Sochaczewska Wiosna 2008

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
gorceYz125
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 209
Rejestracja: wt, 5 cze 2007, 20:48
Motocykl: Yz125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ/Klikuszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: gorceYz125 » pt, 2 maja 2008, 13:58

No fotki z zawodow spoko :wink: szkoda tylko ze ja nie moge startowc... :cry: Ale ja wczoraj tez sam sobie latalem po moich ukochanych Gorcach i tak przyrznalem ze jakby nie kask to az strach pomyslec i na razie goje siniaki swoje i moto :lol: (ale to taki maly off topic)
A zdjecia z zawodow super 8) 8) I zapraszam w gorce :wink: :wink:
PzDr

mati sx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 67
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 15:24
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: mati sx » pt, 2 maja 2008, 16:12

Ja tez bylem :lol: były to dla mnie pierwsze zawody na jakich bylem startowałem w klasie C pojechałem w dwóch biegach po pierwszym bylem 27 (niestety start w drugiej lini za gościem który nie mógł ruszyć z przyczyn bliżej nieokreślonych :x ) w drugim 22 co na koniec dało mi 25 wynik na 51 startujących :? gdyby nie gleba na ostatnim okrążeniu (wyleciałem z toru podziękowania za podniesienie moto) to byłbym w pierwszej 20.Jechałem KTM sx 125 z numerem 55.Jakby ktoś miał jakieś foty to są mile widziane mój mail mati.001@wp.pl
dzięki pozdro :wink:

KTMSXrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 14:13
Motocykl: KTM Sx 125 2003
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: KTMSXrider » pt, 2 maja 2008, 22:03

Moim zdaniem impreza calkiem udana fajny klimacik idt. Byly to moje drugie zawody (wczesniej tez socho 11.11) i uwazam ze nie poszlo tak zle. Lecialem w klasnie C.

pierwszy bieg miejsce 31/51 chyba nie ma tragedii jedyne co moge sobie zarzucic to zbyt mocne zawiazanie lapy bandarzem przez co na ostatnich okrazeniach troche mi spuchla i ciezko bylo kiere utrzymac mysle ze gdyby nie to byloby pare miejsc lepiej no ale jakbym przewidzial to bym nei wiazal ogolnie i tak zadowolony bylem

w drugim biegu 26/48 zatrzymala mnie gleba na takim zakreto-podjezdzie przy mecie ale jakos poradzilem sobie z przetarganiem motoru przez wszystkich lezacy jadac caly czas torem tak jak sie powinno zdenerwowali mnie ludzie ktorzy dopuscili sie po prostu oszustwa i omineli caly zakret zrywajac linke i zjezdzajac z toru moim zdaniem zachowanie totalnie nie fair i dobrze by bylo gdyby ich zdyskfalifikowac lub odjac jakies okrazenia. Mysle ze gdyby nei oszustwo innych tez bylo by kilka miejsc do przodu i naprawde prozba jesli macie zamiar znowu oszukiwac to po prostu nei przyjezdzajcie na te zawody bo jednak nie o to w tym wszystkim chodzi i mysle ze forumowicze mnie popra.

W ogolnej klasyfikacji z tego co patrzylem na rozpiske po zawodach bylo miejsce 29 (nie wiem jak jest na wynikach w necie). Lecialem na SX 125 z nr 17. Pare fotek z zawodow umiescilem juz na bikepicsach http://bikepics.com/members/ktmsxrider/ ... 142587&s=0 2 i 3 strona z fotami.

jak ktos znajdzie jeszcze jakies foty lub filmy z zawodow to dawajcie znac na gg 5254610

Stanley125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: sob, 1 gru 2007, 16:28
Motocykl: brak:(
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: Stanley125 » sob, 3 maja 2008, 13:12

Jam tym kaskaderem :lol: Dziura na ladawisku skutecznie
mnie zatrzymala.Skutek=oboczyk w gipsie i caly obity
Kto to taki? KAWSAKI

Autor tematu
Ryba
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: ndz, 17 lut 2008, 21:00
Motocykl: YZF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: Ryba » sob, 3 maja 2008, 20:26

stary dobrze ze tak to sie skończyło, wyglądało masakrycznie, pozdro dla ciebie

Stanley125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: sob, 1 gru 2007, 16:28
Motocykl: brak:(
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: Stanley125 » ndz, 4 maja 2008, 15:30

Ja widzialem tylko czarne-biale-czarne-biale buh :rolleyes:
Kto to taki? KAWSAKI

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: EXC rider » ndz, 4 maja 2008, 15:43

Dzieki Sierot za pomoc i sciagniecie moto :drinkers:

Stanley125 Twoja gleba wygladala bardzo powaznie, dobrze ze skonczyla sie nienajgorzej.
To ja sprowadzilem do Ciebie karetke bo oczywiscie nikt inny nie raczyl jej zawiadomic... :|

Pozdro i wracaj do zdrowia

squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: squash0 » ndz, 4 maja 2008, 15:51

widziałem stanley jak leciałes ,tylko nie mogę zrozumieć po co skakałeś w tą dziurę (nie ty jeden zresztą ,tylko że reszta tylko prostowała głową poprzeczkę kierownicy)
ale ja w innej sprawie pisze ,bo czas oczekiwania na karetkę był karygodnie dlugi ,a i tak gdyby kolega Zalewski nie pojechał motorem po nich to pewnie byśmy się nie doczekali
A właśnie przeczytałem wstrząsającą wiadomość z zawodow w Rzeszowie i nie wiem jak tam bylo z karetką ale to co było w Socho należy zmienić by nie bylo sytuacji że czeka się na lekarza prawie 10 minut i to w miejscu dostępnym gdzie dojadzd jest pod sam tor .
Miech organizatorzy imprez wezmą sobie do serca świadomość że od szybkiego udzielenia pierwszej pomocy zależy życie i zdrowie zawodnikow i tak organizują łączność z karetką i rozmieszczenie aby nie trzeba było tyle czekać na udzielenie pomocy.
pozdrowienia dla stanleya i nie rób więcej takich numerów !!! bo bylo wiadomo że na zeskoku jest dziura to ,tylko trochę rozsądku by wystarczylo i nic by nie bylo

grzeniu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 11:13
Motocykl: Yz 250 2t 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kingston
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Birthday
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: grzeniu » ndz, 4 maja 2008, 16:00

Według mnie to niedopuszczalnym jest ze na takich czy rzeszowskich zawodach nie ma karetki i lekarza na miejscu przez caly czas trwania zawodow. Kurde przeciez to jest sport ekstremalny gdzie niebezpieczenstwo kontuzji jest bardzo duze!
Takie jest moje zdanie, karetka na torze dopoki wszyscy nie ukoncza szczesliwie biegów.
pozdro.
Mój kanał: http://pl.youtube.com/user/gmaliszewski

Aprilia Rx 50 --> Ktm Sx 125 --> Yamaha Yz 250f --> Suzuki Rm-Z 250 --> Yamaha Yz 250

KTMSXrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 14:13
Motocykl: KTM Sx 125 2003
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: KTMSXrider » ndz, 4 maja 2008, 17:50

a co sie stalo na rzeszowskich zawodach?
co do karetki to srednio sie moge wypowiedziec co i jak tam sie dzialo bo dowiedzialem sie ze cos sie stalo dopiero jak karetka tam przyjechala

Autor tematu
Ryba
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: ndz, 17 lut 2008, 21:00
Motocykl: YZF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: Ryba » ndz, 4 maja 2008, 20:41

"Z ogromnym żalem i bólem informujemy, że podczas zawodów II rundy Pucharu PZM w Motocrossie, które odbywały się 3 maja w Rzeszowie poważnemu wypadkowi uległ czołowy zawodnik klasy MX 85, Andrzej Czyżowski z Człuchowskiego Auto Moto Klubu “Poltarex”. Po przewiezieniu do szpitala, został poddany skomplikowanej operacji, a w kilka godzin później zmarł. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na http://www.motocross.gros.com.pl.

po prostu tragedia :(

KTMSXrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 14:13
Motocykl: KTM Sx 125 2003
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: KTMSXrider » ndz, 4 maja 2008, 21:43

ech tragedia szkoda gadac zal chlopaka:(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”