14.10.2007, MX, Czerwionka, Festyn motocrossowy.
-
- Mistrz prostej
- Posty: 171
- Rejestracja: wt, 10 lip 2007, 11:26
- Motocykl: yamaha YZ125
- Styl jazdy: Motocross
- Lokalizacja: bolesław koło olkusza (tor Sławków)
- Podziękował: 0
- Podziękowania: 0
- Kontakt:
- Status : Offline
tu jest więcej zdjęć które dopiero dzisiaj wrzuciłem
http://www.bikepics.com/members/wolek1993/czerwionka/
http://www.bikepics.com/members/wolek1993/czerwionka/
-
- Gdzie jest sprzęgło?
- Posty: 38
- Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 21:55
- Motocykl: aktualnie brak
- Styl jazdy: Motocross
- Lokalizacja: Palowice
- Podziękował: 0
- Podziękowania: 0
- Kontakt:
- Status : Offline
****NADEJSZŁA WIEKOPOMNA CHWIŁA!!! ****:twisted:
W KOŃCU UDAŁO MI SIĘ DOSTAĆ DO WYNIKÓW
****WYNIKI II FESTYNU MOTOCROSSOWEGO W CZERWIONCE****
KLASA 65 AMATOR
1. ZIELEŹNY KRYSTIAN
2. ŚPIEWOK MICHAŁ
3. HOCHALUS KRZYSZTOF
4. SZULA KAMIL
KLASA 65 LICENCJA
1. CHĘTNICKI GABRIEL
2. SADO KAROL
3. OLSZOWY DOMINIK
4. MISIARZ PAWEŁ
KLASA 85 AMATOR
1. RYBKA KAMIL
2. REBENSTOCK PRZEMYSŁAW
3. ORCZYKOWSKI TOMASZ
4. BORKOWSKI GRZEGORZ
5. BENISZ BARTOSZ
KLASA 85 LICENCJA
1. LOBOZ JAKUB
2. FRANEK MACIEJ
3. MUCHA FILIP
4. TOMICZEK ADAM
KLASA 125+250 4T
1. ZIELEŹNY ARKADIUSZ
2. KRAWCZYK TOMASZ
3. SOLOWSKI WALDEMAR
4. ADAMEK MICHAŁ
5. DAWIDOWICZ KRZYSZTOF
6. SŁAPA TOMASZ
7. DYDUCH JAREK
8. URODA JAKUB
KLASA 125+250 4T
1. KWAŚNY PATRYK
2. KUDŁACZ KRYSTIAN
KLASA OTWARTA
1. MAZUR ADAM
2. RYBKA JACEK
3. PACYGA TOMASZ
4. KOLACZEK MARCIN
5. BRUXATO TADEUSZ
6. KURTYŁO KRZYSZTOF
7. PASIERBEK GRZEGORZ
8. URODA JAKUB
9. RADECKI JACEK
10. CZUGA WOJCIECH
11. WITEK MACIEK
12. BISKUPSKI BARTOSZ
13. KOWALSKI ZBIGNIEW
14. REBENSTOCK EUGENIUSZ
15. GAMZA RADEK
16. SZWEDA TOMASZ
17. KOWALSKI DAMIAN
18. URBAńSKI MARCIN
19. SNOPEK RAFAŁ
20. KAPEK ANDRZEJ
21. LABUS STANISŁAW
KLASA POW 175 LICENCJA
1. WYSOCKI ŁUKASZ
2. RENCZ WOJCIECH
3. OGNISTY MATEUSZ
4. SZUBERT PIOTR
5. JASKULSKI MAREK
6. GRYGORCEWICZ ARTUR
7. GRUNTOWSKI ANDRZEJ
KLASA WETERAN
1. ŚPIEWOK JANUSZ
2. MISIARZ RYSZARD
KLASA QUAD
1. JASKULSKI MAREK
2. TROJANOWSKI TOMASZ
3. PAWŁOWSKI PIOTR
4. GRZEGORZEK JAN
5. HOFFMAN DAWID
!!!ZA WSZELKIE BŁĘDY I PRZEKŁAMANIA W NAZWISKACH PRZEPRASZAM!!!
W KOŃCU UDAŁO MI SIĘ DOSTAĆ DO WYNIKÓW
****WYNIKI II FESTYNU MOTOCROSSOWEGO W CZERWIONCE****
KLASA 65 AMATOR
1. ZIELEŹNY KRYSTIAN
2. ŚPIEWOK MICHAŁ
3. HOCHALUS KRZYSZTOF
4. SZULA KAMIL
KLASA 65 LICENCJA
1. CHĘTNICKI GABRIEL
2. SADO KAROL
3. OLSZOWY DOMINIK
4. MISIARZ PAWEŁ
KLASA 85 AMATOR
1. RYBKA KAMIL
2. REBENSTOCK PRZEMYSŁAW
3. ORCZYKOWSKI TOMASZ
4. BORKOWSKI GRZEGORZ
5. BENISZ BARTOSZ
KLASA 85 LICENCJA
1. LOBOZ JAKUB
2. FRANEK MACIEJ
3. MUCHA FILIP
4. TOMICZEK ADAM
KLASA 125+250 4T
1. ZIELEŹNY ARKADIUSZ
2. KRAWCZYK TOMASZ
3. SOLOWSKI WALDEMAR
4. ADAMEK MICHAŁ
5. DAWIDOWICZ KRZYSZTOF
6. SŁAPA TOMASZ
7. DYDUCH JAREK
8. URODA JAKUB
KLASA 125+250 4T
1. KWAŚNY PATRYK
2. KUDŁACZ KRYSTIAN
KLASA OTWARTA
1. MAZUR ADAM
2. RYBKA JACEK
3. PACYGA TOMASZ
4. KOLACZEK MARCIN
5. BRUXATO TADEUSZ
6. KURTYŁO KRZYSZTOF
7. PASIERBEK GRZEGORZ
8. URODA JAKUB
9. RADECKI JACEK
10. CZUGA WOJCIECH
11. WITEK MACIEK
12. BISKUPSKI BARTOSZ
13. KOWALSKI ZBIGNIEW
14. REBENSTOCK EUGENIUSZ
15. GAMZA RADEK
16. SZWEDA TOMASZ
17. KOWALSKI DAMIAN
18. URBAńSKI MARCIN
19. SNOPEK RAFAŁ
20. KAPEK ANDRZEJ
21. LABUS STANISŁAW
KLASA POW 175 LICENCJA
1. WYSOCKI ŁUKASZ
2. RENCZ WOJCIECH
3. OGNISTY MATEUSZ
4. SZUBERT PIOTR
5. JASKULSKI MAREK
6. GRYGORCEWICZ ARTUR
7. GRUNTOWSKI ANDRZEJ
KLASA WETERAN
1. ŚPIEWOK JANUSZ
2. MISIARZ RYSZARD
KLASA QUAD
1. JASKULSKI MAREK
2. TROJANOWSKI TOMASZ
3. PAWŁOWSKI PIOTR
4. GRZEGORZEK JAN
5. HOFFMAN DAWID
!!!ZA WSZELKIE BŁĘDY I PRZEKŁAMANIA W NAZWISKACH PRZEPRASZAM!!!
No Fear. Be the Best and Fuck the Rest. SUZUKI RM-Z450 K6