27-29.04.2007, ME, MX, Gdańsk

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
BartekJ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 337
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 22:55
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

27-29.04.2007, ME, MX, Gdańsk

Post autor: BartekJ » czw, 19 kwie 2007, 21:36

Cześć,
Klasa 125 i OPEN, więc będzie się działo. I mam pytanie, czy ktoś z Warszawy sie wybiera? Piszcie, może się uda zorganizować forumową ekipę. Będzie można się spotkać z legendą forum...naszym JARKIEM vel Gajowym :D :D....- żarcik ofkorz..:)

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » czw, 19 kwie 2007, 23:03

Akurat nie wiem czy Gajowy będzie, bo w zeszłym roku dał ciała i go nie było.... no ale jakby co to będę go męczył, żeby przyjechał.
Jeśli to kogoś interesuje to ja będę.
Ekipa olsztyńsko-warszawska podobno się jakaśtam zbierała...
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » pt, 20 kwie 2007, 07:34

Bartek, jaja sobie robisz :lol: :lol: Cholera, kapłan warszawskiego motocyklizmu się odezwał:):)
Wiesz, czy bedę na mistrzostwach jest uzaleznione od moich synków-jeśli będą zdrowi (a wszystko na to wskazuje) to będę. Nie mam serca zostawiać ich samych w domu, w tygodniu mało się widzimy i mamy dla siebie tylko weekend.
Chudy-na ME byłem w zeszłym roku. Fakt ze tylko na 1 wyscigu, ale bylem, więc nie wiem skąd te plotki. Męczyć mnie nie musisz, jak będę mógł być-to będę.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » pt, 20 kwie 2007, 08:03

No właśnie - byłeś tylko chwilę. Ledwo się jeden bieg skończył a Ty już wziu strzałka.. ledwo Cię przy aucie dopadłem :P
Jakby ktoś chciał się dowiedzieć jak dojechać na tor za pomocą różnych miejskich wynalazków (znaczy autobusów i innych takich) to ja mogę pomóc - juz to w zeszłym roku przerabiałem.
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Post autor: GRUUBBYY » pt, 20 kwie 2007, 08:20

hej gajowy i chudy ja bede na 99.99% z moim synem . Moze starczy czasu aby luknąc na wasze sprzety a wiec szykujcie HUSQE i KEJTIEMY przetestujemy jak działają zaworki na wydechu... Mój znak rozpoznawczy koszulka motox http://www.motox.pl/forum/viewtopic.php ... 06a2#28211

Autor tematu
BartekJ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 337
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 22:55
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BartekJ » pt, 20 kwie 2007, 20:07

No baaaa....Pewnie że kapłan..:D:D...I czarne msze odprawiam :twisted: ...to znaczy odprawiam msze rękoma czarnymi...od smarów..:D
A poważnie mówiąc, to mam nadzieję, że dotrę i się spotkamy. Mój znak rozpoznawczy to długie pióra :).

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » pt, 20 kwie 2007, 21:46

Obawiam się, że długie pióra to niewystarczający "wyróżnik" :) tak czy siak jakoś tam się poznajdujemy mam nadzieję. Najbardziej zauważalny będzie Gruubbyy... więc Gruubbyy będzie znakiem rozpoznawczym :D
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


Masto
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: wt, 14 lut 2006, 14:29
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Masto » czw, 26 kwie 2007, 14:35

Daiman się nie chwali, ale jest zgłoszony do startu. :idea: Trzymamy kciuki... =D>

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » pt, 27 kwie 2007, 18:31

Elo elo.
Pytałko mam - ekipa z Wawy się jakaś zebrała? BartekJ jak przyjedziesz? Ciapągiem czy autem? Niejaki mistrzunio, wielki człowiek i w ogóle - enduroguy ma zamiar się wybrać na te ME i szukam dla Niego kolegów :lol: nie no żarcik, tylko chciałbym się zorientować jak przyjedziecie bo generalnie to my tu zorganizowaną ekipę mamy i jakby ktoś przyjechał ciapągiem to ja mogę zorganizowac komitet powitalny w Gdańsku Głównym :)
Będę szukał "długopierzastych" BartekJ :D ale sądzę, że nie będziesz jedyny.
Także ja będę wyglądał tak: jeśli będzie dość chłodno to bluza z logo "Be Fast" z przodu i na plecach na dole napisek "www.befast.eu", jeśli będzie ciepełko to przykusa koszulka z logiem foxa po lewej stronie klaty i z napiskiem "KTM" na prawym rękawku. Spodnie - M65 woodland długie (najprawdopodobniej). Na głowie włosy mam (żadnej czapki), połowiczno-długie blond (i nikt mi nie wkręci że są rude... blond i koniec). Jestem dośc duży :) Obok mnie będzie się kręciła urocza dama nie przekraczająca 160 cm wzrostu z pięknymi długimi czerwonymi (czy jakoś tak) włosami (takie dłuższe niż do pasa). No i będzie też obok mnie będą inni ludzie również :D Także jak coś to nalezy krzyczeć "Chudy". A teraz deklarujcie się kto będzie, żebym mógł chodzić i krzyczeć Wasze nicki :D
Gruubbyy - dałbym Ci się bryknąć Kati ale kurna niestety nie ma takiej opcji. Kati jest zamknięta w magazynie, mój Tata wyjechał i nie mam do niej dostępu :cry: poza tym 125 to pewnie Cię już nie podnieca :)
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


Autor tematu
BartekJ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 337
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 22:55
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BartekJ » pt, 27 kwie 2007, 22:20

No cóż..głupio trochę, bo zacząłem temat, a tu raczej dooopa. Moja ekipa nie dopisała, a samemu to i kaski żal i nudno jechac 700 km. Także raczej się nie zjawię. :(
Choc do godziny "0" zostało trochę czasu..Może się ktoś zdecyduje, albo mnie przygarnie..:).
Jakby co, to w granatowej czapce z logiem FOXa będę..

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » pt, 27 kwie 2007, 22:35

Masto pisze:Daiman się nie chwali, ale jest zgłoszony do startu. :idea: Trzymamy kciuki... =D>
Mimo że mnie nie będzie to trzymam mocno kciuki. Powodzenia!

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » sob, 28 kwie 2007, 11:57

BartekJ - może siakoś z Enduroguyem byś się zabrał? Bo ten gałgan miał przyjechac i cholera wie czy przyjedzie czy nie.. mu też ekipa nawaliła. No ale fajnie by było, jakbyś był, kapłanie warszawskiego motocyklizmu :)
LuCZas też się zadeklarował, że będzie (nie wiem czy mogę udzielać takie informacje.. najwyzej spłonę na stosie :) )
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”