami doszliśmy do wniosku że jesli będzie podział na Mx1 MX2 to zawodnik X mając 20 kilka lat lub 30 i wyborną kondycję posiadający dwa motory 250 i 450 moze startować w myśl waszych przemyśleń w czterech wyścigach .Kluby szukajacy punktów nakarzą zawodniką jezdzic w 4 wyscigach-2 w MX1 I 2 MX2.Jak dla mnie nadal Wasza propozycja jest bez sensu.Po co robić klasę weteran i młodzik ? przecież Ci pierwsi swoje apogeum osiągneli a młodzi mają czas no nie? zróbmy 2 klasy do 250 i powyżej bedzie sprawiedliwie :-).Jeśli macie 20-29 to klasa amator 1 jest dla chłopaków którzy przygotowują sie do licencji a nie do łowców pucharów.Chcesz się ścigać na dobrym poziomie z równymi pod wzgledem pojemności to zapraszam na puchar Pzmotu.Zobaczymy co góra wymyśli mam nadzieje ze na dobry miesiac przed startami nie dojdzie do wiekszych zmian
ja raczej jestem także twoim ruwieśnikiem i nie wiem w czym problem, możesz przecież wystartować w weteranach, wałki u nas to są na porządku dziennym i zapewne nikt sie nie kapnie a tak na poważnie to jeżeli strefa miała by być czymś przejściowym prowadzącym do wyciągania i wyszukiwania w tych zawodach przyszłych zawodników MP (i zapewne takie są zamierzenia "PZM") to ja nie mam nic przeciwko, bo i pościgam się z dużo lepszymi zawodnikami, konfrontując swój poziom, a i nic mi nie uroni przyjeżdżając ostatni.
Po drugie to musi być taka hierarchia w zawodach, tak jest na świecie i tyle, np.strefa zachodnia lansuje np. 10 najlepszych zawodników, strefa wschodnia, południowa, pułnocna, itp. i mamy wtedy zawodników najlepszych w MP i przyszłych bardziej ambitnych zawodników WORLD, chyba że dalej będzie tak jak jest w strefie co będzie prowadzić do zmiejszania się ilości zawodów jak to się dzieje w MP czy pucharze PZM.
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

Żubr
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: ndz, 18 cze 2006, 22:30
Motocykl: CRF 250 R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: Żubr » pt, 30 sty 2009, 09:27

bo powinno byc tak ze np: pierwsza trojka z kazdej klasy wylaczajac juz klase weteren, robi licencje i startuje w pucharze polski a wiec przenosi sie do wyzszej ligi ale nic nie nie kusi ani nie zobowiazuje nikogo aby tak robic. Ja jestem za podzialem pojemnosciowym, moze teraz niektórym bedzie sie to nie podobac ale ma to skutek dlugofalowy i w momencie kiedy na wieksze motory wsiada obecni 80-karze i wyrosna juniorzy beda zadoweleni ze nie musza sie scigac z wiekszymi pojemosciami i za kiepskie miejsce bedzie mozna miec pretensje tylko do siebie a nie zwalac wine na kolege ktory jechał 450
SERWIS MOTOCYKLI - POZNAŃ 660 433 555

Autor tematu
raf 250f
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 10:53
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wielko(a)polska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: raf 250f » pt, 30 sty 2009, 12:09

Do Funcky - sam sobie zaprzeczasz nie chcesz mx1/mx2 ale chcesz do 250 i pow :rolleyes: (jaka to różnica ????!!!)
Co do startu w dwóch klasach w jeden dzień to w ostatnich dwóch eliminacjach klub z Obornik i Zm Wschowa pokazali że jest furtka to takiego procederu tak że i po staremu i po nowemu najprawdopodobniej będzie można startować w dwóch klasach (Lonka też startował wyścig za wyścigiem i co źle ?? ma jaja niech jedzie -efekty są widoczne )
Do Żubr - też tak chciałem że pierwsza trójka sezonu idzie do licencji ale są to zawody amatorskie i nikt nie może zmuszać nikogo do robienia licencji ( chyba że będzie to w regulaminie )

Dawid_tc450
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 15:17
Motocykl: crf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: Dawid_tc450 » pt, 30 sty 2009, 13:06

NIe można ich zmuszać zeby poszli do licencji, jesli chcą sie scigac w amatorach to niech sie scigaja a inni niech walczą zeby byc najlepszym. Ja bym głownie zmienil tylko klasy tak jak jest wszedzie.

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: SEBOOL » pt, 30 sty 2009, 14:25

Nikt nikomu nie może rozkazać robienia licencji. Bo każdy płaci za siebie i to on będzie decydował czy będzie się ścigać z amatorka czy z licencja której motocross jest dla części życiem i robią to od wielu wielu lat!

pozdr.
RS SERWIS

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: Xeo » pt, 30 sty 2009, 15:36

Tak jak piszecie, nikt nikogo nie zmusza i nie może zmuszać do robienia licencji, lecz bez tego strefa nie ma racji bytu, tak że i tak zrobicie licencje choćby amatorskie, kase i tak bedziecie bulić do "PZM" za licencje i tak....
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

pawelktm
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 1 lut 2009, 20:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: pawelktm » wt, 3 lut 2009, 22:06

Dajcie sobie spokój z podziałem na klasy mx1 czy mx2. Na naszym poziomie to i tak nic nie zmieni każdy i tak bedzie
jechał tak samo i tak przegra z tym co ma przegrać nawet jak tamten bedzie jechał setka a ty 450.
Bedzie tylko cyrk na zawodach. 90 % imprez klasa 450 bedzie jechała maks 10 motorów a w 250 bedzie tyle chetnych ze trzeba bedzie dzielic na dwie grupy.BEZSENSU CAŁE ZAMIESZNIE!!! BYŁO DOBRZE NIECH TAK ZOSTANIE !!!!
BIEGAC BIEGAC to DROGA DDO sukcesu a NIE SZUKANIE WINY POrażki W POJEMNOSCI!!!!

POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!

doromoto
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 24 sie 2008, 16:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: doromoto » czw, 5 lut 2009, 11:07

Mx1 Quady nie

Dawid_tc450
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 15:17
Motocykl: crf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Strefa Zachodnia MX 2009 Klasy i Quady

Post autor: Dawid_tc450 » czw, 5 lut 2009, 15:44

Ja myślałem że zeby wygrywać to jedzic trzeba a nie biegac, ale to chyba jakies ploty:Pna początku może byc młyn ale pozniej sie wszystko ustabilizuje i bedzie lepiej niz teraz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”