Supercross Koszalin

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: mały » wt, 4 sie 2009, 17:37


SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: SEBOOL » wt, 4 sie 2009, 18:03

Buuhahahahahah bo padne solówka. Chopaki w palnik dajcie, a nie sie klepiecie po dupach na torze. Elo

pozdr.
RS SERWIS

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Birthday
Kontakt:
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: piotrgurski » wt, 4 sie 2009, 19:41

Bardzo ubolewam nad tym że wśród nas (MotoX) są takie osoby jak prowodyr tego całego zajścia. To tylko i wyłącznie jego powinni wykluczyć. Rozumiem nerwy emocje itd ale to juz była przesada. Jeżeli zawodnik ulegnie kontuzji następnie wpadnie w szał straci zupełnie nad sobą kontrole a następnie pada na ziemie i zabiera go karetka to jestem wstanie to zrozumieć, ale jak jakaś ostatnia szmata od tyłu z partyzanta kogoś kopnąć to już ostatnie buractwo :!: Jak chcesz się tłuc to załóż szalik i przerzuć się na piłeczkę tam będziesz mógł tłuc się ile tylko zapragniesz. W motocrossie niestety dzisiaj ty nie ukończyłeś przez kogoś za tydzień ktoś przez ciebie. Bez wyrazów szacunku Fifi.

Ps: Zychu moje gratulacje :D
ADV/Adventure

jaroKTM73
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 18:05
Motocykl: KTM 250 SX-F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzoza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: jaroKTM73 » wt, 4 sie 2009, 20:05

ZYCHU pisze:Valentino Rossi ma takie umiejętności ze na wyścigu GP może wejść do toalety i załatwić się nie tracąc pierwszej pozycji.Ja nie mam takich umiejętności i nie ma szans abym mógł się bić na środku toru, zostać zdyskwalifikowany a następnie wygrać wyścig :lol: Zresztą to jest logiczne->dyskwalifikacja=wykluczenie.A jak mówisz już o zachowywaniu się, to powinieneś przeprosić za pisanie głupot.Tak oto właśnie działa TV- oglądasz, nie słuchasz.
Sorki Zychu faktycznie pomyliłem zawodników chodzi mi o kolesia #27, Ciebie zaś forumowo przepraszam i gratuluję wyniku.
Bez urazy- zamroczyło mnie kiedy to oglądałem. A co do nauk od Kruchola to polecam i jako nauczyciela i jako serwisanta.
Niech ta sytuacja będzie nauką dla wszystkich o takich zapędach.

GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: GRUUBBYY » wt, 4 sie 2009, 21:33

Ech nie wiem czy sie smiac czy plakac. Ogolnie ci dwaj sami dali sobie kare bo teraz wszyscy sie nich nabijaja. Wstyd.... Z drugiej strony podejzewam ze tylko dzieki tej bojce zobaczlismy relacje w teleexpresie. Ot i cala telewizja.
Moze to jest sposob na to zeby zainteresowac media polskim MX :lol:

Zychu brawoo !!

2T
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: wt, 6 lis 2007, 02:42
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: 2T » śr, 5 sie 2009, 01:46

Nie ma co płakać ani się śmiać tylko trzeba prowodyra który zaczął bójkę napiętnować na forum oraz wykluczyć do końca sezonu z zawodów. Skoro jeden z kolegów napisał że jest to forumowicz to powinien podać jeszcze jego nicka.
A co do samego prowodyra to powinien na forum przeprosić za swoje zachowanie ,no chyba że nie ma tyle odwagi.
Co do gościa napadniętego od tyłu kopniakiem to niestety ale nie wiem czemu został wykluczony skoro widać dokładnie na filmie że nie miał najmniejszej ochoty na kickboxing z chuliganem.
Przymykając oko na takie zachowania pozwalamy na to co nieraz się dzieje na torze , tj. kopanie motocykla przeciwnika w skoku, specjalne wypchnięcie z bandy itp. a wszystko to grozi wypadkiem i kalectwem. A przez parę lat naoglądałem się podobnego chamstwa na torze sporo. Bez żadnych konsekwencji niestety. Sędziowie tylko potrafią kase brać za przyjazd.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Birthday
Kontakt:
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: piotrgurski » śr, 5 sie 2009, 10:43

yz125-amk pisze:Ma ktos moze fotki Numer 46 Kawasaki kxf250 z Licencji?? Z gory dzieki
proszę bardzo :wink:















Zdjęcia opublikowane bez zgody i wiedzy autora :finga:

Co do sytuacji to z tego co widać Puzio nie został wykluczony (atakowany zawodnik) może coś napisze w temacie :?:
ADV/Adventure

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: Fajka » czw, 6 sie 2009, 08:36

Możliwe, że poprzez tą zadymkę relacja z zawodów pokazała się w tv, która szuka sensacji na lewo i prawo. Słychać to podczas omawiania klasy amator gdzie główny nacisk idzie o incydent. Ot nasza tv.

el.
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 24 wrz 2008, 11:21
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Supercross Koszalin

Post autor: el. » ndz, 16 sie 2009, 23:16

relacja wideo z zawodów juz jest na http://vimeo.com/6075686
i na http://www.mx-koszalin.pl

a 29 i 30 sierpnia Puchar Bałtyku i VII runda Mistrzostw Strefy w MX w Konikowie k. Koszalina,
zapraszamy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”