Wieczór kawalerski enduro

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
cinQop
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 47
Rejestracja: śr, 28 lis 2007, 10:22
Motocykl: KTM SX-F 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mechnice k?Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Wieczór kawalerski enduro

Post autor: cinQop » pt, 27 cze 2014, 09:45

Witam szanownych kolegów,

otóż sprawa wygląda tak, że chciałbym się wybrać w ramach mojego "wieczoru kawalerskiego", który będzie za dnia oczywiście w jakiś ciekawy teren niezbyt daleko od domu (powiedzmy do 200km). Wiele razy oglądałem filmy z jazd w okolicach Krzeszowic i tak mi się zamarzyło na koniec mojego kawalerskiego i beztroskiego życia właśnie tam się wybrać. Być może uda mi się zabrać ze sobą kilku kolegów i tu pojawia się moja prośba, ponieważ nie znamy okolicy oraz nasze moto to tylko crossówki czy jest ktoś chętny, aby nas oprowadzić po ciekawym i zróżnicowanym terenie i pokazać swoje trasy itp? Zawsze chciałem spróbować tych długich podjazdów i technicznych wąwozów :D być może zostalibyśmy powiedzmy z soboty na niedzielę gdzieś pod namiot lub w aucie (mam VANa) stąd też może ktoś mógłby nas przygarnąć żeby nas nie okradli w nocy? Czas ucieka, bo ślub już 8 sierpnia więc zamierzam się wybrać w któryś lipcowy weekend:) jeśli jest ktoś chętny dajcie znać na priv lub 600 498 208 lub po prostu piszcie w tym temacie :P
Oczywiście z tej okazji piwko stawiam ja, na koniec jazdy:)

Mam nadzieję, że temat dałem w dobrym dziale...

Awatar użytkownika
mckwadrat89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 160
Rejestracja: czw, 8 paź 2009, 18:25
Motocykl: CRF250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wieczór kawalerski enduro

Post autor: mckwadrat89 » pt, 27 cze 2014, 10:47

Napisz do nich na fb, może Ci pomogą. Pozdro
https://www.facebook.com/enduro.krzeszo ... mm?fref=ts
Baseball, basketball, football - all require one ball...off-road require two!

Autor tematu
cinQop
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 47
Rejestracja: śr, 28 lis 2007, 10:22
Motocykl: KTM SX-F 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mechnice k?Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wieczór kawalerski enduro

Post autor: cinQop » wt, 1 lip 2014, 11:37

Pisałem do nich przez facebooka, jednak nic nie odpisują:( może ma ktoś do nich bezpośredni kontakt na maila lub jest ktoś z nich na forum co?
Myślałem, że z takim tematem nie będzie problemu a okazuje się całkiem inaczej :(

A może ktoś pokaże mi swoje inne tereny do jazdy, nie muszą to być koniecznie Krzeszowice. Bardzo chętnie pojeździłbym w jakimś górzystym terenie z dobrymi podjazdami :D nadal czekam na jakąkolwiek pomoc :)

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”