PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
2T
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: wt, 6 lis 2007, 02:42
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: 2T » pn, 18 maja 2009, 02:08

:evil: To co organizator przy pomocy sędziów zrobił z klasą MX2 amator ,to "fryzjer" ten od piłki nożnej może się schować. :lol: Takiej paranoi w wynikach to jeszcze świat nie widział. I to przy elektronicznym pomiarze czasu.
Organizacja fatalna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przed drugą serią przydałoby się równanie toru , oraz jakieś nawilżenie.
Panowie z Bliżyna spytajcie kolegów z Konar jak się organizuje zawody MX
Ps. Podajcie oddzielnie wyniki obydwu grup klasy MX2 Amator, (czyli razem 4 biegi) bo tak sam dla siebie (a pewnie inni także) chciałbym wiedzieć który byłem.
:?

glibo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: pn, 8 paź 2007, 19:35
Motocykl: yz250f i cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ck
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: glibo » pn, 18 maja 2009, 10:19

2T pisze::evil: To co organizator przy pomocy sędziów zrobił z klasą MX2 amator ,to "fryzjer" ten od piłki nożnej może się schować. :lol: Takiej paranoi w wynikach to jeszcze świat nie widział. I to przy elektronicznym pomiarze czasu.
Organizacja fatalna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panowie z Bliżyna spytajcie kolegów z Konar jak się organizuje zawody MX
Ps. Podajcie oddzielnie wyniki obydwu grup klasy MX2 Amator, (czyli razem 4 biegi) bo tak sam dla siebie (a pewnie inni także) chciałbym wiedzieć który byłem.
:?
z tym sie zgodze te wyniki byly strasznie skopane :?
2T pisze:drugą serią przydałoby się równanie toru , oraz jakieś nawilżenie.
niewiem czy to by bylo potrzebne w tym sporcie tez o to chodzi by jezdzic jak najlepiej w kazdych warunkach.a nie tylko na rownym torze.
<predkosc nie zabija,lecz nagle zwolnienia>
MoNsTeR EnErGy YZ250F

squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: squash0 » pn, 18 maja 2009, 12:50

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hahaha ,skopane wyniki?? To był przekręt stulecia ,zrobiony na żywca hahaha :finga: :finga:
:-k chociaż jest jeszcze inna możliwość - zasady podziału MX2 amator i wyniki na podstawie czasów wymyślił kompletny idiota , bo jak ktoś przy zdrowych zmysłach może porównywać czasy dwóch zawodników w dwóch różnych biegach na torze na którym warunki zmieniały się co okrążenie
:mrgreen: takiego czegoś jeszcze nie widziałem :finga:

glibo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: pn, 8 paź 2007, 19:35
Motocykl: yz250f i cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ck
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: glibo » pn, 18 maja 2009, 21:17

najlepiej jakby w mx2 zrobili 3 biegi :) pierw lepsza pozniej gorsza a na koniec 10 z tej i 10 z tej :) i moze to by pomoglo ale tego tez nie jestem pewien.
poprostu organizatorzy maja nauczke ze cos skopali :roll:
<predkosc nie zabija,lecz nagle zwolnienia>
MoNsTeR EnErGy YZ250F

glibo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: pn, 8 paź 2007, 19:35
Motocykl: yz250f i cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ck
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: glibo » śr, 20 maja 2009, 00:12

czy ma ktos wyniki z tej imprezy?
<predkosc nie zabija,lecz nagle zwolnienia>
MoNsTeR EnErGy YZ250F

piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: piterq1991 » śr, 20 maja 2009, 07:55

Witam!

Jak oceniacie przygotowanie toru? Planuje się tam wybrać w niedziele pojeździć, ale zastanawiam się czy może nie lepiej gdzie indziej jechać. Tylko, że w inne miejsca mam już trochę dalej. Jaka wasza opinia?

Pozdro
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

glibo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: pn, 8 paź 2007, 19:35
Motocykl: yz250f i cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ck
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: glibo » śr, 20 maja 2009, 16:58

piterq1991 pisze:Witam!

Jak oceniacie przygotowanie toru? Planuje się tam wybrać w niedziele pojeździć, ale zastanawiam się czy może nie lepiej gdzie indziej jechać. Tylko, że w inne miejsca mam już trochę dalej. Jaka wasza opinia?

Pozdro
napewno nie bedziesz jezdzil jak po autostradzie :) na kondycje i technike jak najbardziej :)ale spodziewaj sie duzych utrudnien :)jedynie ze moze nie dlugo bedzie jakies rownanie ale o to bys musial sie spytac wlasciciela
<predkosc nie zabija,lecz nagle zwolnienia>
MoNsTeR EnErGy YZ250F

2T
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: wt, 6 lis 2007, 02:42
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: 2T » czw, 21 maja 2009, 02:41

:? Hm... wróce jeszcze do organizatorów. Na temat beznadziejnego ustalenia kolejności zawodników w klasie MX 2 Amator już pisałem. Równie dobrze a nawet sprawiedliwiej byłoby wyłonić zwycięzców według czasu z treningu bo przynajmniej warunki na torze były porównywalne dla wszystkich. :finga:
Wkurza mnie jeszcze to że w cyklu 4 torów pobierana jest opłata za ubezpieczenie także od zawodników mających licencję B a co za tym idzie ubezpieczenie. Nie płacą tylko startujący w klasie licencja. Uważam że jest to zwykły haracz z którego organizatorzy maja jeszcze działkę prowizji.
Wiem zaraz odezwą się głosy że to tylko 20 zł , ale jak tak dalej będzie to każą sobie płacic po 50zł.
A tak przy okazji to płacąc 100 za wpisowe oczekiwałbym że nie zostanę wyrąbany na wynikach. a tam nawet nie było jak złożyć protestu bo nikt nic nie wiedział.
Przy okazji ktoś sędziował te zawody i nie rozumiem jak mógł dopuścić do takiej sytuacji ,no chyba że :wink: wiadomo o co chodzi.
Pewnie niektórzy co tam nie byli nie wiedzą o co chodzi : wyobrazcie sobie że w formule 1 dzielą stawkę na pól ot tak i jedni jadą w deszczu a drudzy na suchym a pózniej klasyfikuje się ich wszystkich razem po czasach osiągniętych , no to chyba wiadomo że ci z wyścigu w deszczu nie mają zbytnich szans być w czołowce.
A organizatorom i sędziemu proponuję poczytanie regulaminów PZMotu i swoich własnych. a nie tylko trzepać kasę na zawodnikach.
Nastepne zawody w Biżynie mam głęboko w :butthead: i nie polecam nikomu.

mause
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: śr, 20 maja 2009, 09:55
Motocykl: 2x kxf250 '09
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: mause » pt, 22 maja 2009, 15:38

glibo pisze:jesli ktos ma film zdjecie jak sie wywalilem odezwijcie sie na PW. nr startowy 26.wywrotka byla na tych pagorkach co mnie karetka wziela
jeśli nie chcesz jeszcze raz odjechac karetka( mimo ze nic Ci sie nie stalo, bo widzialem ze jechales w 2 biegu :rolleyes: ) to porzadnie przymocuj chipa- on zablokowal kierownice. Jak sie wyjebiesz na wyscigu to nie zciagaj odrazu kasku! niewiele brakowalo zeby w Ciebie ktos przyładowal. a, przydaly by Ci sie jakiekolwiek rekawiczki do jazdy :wink: pozdro

glibo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: pn, 8 paź 2007, 19:35
Motocykl: yz250f i cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ck
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: PUCHAR CZTERECH TORÓW - edycja Bliżyn 17.05.2009

Post autor: glibo » ndz, 24 maja 2009, 15:19

mause pisze:
jeśli nie chcesz jeszcze raz odjechac karetka( mimo ze nic Ci sie nie stalo, bo widzialem ze jechales w 2 biegu :rolleyes: ) to porzadnie przymocuj chipa- on zablokowal kierownice.
myslisz ze to byla wina chipa ze sie wywalilem?? :roll:
mause pisze:przydaly by Ci sie jakiekolwiek rekawiczki do jazdy :wink: pozdro

mialem rekawiczki lecz mnie strasznie denerwowaly i musialem je zdjac :D
mause pisze: to nie zciagaj odrazu kasku!
bylem w strasznym szoku i nie wiedzialem gdzie jestem bo mi troszke kask zaslonil i dlatego go zdjolem.
ale teraz mam nauczke ze jak sie straci na starcie to wyprzedzac trzeba stopniowo a nie tak jak ja ze wszystkich chcialem w ciagu paru okrazen :roll: :oops:
<predkosc nie zabija,lecz nagle zwolnienia>
MoNsTeR EnErGy YZ250F

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”