ERZBERG 2011 jaka data

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
siwypawel1
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: sob, 11 paź 2008, 20:26
Motocykl: YAMAHA YZ450F 09.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

ERZBERG 2011 jaka data

Post autor: siwypawel1 » ndz, 6 lut 2011, 18:41

Witam chciałem śie dowiedzieć kiedy w tym roku odbywają śie te zawody.Jade pierwszy raz i jeśli ktos z was był tam prośił bym o jakieś kąkretne namiary,jakies informacje z noclegiem itp.jade oczywiście jako widz.Zgóry dzięki wielkie.

Manhatan
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 15:18
Motocykl: stoczterdzieścicztery
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ERZBERG 2011 jaka data

Post autor: Manhatan » wt, 8 lut 2011, 14:55

Tegoroczna edycja Erzberg Rodeo odbędzie się w dniach 23-26 czerwiec.

Co do organizacji wyjazdu, to przede wszystkim zadbaj o miejsce noclegowe. Radzę jak najszybciej zabukować sobie pokój w hotelu czy schronisku, bo przed samym wyjazdem może się zdarzyć, że w promieniu 20km nic nie znajdziesz. My mieliśmy campera i akredytację, więc ten problem nas wówczas ominął. Cena wejściówki na 4 dni, zakupiona w dniu imprezy 50 euro. Jeśli chodzi o jedzenie, to proponuję wziąć jak najwięcej własnego prowiantu. Na miejscu oczywiście jest główny namiot, gdzie można smacznie zjeść, jednak ceny posiłków są niebotyczne (podobne do cen na polskich imprezach, z tym, że liczone w euro) Zaplecze higieniczno-sanitarne fajnie urządzone (duża przyczepa), stale czyszczona, z bieżącą wodą, o dobrym standardzie. Zlokalizowane w centrum padoku, obok głównego namiotu. Wieczorami można poimprezować pod namiotem w rytm austro-szwabskich piosenek.

Pzdr.
KTM SX 144 2008r.

sopelnysa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 10:02
Motocykl: zielona kawa :))
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nysa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ERZBERG 2011 jaka data

Post autor: sopelnysa » wt, 8 lut 2011, 16:12

ogolnie fajna impreza, tylko kolega z noclegiem ma racje, albo wczesniej hotel rezerwujesz albo namiot i gdzies w polu :D, nam sie akurat ostatnio miejsce z namiotem nie powiodlo do tego stopnia ze zostalismy lagodnie mowiac "wyproszeni" :D z austriakiem nie pogadasz :lol: , 100 razy bardziej sie spinaja niz czesi w loket ( u nich pelen luz) :wink: , ogolnie to jeszcze radze wziasc ze soba cieple rzeczy, niby koniec czerwca ale jak czasami tam w gorach powieje to masakra. To chyba tyle :)
#97

Autor tematu
siwypawel1
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: sob, 11 paź 2008, 20:26
Motocykl: YAMAHA YZ450F 09.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ERZBERG 2011 jaka data

Post autor: siwypawel1 » wt, 8 lut 2011, 21:27

Fajne dzięki mam troche większe rozeznanie w temacie,chce zebrać jak najwięcej info..bo to nie jest wycieczka (wsiadam i jade)jakoś musze się przygotować najlepiej wcześniej co by nie było jakiejś miny na miejscu.Jak kolega napisał z Czechami nie ma takiego problemu tym bardziej ze mieszkam 4km od granicy i robie w Czechach.Chłopaki na forum byli zadowoleni i polecali zawody tam .Ja osobiście byłem w tamtym roku w Holicach na mistrzostwach i polecam w tym roku jade obowiazkowo to tylko 50km odemnie.

streetfighter44
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 17:25
Motocykl: yz 250f 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: zabrze
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ERZBERG 2011 jaka data

Post autor: streetfighter44 » ndz, 20 lut 2011, 09:53

tez sie wybieram na ta impreze z kumplami co do noclegu mysle ze albo w samochodzie albo w namiocie zalezy jak bedzie z miejscami jak by ktos byl chetny niech da znac moze bedzie miejsce w aucie jedziemy tam w piatem wieczorem a w niedziele wieczorem albo w pon. rano powrot pyt do tych co tam byli juz ile kasy wam poszlo na ta impreze

Autor tematu
siwypawel1
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: sob, 11 paź 2008, 20:26
Motocykl: YAMAHA YZ450F 09.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ERZBERG 2011 jaka data

Post autor: siwypawel1 » wt, 22 lut 2011, 16:21

Ja problem z noclegiem mam rozwiązany.Mamy multivana i przyczepe kempingową to jast gicior,jeden problem z głowy.Powodzenia w przygotowaniach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”