Sochaczewska Wiosna 2008

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: EXC rider » ndz, 4 maja 2008, 21:52

Motocyklem po karetke pojechalem ja, zreszta to nie wazne.
Karetka byla obecna podczas zawodow, ale stala caly czas przy maszynie startowej na srodku toru dlatego tyle czasu trwala interwencja.
Jedno jest pewne- powinno byc wiecej sluzb medycznych i powinny byc ulokowane w dwoch lub wiecej czesciach toru bo jedna karetka to za malo na taka liczbe zawodnikow- (co by bylo gdyby wypadkowi uleglo kilku zawodnikow?)

2T
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: wt, 6 lis 2007, 02:42
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: 2T » pn, 5 maja 2008, 01:23

:( otóż to, bardzo długo trwał dojazd tej karetki ,gdyby to było np. przebicie tętnicy to po takim czasie już by nie była nawet potrzebna
prawdopodobnie regulaminowo wszystko było OK , ale chociaż powinno się wyposażyć chorągiewkowych w krótkofalówki (zdaje mi się że w łomży tak bylo w zeszlym roku) lub jeden dodatkowy ratownik na tej części toru
no i uwaga dotycząca chorogiewkowych ,myślę że warto by było zrobić im krótkie szkolenie przed zawodami ,bo albo niezauważają wypadku w porę albo tak jak w tym przypadku kierował zawodników wprost na leżącego (tyczy się to większości zawodów,nie tylko Sochaczewa) :(

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: cr500r » pn, 5 maja 2008, 11:49

grzeniu pisze:Według mnie to niedopuszczalnym jest ze na takich czy rzeszowskich zawodach nie ma karetki i lekarza na miejscu przez caly czas trwania zawodow. Kurde przeciez to jest sport ekstremalny gdzie niebezpieczenstwo kontuzji jest bardzo duze!
Takie jest moje zdanie, karetka na torze dopoki wszyscy nie ukoncza szczesliwie biegów.
pozdro.

Grzeniu ja w Rzeszowie widziałem 3 karetki, nie wiem jak Ty? I ta karetka co zabierała Jędrusia bardzo szybko była na miejscu - wiem, ze trochę motki było bo kierowca karetki chciał wjechać na tor, jak najbliżej rannego - przypuszczam,ze maja doświadczenie z żużla, bo tam jak jest wypadek to przerywa sie zawody i myśleli ze tu tez przerwą bieg.Ale to już jest nieważne :( :( Teraz trzeba sie zając właśnie takimi przykładami jak w Socho - gdzie ponoć był dobry dojazd itp a trzeba było długo czekać na pomoc.

Stanley125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: sob, 1 gru 2007, 16:28
Motocykl: brak:(
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: Stanley125 » pn, 5 maja 2008, 12:21

Dzieki EXC rider

1 karetka na zawodach :axe: Gzie ryzyko wypadku bylo wielkie.
Kto to taki? KAWSAKI

grzeniu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 11:13
Motocykl: Yz 250 2t 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kingston
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sochaczewska Wiosna 2008

Post autor: grzeniu » pn, 5 maja 2008, 13:11

cr500r, nie bylem w rzeszowie - nie wiem.. bardziej odnioslem sie do tego co pisali o sochaczewie, ze karetka byla blisko a dojazd trwal dlugo...
Mój kanał: http://pl.youtube.com/user/gmaliszewski

Aprilia Rx 50 --> Ktm Sx 125 --> Yamaha Yz 250f --> Suzuki Rm-Z 250 --> Yamaha Yz 250

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”