Kiedy jakis podjazd?

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
ELIS
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: wt, 4 wrz 2007, 11:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kiedy jakis podjazd?

Post autor: ELIS » pt, 23 maja 2008, 16:57

jagadal pisze:W 2004 kochani ekolodzy w butach z obierek ziemniaka sprawili, że organizowany od lat podjazd w Szczawnicy został odwołany i od tej pory czegoś takiego w Polsce już nie ma. Paranoja!!!
Nie wiem czy tam do końca tak ekolodzy mieli coś do powiedzenia dlatego że to jest prywatny teren jak mnie wiadomo a mówimy chyba od podjeździe pod Rape, gdzie teraz jest wyciąg, restauracja domki na zimę i inne gadżety do czesania kasy z turystyki, znam ten temat dość dobrze bo zarządza tym wszystkim mój kolega ze Szczawnicy z którym to od wielkiego dzwona jeżdżę na trialówce po ichnich góreckach zresztą jakże ślicznych:) Ale nie powiem podjazd był soczysty a wyjazd na samej górze .........ehhhhh było minęło ostatnio widziałem jak spychacze to wszystko w pył roznosiły.

Pozdrawiam
Rafał
450 exc

Autor tematu
MaTeK RiDeR
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 43
Rejestracja: wt, 20 lut 2007, 10:06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kiedy jakis podjazd?

Post autor: MaTeK RiDeR » pt, 23 maja 2008, 22:28

No ale nie tylko tam byla taka fajna gorka, jest ich troche tylko trzeba sie rozejrzec
.....:::::Motocross & Enduro:::::.....

robas597
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: śr, 13 wrz 2006, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kiedy jakis podjazd?

Post autor: robas597 » sob, 24 maja 2008, 10:49

Co roku Jest organizowany jakis amatorski podjazd np.W Zawoji na wyciagu trzeba poszukac bo naprawde warto.A co do Goscia na tej kawie to jestem prawie pewien ze to zwykly amator ze wsi ktory czasmi wystartuje pokazowo,widzilem jak tym jezdzi...i lepiej szlo chlopaka na zwyklych 4T .Ale tu juz wchodza w grę umiejetnosci...

Ps.Jak sie czegos dowiem to dam znac...

Autor tematu
MaTeK RiDeR
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 43
Rejestracja: wt, 20 lut 2007, 10:06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kiedy jakis podjazd?

Post autor: MaTeK RiDeR » ndz, 25 maja 2008, 16:25

robas597 pisze:Co roku Jest organizowany jakis amatorski podjazd np.W Zawoji na wyciagu trzeba poszukac bo naprawde warto.A co do Goscia na tej kawie to jestem prawie pewien ze to zwykly amator ze wsi ktory czasmi wystartuje pokazowo,widzilem jak tym jezdzi...i lepiej szlo chlopaka na zwyklych 4T .Ale tu juz wchodza w grę umiejetnosci...

Ps.Jak sie czegos dowiem to dam znac...
No to daj znac dokladniej, jak bedziesz wiedzial gdzie sa te amatorskie.
.....:::::Motocross & Enduro:::::.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”