15-21.05.2007, Gdańsk, Neptunalia

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
bikerboyz1987
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pt, 5 sty 2007, 18:29
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

15-21.05.2007, Gdańsk, Neptunalia

Post autor: bikerboyz1987 » sob, 6 sty 2007, 00:12

Witam nazywam się PAweł i jestem studentem politechniki gdańskiej(jeszcze :lol: ) w tym roku neptunalia odbywają się w dniach 15-21maja a ja mam za zadanie przygotowanie imprezy "Fast&Furious Reacerss" :D mianowicie ma to wyglądać tak: ma placu przy multikinie chcemy zorganizować pokaz aut zabytkowych oraz po tuningu oraz pokaz motocykli!
na środku placu chcielibyśmy zrobić "mały" pokaz tańca breake dance oraz tricków. O co mnie chodzi- czy znajdzie się w 3mieście i nie tylko jakaś ekipa, śmiałkowie którzy chcieliby odwiedzić tą imreze i pokazać ,co potrafią zrobić ze swoimi maszynami?pokazać swole motocykle no i dobrze się bawić.Ta konkretna impreza miałaby sie odbyć 15maj(ewentualne zmiany) w godzinach 15-18 a następnie jeżeli władze na to zezwola chcemy zorganizować małe wyścigi na starym pasie startowym. Jeżeli znaleźliby się chętni prosze o kontakt na meila pawciomekal@op.pl lub gg7118063 lub proszę o odzew na forum z góry dzięki. do imprezy jeszcze sporo czasu ale chciałbym się zorientować czy ten pomysł zyska uznanie i znajdą się chętni.pozdrawiam Pablo[/b]

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » sob, 6 sty 2007, 11:08

Cześć.
Proponuję zainteresowac tą ofertą 2 najbardziej znane 3miejskie firmy związane z MX:Rabittsport, i MX Wójcik braci Wójcików. Wójcikowie już kiedyś organizowali podobne show przed różnymi miejscami w Polsce. Bo rozumiem że chodzi Ci o skoki, whoopsy etc.?
Co do wyścigów na starym pasie startowym-może to byłoby dobre dla trialowców, skaczących po betonowych kręgach. Chyba z dwa lata temu miasto zabarykadowało nimi pas startowy, i cytując Dróbkę-po ciasteczkach.
Jesli te dwie firmy nie wejdą w show na zasadach komercyjnych-to znając ich, jestem przekonany ze dadzą Ci kontakty do ludzi którzy różne cuda robią na motocyklach .
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » sob, 6 sty 2007, 11:25

Bikerboyz, a Ty przypadkiem nie chciałeś uderzyć w stunterów na ścigaczach? Bo tutaj sam motocross :)
Wygląda to tak, że pewnie pare osób chciałoby sie pokazać, ale niewielu z nich ma blachy przy motorze i moto na przyczepce by musieli wieźć no i to już problem by powstał.
Popieram Jarka - daj cynk Wójcikowi, On takie impry już robił. Wiem że kiedyś nawet dla jednego gimnazjum.
Byłoby to dla Nas o tyle dobre że ludzie by zobaczyli że jest takie coś jak motocross...
Wyścig po starym pasie startowym odpada bo jest zawalony betonowymi blokami, a nawet jeśli by nie był zawalony blokami to zorganizowanie takiej imprezy nie byłoby łatwe, już musiałbyś zadbać o karetke, poustawiać wszystkich żeby się nie pozabijali i inne takie.
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


Autor tematu
bikerboyz1987
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pt, 5 sty 2007, 18:29
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: bikerboyz1987 » sob, 6 sty 2007, 15:39

Witam i z góry dzięki za info, napewno to bardzo mi pomoże. Mnie osobiście bardziej kręci moto cross ale na tej imprezie chciałbym pokazać każdy rodzaj motocykli, w ścigacze też udeże napewno!Właśnie stary pas jest obcją do zrealizowania ponieważ jeżeli władze wyrażą zgodę te kręgi chcemy usunąć na czas imprezy(na nasz koszt)a następnie umieścić je tam ponownie. Więc to zależy od władz!ale mamy madzieję że się uda.
Napewno będe umieszczał na forum info o tej imprezie.Zapraszam wszystki co chcieliby się pokazać. Wrazie pytań proszę pisać.A na tej imprezie ma być również pokaz aut zabytkowych i po tuningu może ktoś mi podpowie do kogo w 3mieście mógłbym udeżyć?z góry dzięki.pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”