11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: mrówcia » czw, 26 cze 2008, 13:35

mrówcia pisze:mówili na zawodach że 12 października ma być III edycja, więc możemy się spodziewać zawodów koło tej daty :mrgreen:
heh no kurde mam się powtarzać :?: :?: znów mnie wszyscy olewają :( :(

był ktoś na II edycji?? macie jakieś fotki???
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: Julekmx2 » czw, 26 cze 2008, 16:24

Heh ja byłem, ale nie poszło mi tak jak oczekiwałem :lol: Nigdy po takich pieprzonych dołach nie jeździłęm i na zapoznawczej sie chciałem licencji trzymać i już na koniec kolka zapoznawczego na dołach podcelo mi przód i ostro w kozły poszedłem, jakaś babka z 80 lat, miala jak nic zaczela mnie zbierać i nie pozwoliła mi na motor wrocic tylko do karetki kazala heh :lol: No ale wystartowałem i sobie obiecalem że już spokojniej pojade ale na pierwszym kołku po starcie ( i przed startem bo dziadek źle flaga pomachał i znowu wszyscy musielismy startować) znowu dzwon ale tym razem to nie moja wina tylko jakiegoś pajac co opone wsadzil w ziemie przy koleinie po wewnetrznej stronie ( chyba go posrało bo w zakrecie sie kładzie do strony wewnetrznej, logiczne co? ) no to juz naprawde jechalem pomalu bo sie strasznie nie pewnie czulem na tym torze, i do tego co kolko musialem sie zatrzymywac wody dolewac do chlodnicy bo sie gotowała... Z Roberto pogadlismy z piekna pania która kierowala ruchem na trasie i zaopatrzyla nas w picie heh :wink: Najlepszy to był Pan prezes, którego głos przypominał Dumbledroa z Harrego Pottera. Wszyscy napewno go rozumieli oco mu chodzi na odprawia... teksty typu " tam gdzie zawsze jest woda" albo " tam gdzie ostatnio uważajcie " ale skąd ja do chlory mam wiedziec gdzie ostatnio jak jestem pierwszy raz ?! brak słów. Teraz motor stoi w remoncie i jak bedzie gotowy do może sie skoczy na jakis trening do winowa potrenować te pieprzona trase zeby na 3 edycje pojechac juz dobrze. Ale to od transportu i dobrch checi zalezy :lol:

ochen_mx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 123
Rejestracja: ndz, 30 mar 2008, 20:47
Motocykl: CRF 250 06'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: ochen_mx » czw, 26 cze 2008, 17:48

Wątpie juluś że od tak pozwolą Ci pojezdzić po trasie, skoro są takie problemy z organizacją zawodów. Nie zapominajmy że jest to [ wciąż czynny?] poligon wojskowy ^^ Dumbledor był najlepszy ;D -gdzie będzie pkp? - no tam u mnie gdzie zawsze jestem! -ale gdzie to jest? - no mowie ze tam u mnie! ;/ hehe brawa dla niego ;D A widziałem, że wywiad do tv dawał, ma ktoś może ten urywek z opolskiej telewizji? sie nawet w tle ponoć załapałem^^ Pozdro! :finga:

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: Julekmx2 » czw, 26 cze 2008, 18:32

oni tam czołgami w weekendy jeżdżą. Hee no i on z krzesełka sie zjebał na koniec zawodów hahaha :lol:

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: mrówcia » czw, 26 cze 2008, 18:50

skoro mnie tu i tak nikt nie słucha to mogę sobie popisać :finga: nie znacie się wcale :mrgreen: trasa była mega zwalona i mego trudna ale moi drodzy mistrzem prostej może być każdy, czyż nie o to chodzi by było trudno??
Julekmx2 jestem tam co niedzielę i jeszcze czołgu nie widziałam, fakt poligon jest czynny i w granatniku są niewypały :mrgreen: żołnierzy widziałam tam ostatni raz.... hym nie widziałam :mrgreen: :finga: heh z organizacji się sama śmiałam, ale nie mają nikogo innego, chociaż panie na trasie były całkiem nowe :lol: :lol: wolała bym panów :lol: :lol:
reasumując przesadzacie bo już w tamtym roku mówili że zawodów nie zrobią :mrgreen: a zrobili i nie było tak do dupy jak w maju :!: :!: :!: :mrgreen:
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: Julekmx2 » czw, 26 cze 2008, 19:18

no to może wpadniemy w jakiś week pościgać sie z czołgami i żołniezami hehe :lol: A te piekne panie powinny robić start, a dziadek pokazywac trase :wink: Chociaz jak by taka pani startowała to chyba w ogóle juz bez ładu i składu to bylo hehe :lol:

ochen_mx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 123
Rejestracja: ndz, 30 mar 2008, 20:47
Motocykl: CRF 250 06'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: ochen_mx » czw, 26 cze 2008, 19:27

Mrówa jest pedałką i woli chłopców ;P jak tak można ^^ żarcik ;)

Wpadniemy kiedyś wpadniemy ;) Ale julian sie nie łudź, ze te twoje panie będą trase pokazywać ^^ Z Darią sie zgadamy i ogień ;D Ten dziadek na prezydenta!! :finga:

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: mrówcia » czw, 26 cze 2008, 19:45

OoO widzę, że zostałam zauważona :lol: :lol:
dziadzio był by lepszym prezydentem niż obecny :lol: :lol:
jak ze mną się zgadacie to będziecie dopiero płakać, że trasa trudna :mrgreen: :mrgreen: już my znamy zakamarki poligomu :mrgreen: :mrgreen: :finga: :finga: ale póki co jadę wypoczywać, a motorek czeka na nową klamkę bo jakiś gupek zajechał mi drogę i złamałam :lol: :lol:
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

ochen_mx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 123
Rejestracja: ndz, 30 mar 2008, 20:47
Motocykl: CRF 250 06'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 11.05.2008, CC, Winów, Puchar Prezesa AMK Opolskiego.

Post autor: ochen_mx » pt, 27 cze 2008, 12:57

Jego głosu prędko nie zapomne ^^ Ja będe tam u siebie, tam gdzie zawsze. haha. Mróffk'a lubisz ciemne zakamarki widze ;P nie ladnie nie ladnie ^^ co to za wypoczynek bez motoru ? ;D pff. :finga:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”