Crosscountry Mirocin Dolny 10.09.06--Wrzucajcie tu foty!!

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Crosscountry Mirocin Dolny 10.09.06--Wrzucajcie tu foty!!

Post autor: Kajec » ndz, 10 wrz 2006, 20:17

Crosscountry Mirocin Dolny 10.09.06--!wrzucajcie tutaj wszystkie foty jakie macie z zawodów crossscountry w mirocinie dolnym .Jak co ja sie bujałem na cr 80(taki czubek co zpieprzał przez te kałuze i błota) bo swoich niemam wogóle fot:)

TIJO
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 450
Rejestracja: śr, 28 cze 2006, 19:14
Motocykl: Yamaha Yz250f 08 WHITE
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zabór
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: TIJO » pn, 11 wrz 2006, 16:11

Wczoraj (10.09.06) Odbyły się zawody Cross Country w Mirocinie Dolnym. Oczywiście ja startowalem :P Od samego początku było nieciekawie. Runda zapoznawcza jade jade , dookola las i wychodze z zakrętu prędkość może 40-50km/h patrze kloda podsypana piskiem nie bylo czasu na hamowanie więc probowalem jechac no i niestety nie udalo się :( Przelecielem przez kiere i jeszcze kilka metrow dalej , wstaje patrze czy nic mi nie jest ( zdrowie najważniejsze zwłaszcza teraz bo bylem po operacji) podnosze moto - klamka zlamana :/ mowie no to sobie pojechalem . Odpalilem i jakoś dojechalem do parkingu. Popytalem o klamke i akurat jeden gościu miał na sprzedarz dzięki kolego :notworthy: . Zawody zaczynały się startem typu Le Mans czyli motocykl stał oparty o kolek a zawodnik przybiegal do niego z 20m odpalal i dzida. Pierwszy w kolejnosci na trasie byl tor , przejechalem go srednio bo to byla moja pierwsza jazda na torze w zyciu. Oczywiście skakalem itd :icon_mrgreen: http://www.bikepics.com/pictures/675701/ ale bez przesady , na torze byla taka wielka kaluża , która NA 1 KÓLKU przejechalem bez problemowo http://www.bikepics.com/pictures/675698/ . Potem jazda w lesie wąska ścieżka na jeden motocykl prędkość 10-15km/h ale inni i tak wyprzedzali :/ kolege Arturacr80 jeden gościu zachaczyl kierownica i prawie się wywalil :/ . Następnie wjazd do rzeczki 30m rzeczką potem stromy ale krotki podjazd , jechalismy (ja i Artur) gdzies w srodku i juz byla z pol metrowa koleina musialem się cofnac i jakoś podjechac Artur mi pomógł (Dzięki bracie bez Ciebie bym sobie nie poradził) Gościu co kamerowal walil takie texty ze tak się wkur***em ze chcialem go zaje**c "dwóch chlopaków a motoru nie mogą wyprowadzić" żal dupe ściska jak jest taki mądry to sam niech wejdzie w to jeb**ne bloto i niech wyciąga . No i jakoś się udało jedziemy dalej , kloda teraz juz bez najmniejszego problemu przejechalem :icon_mrgreen: . Następnie wiekie bloto w najglębrzym miejscu zakrywalo cale kolo , tak się wpakowalem , ze gleblem , Artur oczywiście pomogl wyciągać ;) (Jeszcze raz dzięki) Wszyscy mu bili brawo !! Było za co !! :notworthy: No i znowu wjazd na tor , teraz juz nie bylo tak wesolo . W tej kaluży niestety gleba moto zassalo wode i kupa nie chcialo odpalic a tlok staną w miejscu :/ http://www.bikepics.com/pictures/675706/ Ludzie jak zwykle się gapili zamiast pomóć , a ciekawe jak ja mialem wyciągnać moto z tak glębokiej kaluży (1m glębokości) http://www.bikepics.com/pictures/675703/ wkoncu pacany z jeepa pomysleli zeby rzucic mi line i mnie wyciągnąć , zaczepiłem o poprzeczke kierownicy ale co z tego jak oni stali z boku i mnie sciagalo a moto znowu się przewrocilo . Poprostu zal.pl. Artur zawrocil i chcial mi pomoc ale zaden z widzów (frajerow) nie chcial potrzymac jego moto , wkoncu znalazl się jakis poządny gość :notworthy: Artur podbiegl i zaczelismy wyciągać Cr'e http://www.bikepics.com/pictures/675710/ , jakoś się udalo ale zwody się dla mnie skonczyly bo silnik juz nie chcial zapalic w sumie przejechalem gdzies z 1,5 okrążenia... http://www.bikepics.com/pictures/675711/ .Odprowadzilem maszyne do parkingu , a Artur walczyl dalej w sumie zrobil 8 okrążen BRAWO za wytrwałość BRACIE !! :clap: . Panowie i panie od wyników jak zwykle dali plamy bo zapisywali tylko tych co mieli po 10 i więcej okrążenie więc za to MINUS , następne co mnie zdenerwowalo to zachowanie widzow (na torze , bo w tej kaluzy blota pomagali wyciągać panowie , motocykle i quady) bo zamiast pomagac stali :/ Następny minus to rzeczka przecież wiadomo było ze zrobi się tam wielka koleina i nie będzie można bedzie wyjechać to po co wogole dawać taki element ?? Na 1 okrązenie ?? No i to by bylo na tyle zawody zaliczam do udanych choc nie dojechalem do konca ale i tak jestem zadowolony , NAJBARDZIEJ DZIĘKUJE ARTUROWI (nr 33) który pomagał mi wyciągać moto i wogóle !! :notworthy: Dzięki Artur ! Bez Ciebie nie dał bym rady nawet przejechac 1 okrązenia !! Foty innych zawodników macie tutaj
http://www.bikepics.com/members/tijo/personal/
polecam ogladnąc wszystkie bo naprawde jest na co popatrzeć !! Po przyjeździe do domu umylem moto , ciuchy i zabralem się za rozbieranie Cr'ki . Okazalo się , że w silniku było ok. 2l wody (z blotem ??) sposcilem olej wyplukalem tą wode , pierscien na tloku się zapiekl i zacza przepuszczać kompresje i lekko juz go bralo. Więc tlok mam do wymiany ale niedlugo będe go juz mial i dzida :D No i to chyba wszystko co chciałem napisać Dzięki (Artur) i pozdro Trzymajcie się.

P.S Kto ma fotki albo filmiki z zawodów Dawać tutaj szczegolnie zawodnikow z numerami 7 i 33 !! pozdro !
Name: TIJO
Bike: Yamaha YZ250f
Team: Cross Team Zielona Góra
Sponsors: P.W Magma , Athon

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 11 wrz 2006, 16:24

Po co są na forum dwa te same posty? Powiesz mi to?
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » pn, 11 wrz 2006, 16:43

Wg mnie lipne zawody.... szkoda by mi bylo fury na takie zawody
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Autor tematu
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » pn, 11 wrz 2006, 21:26

To kup hayabuse i pucuj 24h na dobe

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 11 wrz 2006, 21:44

Isbi pisze:Wg mnie lipne zawody.... szkoda by mi bylo fury na takie zawody
Podzielam zdanie Isbiego, jak widziałęm po zdjeciach. Po co męczyć furę dla jakiegoś plastikowego pucharu za 15 zł?
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Autor tematu
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » pn, 11 wrz 2006, 21:53

Jadą ci co chca .Nim wam nie kaze
:)

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pn, 11 wrz 2006, 22:20

jakiegoś plastikowego pucharu za 15 zł?
Dobre, rozbawiło mnie to :)
No po części sie zgadzam że szkoda motocykla na takich zawodach ale też rozumiem tych co pojechali że chcieli spróbować swoich sił i czegoś sie nauczyć - ja Wam powiem jedno - nienawidze błota i wody wiec ja bym nie startował. Zwłaszcza że organizacja zawodów pozostawia wiele do życzenia (z tego co pisze Tijo).
but only the devil responded cause god wasn't there...

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » pn, 11 wrz 2006, 22:39

hehehe dokladnie .... nawet jakbym mial wygrac chooj mi z puchatu za 15 zl jak pewnie po tej kaluzy bym musial wymieniac lozyska za 150 zl :lol: :lol: a na tych zdjeciach to widze ze jedziesz po niej a nie dalo sie w nia wpasc na kole i ogniem ??? :twisted:
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Autor tematu
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » pn, 11 wrz 2006, 22:41

Wielu tak prubowało i sie konczyło glebą w koleinie. Ja wjezdzałem i ogieńń na kole tez tyle ze moje moto wazy 60 KG

Pomyk
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 631
Rejestracja: pn, 4 lip 2005, 20:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rzeszów/Birmingham(UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Pomyk » wt, 12 wrz 2006, 16:08

Isbi pisze:hehehe dokladnie .... nawet jakbym mial wygrac chooj mi z puchatu za 15 zl jak pewnie po tej kaluzy bym musial wymieniac lozyska za 150 zl :lol: :lol: a na tych zdjeciach to widze ze jedziesz po niej a nie dalo sie w nia wpasc na kole i ogniem ??? :twisted:
Heh w samych kołach 150zł,a dzwignia wachacza :lol: nowe w serwisie hondy czy yamahay 900zł calutki komplet,ale pivota za 400zł :D

Pawko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: sob, 6 maja 2006, 11:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Pawko » wt, 12 wrz 2006, 16:18

Myśle ze Tijo fajnie do tego podszedł :)
Były to jego pierwsze zawody, podszedł do tego emocjionalnie :)
Spisywał sie dzielnie :)
Natomiast jak sie patrzy co robią na torach niektórzy forumowi zawodowcy w MP to naprade szkoda blokowac toru...
Pozdrawiam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”