ZAWODY W RESZLU

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
suzukii250
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 23 maja 2010, 21:43
Motocykl: suzuki rmz250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

ZAWODY W RESZLU

Post autor: suzukii250 » pn, 24 maja 2010, 23:32

Witam czy wie ktos cos na temat zawodów w Reszlu?w kalendarzu okregowki wyczytałem ze maja byc w ten weekend ale czy na 100%?nie moge nic konkretnego znalezc

Lukian
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: wt, 24 lut 2009, 11:45
Motocykl: kxf dwapięćzero
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ZAWODY W RESZLU

Post autor: Lukian » śr, 7 lip 2010, 13:44

W związku ze zblizajacymi sie zawodami w Reszlu mam pytanie. Z tego co wiem w klasie amator mozna wystartowac tylko za okazaniem badan od lekarza medycyny sportowej, w zwiazku z tym czy na miejscu przed zawodami bedzie mozna takie badania przejsc? Bo chodza mnie sluchy ze tak.

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: ZAWODY W RESZLU

Post autor: amator » czw, 8 lip 2010, 22:53

suzukii250 pisze:Witam czy wie ktos cos na temat zawodów w Reszlu?w kalendarzu okregowki wyczytałem ze maja byc w ten weekend ale czy na 100%?nie moge nic konkretnego znalezc
Lukian pisze:W związku ze zblizajacymi sie zawodami w Reszlu mam pytanie. Z tego co wiem w klasie amator mozna wystartowac tylko za okazaniem badan od lekarza medycyny sportowej, w zwiazku z tym czy na miejscu przed zawodami bedzie mozna takie badania przejsc? Bo chodza mnie sluchy ze tak.
Obydwie wiadomosci to plotki.
Zawody w Reszlu będa 18 lipca a wiec w następny weekend .
Jeszcze tego w okregu olsztyńskim nie grali żeby lekarz medycyny sportowej robił badania w plenerze na zawodach . Z reszta jaki to ma sens . wizyta w przychodni sportowej kosztuje 50zł (młodociani darmo- skierowanie od lekarza rodzinnego) i masz wbite w ksiązeczke orzeczenie ważne 6 miesiecy ,które jest wazne na wszystkich zawodach w Polsce a badanie na zawodach kosztuje 30 zł jest ważne od momentu Strat do mety a jak nie daj Bóg cos ci sie przytrafi i złapiesz kontuzje to ubezpieczyciel zakwestionuje to badanie i nie dostaniesz odszkodowania .

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ZAWODY W RESZLU

Post autor: danzel » pt, 16 lip 2010, 23:09

juz w tą niedziele czy ktos jedzie z 4um?
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”