MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Siwy_X
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 69
Rejestracja: czw, 4 maja 2006, 11:54
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: Siwy_X » śr, 5 sie 2009, 21:42

No pierwsza 3jka czekała na wyniki dobrą godzine,nie mówiąc o ludziach w dalszej kolejnosci,alee.....

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: Mateusz_MX » śr, 5 sie 2009, 22:28

Czy jedyna rzecz, która jest ważna w tym sporcie to wynik? Może i tak, bo potem można się lansować, że było się 1'szym, 5'tym, a może i 10'tym w Ostródzie. Tutaj nie płacą milionów za mistrza okręgu. Wydaje mi się, że najważniejsza jest zabawa, a nie krytykowanie innych zawodników...ten ma brzydki kask, a ten to ma piękny motor...czy krytykowanie już samej jazdy "tancerz, nie umiał opanować motocykla". Pozdrawiam!
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

pytlar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 23:38
Motocykl: Motobi Wilga 65/50 ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Prabuty
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: pytlar » śr, 5 sie 2009, 22:34

no wybacz kolego, ale po to są zawody, żeby sie pościgać i mieć z tego satysfakcję, ze się ile tam osób wyprzedziło, że jest sie coraz lepszym i coraz wyższe miejsca zdobywa. Jak by nie jechac dla wyników to po co taki start?? bo co na czas latać?? otworzyc wtedy brame wjazdową i niech sobie jeżdzą dla przyjemności...
Mimo wszystko wyniki są ważne i tu dano du** z tym...
:)

Autor tematu
rybson
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: czw, 16 kwie 2009, 09:38
Motocykl: Honda CRF250R #82
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: rybson » czw, 6 sie 2009, 08:31

No to moje przemyslenia:
1. Moim zdaniem klasa KJM juz dawno przestala byc klasa amatorow ;) i wydaje mi sie ze trzebaby cos z tym zrobic. No chyba nikt mi nie powie, ze amatorem mozna uznac goscia ktory po 2 okrazeniach zaczal dublowanie !!
Zreszta slyszalem z dobrego zrodla ze organizatorzy zawodow a co za tym idzie PZM maja problem z klasa Amator albo jak kto woli KJM. Problem dotyczy sprawy ktora poruszylem powyzej oraz spraw zwiazanych z ubezpieczeniem. Sa dwa wyjscia:
- albo stworzyc licencje dodatkowa oznaczona jako nie wiem "C" czy nawet "KJM" ale zeby to byla licencja na wzor tej w rajdach czyli RD-3L (Rajdowy Debiut)
- albo zlikwiduja wogole klase KJM cop moim zdaniem jest malo rtealne biorac pod uwage frekwencje w tej klasie na zawodach.
2. W klasie KJM (Amator) jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona dla amatorow czyli dla ludzi ktorzy tego sportu nie traktuja wyczynowo, nie jest to jedyna rzecz ktora w zyciu robia i napewno juz nie zarabiaja na tym ;)
Nasza ekipa konkretnie traktuje to jako super zabawe z lekka doza adrenaliny i napewno dalecy jestesmy od jazdy na zaboj, zwyciestwa za wszelka cene, walki do ostatniej krwi na torze z konkurentami. Cele to dobry start, zero upadkow i dojechania calo i zdrowo do mety jak sie uda nie bedac ostatnim ;). Oczywiscie kazdemu z nas zalezy zeby byc jak najwyzej i kazdy stara sie bardzo zeby tak bylo ale nie za wszelka cene.
3. Jezeli chodzi o wyniki to moim zdaniem nie ma co krytykowac Pan, ktore robily co mogly, tylko organizatora zawodow. Juz na treningach przed zawodami Panowie z AMK Drweca mowili ze bedzie bardzo duza frekwencja wiec dlaczego byli zaskoczeni na zawodach. Zreszta od jednego z nich padla deklaracja ze nastepne zawody beda juz z chronometrazem wiec idzie ku lepszemu. Reczne liczenie przy takiej frekwencji jaka byla w KJM i przy tylu zmianach w klasyfikacji wyscigu (bylo tyle dubli, tyle wyprzedzan, wiekszosc bez przerwy lezala i zamieniala sie miejscami jak w kalejdoskopie) graniczy z CUDEM ;)
3. Panie i Panowie, to nasz pierwszy sezon w motocrossie. Proponuje troche wiecej radosci, szanowania konkurentow i wiecej jazdy z glowa.
Uff to tyle. Pozdrawiam i do zobaczenia w LW (bedzie chronometraż ;) )

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: danzel » czw, 6 sie 2009, 16:50

pewien Pan wystartowal po raz drugi z nami a widzialem go na CC w pucharze PZM w Lidzbarku i Chełmnie, moglby sie zdecydowac bardziej a tak pozatym to szkoda ze nikt nad tym nie pełni nadzoru bo albo sie bawimy albo walimy w ...
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

Majkelix
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: pn, 14 kwie 2008, 12:12
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: Majkelix » pt, 7 sie 2009, 10:46

to troche nie na miejscu ale jak sie czlowiek przyjrzy dokladnie wynikom amatorskich zawodow to okazuje sie ze bardzo duzo ludzi ma tam licencje B. Z drugiej strony wielu z tych zawodnikow z licencja B ma ja zeby moc jezdzic w pucharze ale nie sa w niczym lepsi od zwyklych amatorow. Bylem w ostrodzie poogladac bo ostatni raczej uderzam w cos niz jezdze. i nie widzialem ( z drobnymi wyjatkami ) wielkiej roznicy w umiejetnosciac zawodnikow z licencja B i KJM. Ale to oczywiscie tylko moje obserwacje.

TEMASO MX
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: ndz, 4 mar 2007, 00:32
Motocykl: Już bez,ale wróce... :)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GIŻYCKO . UK. EŁK , OPOLE
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: TEMASO MX » pt, 7 sie 2009, 17:01

http://www.motogen.pl/sport/motocross/m ... art44.html

Dobra relacja :) miejmy nadzieje ze Sebastian bedzie czestszym bywalcem "naszej" okregówki:)

pzdr.

Siwy_X
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 69
Rejestracja: czw, 4 maja 2006, 11:54
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: Siwy_X » ndz, 9 sie 2009, 11:08

Ja powiem tam,dlamnie w KJM powinni jeździć zawodnicy nie dłużej niż 3 sezony.Po tym okresie powinni być automatycznie przerzucani do wyższej klasy z licencją. Klasa amator powinna być wprowadzeniem do tej dyscypliny sportu gdzie ludzie startujący nie wiedzą jak zachować się na torze ! Ja osobiscie pierwsze styknięcie z motorem crossowym miałem w tamtym roku.W tym sezonie kupiłem nowy motor i wziąłem się za treningi by spróbować sił w KJM. Oczywiscie gdy będą dobre rezultaty to będę chciał jak najszybciej przejsc do klasy wyżej i dać szanse innym zawodnikom rywalizacji o pudło.Takie jest moje zdanie.

#121
Red Team Honda

Autor tematu
rybson
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: czw, 16 kwie 2009, 09:38
Motocykl: Honda CRF250R #82
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: rybson » pn, 10 sie 2009, 13:58

Czy ktos ma moze informacje czy odbeda sie zawody MO polaczone z Pucharem PZM w Bartoszycach w dniu 23.08.2009r. ?? Bo gdzies ktos mowil ze chyba mimo wszystko sie nie odbeda.

Siwy_X
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 69
Rejestracja: czw, 4 maja 2006, 11:54
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: Siwy_X » pt, 14 sie 2009, 16:26

Rozmawialem z Olszewskim na zawodach i mówił ze odbędą się 23.08 Bartoszyce.

Kiedy Rybson zalecisz na trening do mnie do Olsztynka ?

TEMASO MX
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: ndz, 4 mar 2007, 00:32
Motocykl: Już bez,ale wróce... :)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GIŻYCKO . UK. EŁK , OPOLE
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: TEMASO MX » pt, 14 sie 2009, 21:54

zawody beda ok ale czy KJM leci?

Autor tematu
rybson
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: czw, 16 kwie 2009, 09:38
Motocykl: Honda CRF250R #82
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MO WARMINSKO-MAZURSKIEGO IV RUNDA OSTRÓDA 02.08.2009

Post autor: rybson » pn, 17 sie 2009, 09:23

Jezeli chodzi o zawody to KJM dopiero bedzie w Lidzbarku a w Bartoszycach 23.08.2009 bedzie tylko Puchar (taka informacje dostalem od organizatora).
Siwy moze zalecimy do Ciebie w weekend chociaz nic nie obiecuje bo ostatnio latamy w Olsztynie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”