Wieści z ADAC MX Masters 2012
-
Autor tematuXeo
- Amator leśnych szlaków
- Posty: 335
- Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
- Motocykl: YZ250F
- Styl jazdy: Motocross
- Podziękował: 0
- Podziękowania: 0
- Kontakt:
- Status : Offline
Wieści z ADAC MX Masters 2012
Pierwsza runda w Fürstlich Drehna 31.03-01.04 2012
Udzial naszych zawodników
W pierwszym treningu praktycznym najlepszy czas Łukasza Lonki 1.47.690
oraz pozostałe czasy okrążeń
1. 2.02.729
2. 1.51.215
3. 1.54.887
4. 1.48.626
5. 1.59.078
6. 2.02.034
7. 3.50.432
8. 1.48.028
9. 2.03.101
10. 1.47.690
11. 2.36.727
więcej do porównania choćby z takimi zawodnikami jak Marcus Schiffer czy Xavier Boog na mx.sq.pl, sznurek w stopce postu.
Jutro w akcji zobaczymy czterech naszych chłopaków w boju którzy zakwalifikowali się do jutrzejszych startów.
Łukasz Lonka w klasie Masters
a w klasie junior
Staszkiewicz Szymon
Chetnicki, Gabriel
Olszowy, Dominik
Udzial naszych zawodników
W pierwszym treningu praktycznym najlepszy czas Łukasza Lonki 1.47.690
oraz pozostałe czasy okrążeń
1. 2.02.729
2. 1.51.215
3. 1.54.887
4. 1.48.626
5. 1.59.078
6. 2.02.034
7. 3.50.432
8. 1.48.028
9. 2.03.101
10. 1.47.690
11. 2.36.727
więcej do porównania choćby z takimi zawodnikami jak Marcus Schiffer czy Xavier Boog na mx.sq.pl, sznurek w stopce postu.
Jutro w akcji zobaczymy czterech naszych chłopaków w boju którzy zakwalifikowali się do jutrzejszych startów.
Łukasz Lonka w klasie Masters
a w klasie junior
Staszkiewicz Szymon
Chetnicki, Gabriel
Olszowy, Dominik
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl
-
Autor tematuXeo
- Amator leśnych szlaków
- Posty: 335
- Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
- Motocykl: YZ250F
- Styl jazdy: Motocross
- Podziękował: 0
- Podziękowania: 0
- Kontakt:
- Status : Offline
Re: Wieści z ADAC MX Masters 2012
Wyniki klasy Masters
1 Xavier Boog #121
2 Marcus Schiffer #287
3 Jordi Tixier #9
11 Łukasz Lonka #203
Wyniki klasy Junior
1. 446 Pootjes, Davy
2. 98 Vaessen, Bas
3. 131 Sileika, Tomass
10. 299 Staszkiewicz Szymon
11. 501 Olszowy Dominik
24. 502 Chetnicki, Gabriel
Więcej info z zawodów sznurek w podpisie.
1 Xavier Boog #121
2 Marcus Schiffer #287
3 Jordi Tixier #9
11 Łukasz Lonka #203
Wyniki klasy Junior
1. 446 Pootjes, Davy
2. 98 Vaessen, Bas
3. 131 Sileika, Tomass
10. 299 Staszkiewicz Szymon
11. 501 Olszowy Dominik
24. 502 Chetnicki, Gabriel
Więcej info z zawodów sznurek w podpisie.
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl