Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi 2013

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
Jasimierz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pn, 19 paź 2009, 20:27
Motocykl: 250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi 2013

Post autor: Jasimierz » wt, 10 gru 2013, 15:42

Tak z ciekawości ktoś wybiera się na Mistrzostwa Świata w SuperEnduro do Łodzi? A może byliście na poprzednich edycjach? Macie jakieś swoje przemyślenia co do trasy, jej trudności? Może ktoś wystartuje w klasie B lub C?

GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi 2013

Post autor: GRUUBBYY » pt, 13 gru 2013, 08:07

Obywatelska Inicjatywa Offroadowa ze Swiecia bedzie -około 30 chłopa, oczywiście jako kibice. Jak dowiązą koszulki to bedziemy łazic w czarno białych koszulkach z naszym logo OIO.
Byłem na SE w 2012 roku, wiadomo to nie supercross w USA, ale uwazam że trzeba wykorzystać każdą okazje żeby promować sporty offroadowe w Polsce ,chociazby uczestnicząc w nich jako kibice. Najwazniejsze ze jest walka z udziałem polaka który walczy o podum , ryk silników, gleby i piekne motorki i kobitki.

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi 2013

Post autor: Kajec » sob, 14 gru 2013, 00:15

My z ekipą- Fifi, Hepciu, Szymon itd. będziemy na sektorze C :)

magi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 307
Rejestracja: sob, 7 mar 2009, 22:16
Motocykl: Sx 125 2008
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi 2013

Post autor: magi » pn, 16 gru 2013, 20:44

Jak tam wrazenia po SE?Ja tez bylem na sektorze C.Impra udana choc jak wczoraj bylo widac ten sport nie cieszy sie wielkim zainteresowaniem.

GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi 2013

Post autor: GRUUBBYY » pn, 16 gru 2013, 22:46

Co do jazdy Tadka to było dużo świetnych emocji i choć całej rundy nie wygrał to walka niesamowita. Endurocros jest nieprzewidywalny i to lubie. Sama organizacja jakby oschła w porównaniu z zeszłym rokiem. Za to tor bardziej wymagający, szkoda że te duże stosy kłod na kocu nie były ciut bliżej siebie może ktoś by je przeleciał. No i ta wsk 175 która wygrała i pokonała na luzie 90% trasy-chrzanić te drogie motory- kupuje wueche.
Kilka fotek:
http://www.flickr.com/photos/104138624@ ... 737250854/

Autor tematu
Jasimierz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pn, 19 paź 2009, 20:27
Motocykl: 250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata w SuperEnduro w Łodzi 2013

Post autor: Jasimierz » wt, 17 gru 2013, 10:22

Trasa z pewnością w tym roku wydawała się być trudniejsza. W porównaniu z zeszłym rokiem klasa Prestige była według mnie o wiele mocniej obsadzona. No i może to się wydawać głupie, ale po cichu cieszę się z przegranej Tadka, a to dlatego, że zawsze kibicuje tym słabszym :D

Ciekawie, że pojawiła się informacja o starcie Mike Browna. Pozdro Kajec. Potem słyszałem to jeszcze od innych osób. Przeglądając listy startowe nie znalazłem tam Browna, za to w sieci ktoś rozesłał informację prasową PAPem (to kosztuje ze 400 PLN), gdzie jest wzmianka na ten temat. Umieścili ją na wp.pl oraz onecie. Za Dziennikiem Łódzki cytuje:

W Łodzi jednym z głównych rywali Tadeusza Błażusiaka będzie Amerykanin Mike Brown, który pod koniec listopada przegrał z Polakiem walkę o tytuł mistrza Ameryki w halowym motocyklowym enduro. Tytuł ten Błażusiak wywalczył po raz piąty w karierze. Teraz Brown zapowiada, że chce się zrewanżować Błażusiakowi na polskiej ziemi.

Wielu oczekuje transmisji z tych zawodów w TV. Więc Wam coś powiem w życiu się nie doczekacie... no chyba, że przyjdzie ktoś i sypnie na to groszem oraz wykorzysta znajomości do sprowadzenia na imprezę mediów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”