04.11.2007, Radom

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
maniak509
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 28
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 00:08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

04.11.2007, Radom

Post autor: maniak509 » czw, 1 lis 2007, 00:09

Witam. Kto jedzie na te zawody?? Zna ktos ten Tor?? bo sam już niewiem.. co robić Pozdro pisac tu lub na moje gg: 4137439

squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » pt, 2 lis 2007, 17:33

nie znam tego toru ,ale z fotek to wyląda na twardszy ,piachu nie widać
miałem jechać tam z dzieciakiem ale widze że jakiś mądry wymyślił że klasa 85 tylko zawodnicy z licencją ,więc odpada bo nie będe se wycieczek robił :evil: ,aż dziwne że zrobili klase amator bez licencji :twisted:

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » pt, 2 lis 2007, 19:19

Ja będe na pewno .
A co do tych klas to faktycznie dziwnie jakoś. Zawody powinny być robione pod kątem młodych zawodników a nawet przedewszytkim pod młodzież, a tu taki numer z 80tkami.
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

ELIS
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: wt, 4 wrz 2007, 11:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: ELIS » sob, 3 lis 2007, 09:38

nie prawda z ta klasą 80 pojadą i jako amator i licencja, Jeśli będzie sporo 80 to będzie osobny bieg jeśli nie to razem z licencją 80, ale klasyfikacja oddzielna więc jak będzie nie dużo to na puchar jest szansa. Tor jest twardy z elementami piaszczystymi. Wczoraj pracował ciężki sprzęt i dziś też więc w tych fotkach które robiłem nie widać tak na dobrą sprawe jak będzie tor wyglądał na zawodach. Tor jest na pewno trudniejszy niż np. w Sochaczewie i dlatego organizator może początkowo tak napisał ale tu chodzi o dobrą zabawe i żeby było nas jak najwięcej. Będzie to praktycznie debiut radomia w motocrosie i chcą się pozakać z jak najlepszej strony i wiem że bedzie super impreza dlatego pomimo skręconej kostki będe jechał:)

Pozdrawiam
rafał
4ipół exc

ps. może dzis pojade na tor do radomia i porobie nowe fotki, ale narazie sprzęt pracuje u mnie ta torze i mam zajob po pachy.

squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » sob, 3 lis 2007, 15:41

no tak właśnie dzwoniłem i podobno będą mogły w klasie 80 dzieciaki bez licencji :D , i tak powinno być na wszystkich towarzyskich imprezach nie ma z tym problemu 8) szkoda tylko że deszcz pada :?

Aramis1986
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 67
Rejestracja: wt, 17 sty 2006, 10:30
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Aramis1986 » sob, 3 lis 2007, 15:46

Ja jutro bede jako kibic z aparatem, bede tez krecil filmiki. Postaram sie porobic duzo fotek to potem poprzesylam zainteresowanym. Bardzo sie ciesze, gdyz jestem z Radomia i jeszcze nie bylem na zawodach morocross, tylko na Szesciodniowce w Kielcach, no i Supermoto u nas w Radomiu.

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » sob, 3 lis 2007, 15:47

Jak już ktoś wcześniej pisał :D " Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani motocyklisci"
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

Autor tematu
maniak509
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 28
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 00:08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

;]

Post autor: maniak509 » sob, 3 lis 2007, 20:24

Bede napewno;]... niestety sam..:( tz. nieudalo mi sie namowic ekipy z sko. Do zobaczania wszystkim ktorzy bedą;]... Pozdro

squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: squash0 » ndz, 4 lis 2007, 23:17

powiem tak : podobały mi się zawody w Radomiu :lol: oby były jak najczęściej ,ekipa RTM zorganizowała fajne zawody :wink: torek ciekawy aczkolwiek trudnawy a najlepsze w nim to że z jednego miejsca można ogarnąc cały tor 8) i mały minus za kolejkę do biura zawodów :D

Jony
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 694
Rejestracja: wt, 11 lip 2006, 12:06
Motocykl: crossowy najlepiej
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Kraków/ Kanada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Jony » pn, 5 lis 2007, 13:14

Zawodnik Hubert Dzianok posiada licencję w EN i nie pozwolono mu jechac w klsie Licencja. Wiec pojechał w klasie Amator. Tam był 1 w dwuch biegach. Ale organizator zdecydował ze nie moze dostac 1 miejsca i został usuniety z listy zawodników. Organizator powiedział ze to jest jego decyzja i nic jej nie zmieni. Hubertowi zabrano nie tylko wycieczke na Wyspy Kanaryjskie ale radosc z jazdy na zawody o która przecierz w tym sporcie chodzi. I to maja byc fajne zawody. Zniesmaczenie udzialiło sie wrzystkim którzy byli w Radomiu/;
Honda CRF250r
Yamaha YZ250F
Husqvarna TC250- enduro konwersja
Yamaha YZ125- najlepsza zabawka EVER

THE POLISH NIGHTMARE #715
www.mxFOLGA.pl
LIFESTYLE na FB

ELIS
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: wt, 4 wrz 2007, 11:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: ELIS » pn, 5 lis 2007, 13:41

To jeśli ma licencje to dlaczego nie chcą go zawodnicy w klasie licencja?????? Bo może mu PZM zabrał licencje???????? A za co mu zabrał licencje ???????????? A czy doświadczony zwodnik który kiedyś miał licencje może/powinien startować w amatorach?????????? W takim razie kto jest amatorem ???????????? A kozak który przyjeżdza na zawody i dzieciom zabiera puchary jest dla mnie Wszą i koniec, trzeba było wcześniej myśleć zanim się robiło w wała zawodników i sędziów a nie teraz płakać. Nie mam nic do jego umięjętności bo są ogromne i miło patrzeć jak jedzie ale jeśli się coś nabroiło to trzeba za to zapłacić a nie płakać. Nikt nie zabronił mu jechać w zawodach ale Rysiek na początku poinformował ze będzie on jechać poza konkursem i wiedział o tym doskonale że jedzie o pietruszke.

No chyba że został wrobiony i niesłusznie mu zabrano licencje to chętnie posłucham jak było na prawde.

Pozdrawiam
Rafał
4ipół exc

ps. ja wczoraj jechałem ze skręconą kostką i do nikogo nie miałem pretensji że mnie noga boli.

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: MX_Bartek » pn, 5 lis 2007, 14:57

dlaczego nie pozwolono mu jechac w klasie z licencją, skoro ją posiadał?
a ten tekst, że jechałeś ze skręconą nogą i nie masz do nikogo pretensji, że Cię noga boli jest głupi i żenujący

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”