Zmiany PZM na sezon 2007 !!!

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
mario77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 135
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mario77 » czw, 14 gru 2006, 15:28

Jedyne wyjście - znaleźć sponsorów i załóżyć odrębną organizację. Niewiem czy czasami w Czechach nie działają dwie federacje.

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » pt, 15 gru 2006, 20:48

W Czechach jest kilka federacji enduro i mx. Np. kiedyś jeździłem ( w młodości ) na HOBBY MX CUP i niebyły organizowane przez czeski związek tylko przez jakąś inną organizacje. Podobnie jest w USA, a POLSKA- wiadomo wszystko z 10 letnim opóźnieniem. Ale i tak dobrze że ten sport jestm. I powiem że szkoda że w enduro coraz mniej ludzi startuje i przechodzi do MX, ponieważ żaden Polak niezłapie sie w czubie MŚ a w enduro może wielu Polaków. Więc moim zdaniem lepiej byłoby zainwestować więcej w enduro. Ale to tylko moje zdanie.
KTM 125SX '10 :]

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » ndz, 17 gru 2006, 12:35

Filu pisze: Co do zmian PZM to moim zdaniem nic nadzwyczajnego nei zrobili. Wprowadzją licencje C, po co? Żeby jeszcze bardziej zniechęcić zawodników zaczynających swoją przygodę ze sportem?
Tak jak właśnie zapytałeś i sam sobie odpowiedziałeś.
A tak na marginesie to między innymi sprawa zawodów amatorskich których odbywa się w naszym kraju coraz więcej (wiecie jaka kasa ucieka PZM-towi) a między innymi za sprawą "FUN MX WEST CUP" a nie jest nas wcale tak mało poniewarz ok 100 ludzi biorąca udział w zawodach to chyba nie tak mało.
mario77 pisze:Jedyne wyjście - znaleźć sponsorów i załóżyć odrębną organizację. Niewiem czy czasami w Czechach nie działają dwie federacje.
Pomysł świetny z federacją amatorów MX(własny budrzet,własny regulamin), a co do Czeskich amatorów to nie jestem pewien czy jeżdzą pod barwami jakiejś federacji, z racji że prężnie jeżdżą w własnym kraju jak i za granicami choćby było info na motoX oraz mojej stronie odnośnie zawodów w Weiswasser(Trebendorf) Niemcy, gdzie organizatorem był nie klub działający na lokalnym torze lecz Czeska organizacja ale jaka to nie wiem.(dowiem się) :wink: równierz grzechem było by nie wspomnieć o zawodach w Olszynie oraz Lubaniu.
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » ndz, 17 gru 2006, 19:57

mario77 pisze:Jedyne wyjście - znaleźć sponsorów i załóżyć odrębną organizację. Niewiem czy czasami w Czechach nie działają dwie federacje.
No o jednej już napisałem. Organizują cały cykl imprez ( 14 zawodów ) w tym 1 lub 2 w Polsce. NAjczęściej w miejscowości OLSZYNA ( POLSKA ) a w Czechach to po całym kraju porozsiewane są imprezy.
KTM 125SX '10 :]

Myszon
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: wt, 5 gru 2006, 19:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mierzawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Myszon » śr, 27 gru 2006, 09:44

Załóżmy więc federacje.

yogi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 361
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 20:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tuchola
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: yogi » śr, 27 gru 2006, 19:13

Myszon pisze:Załóżmy więc federacje.
Jakby to było takie proste... :roll:

Aczkolwiek jestem za!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”