17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
MISTRAL
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: czw, 29 sty 2009, 00:11
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: MISTRAL » czw, 14 maja 2009, 10:07

Witam

Mam pytanko dotyczace badan, mam dwoch kumpli ktorzy by chetnie wystartowali ale niestey obudzili sie dopiero teraz ze nie maja badan, bedzie mozliwosc zrobienia badan na miejscu??Pozdrawiam

Autor tematu
weteran
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 263
Rejestracja: czw, 7 gru 2006, 19:32
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: weteran » czw, 14 maja 2009, 22:37

enduroguy pisze:W tym roku na enduro wystarczy ubezpieczenie i prawo jazdy.
PZDR!
Informacje, które podałem wcześniej pochodzą od A. Ręcza. Dla pewności zadzwoniłem do Organizatora zawodów, który potwierdził, że motocykle chcące wystartować, w tym enduro muszą być dopuszczone do ruchu drogowego i wyposażone zgodnie z kodeksem drogowym. Związane jest to z tym, że trasa zawodów będzie prowadziła po drogach publicznych włącznie z samym Opolem. MISTRAL co do badań lekarskich, to tylko badania przeprowadzone przez Przychodnie sportowe i zaświadczone przez lekarza o specjalności sportowej są ważne na wszystkich zawodach motorowych. Lekarza o takiej specjalności na zawodach raczej nie będzie.

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: enduroguy » pt, 15 maja 2009, 00:31

Ja uslyszalem taka informacje przed zawodami w Kielcach, na ktorych crossowki startowaly bez problemu. Byc moze tyczylo to sie tylko tych konkretnych zawodow, a nie calego sezonu ;).
W takim razie przepraszam za wprowadzenie w blad.
PZDR
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

jaroKTM73
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 18:05
Motocykl: KTM 250 SX-F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzoza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

podsumowanie 1 i 2 Rundy MO cc Chełmno

Post autor: jaroKTM73 » ndz, 17 maja 2009, 21:35

jeszcze w sobotę wieczorem deszcz zrobił z toru lodowisko, lecz w niedzielę po wyścigu 2 quadów tor robił się z okrążenia na okrążenia coraz bardziej przyczepny. Trasa buła ciężka szczególnie część poza torem motocrosowym, ale jestem zadowolony z wyniku czego nie mogą powiedzieć zawodnicy skracający trasę wyścigu.

MISTRAL
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: czw, 29 sty 2009, 00:11
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: MISTRAL » pn, 18 maja 2009, 11:19

Ma ktos jakies fotki i wyniki z tych zawdow:)?? Zawody fajne zorganizowane, trasa bardzo urozmaicona, dosyc wymagajaca, pod koniec duzo dziur, do zobaczenia w Kwidzynie...!!

motorzyk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: śr, 19 lis 2008, 12:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: motorzyk » pn, 18 maja 2009, 13:39

Zawody naprawdę fajne. Za organizację i zaangażowanie można tylko pochwalić. Faktycznie część motocross była dość przyjemna w moim odczuciu, w porównaniu do pozornie łatwiejszej części przez las i łąkę, która to była strasznie powybijana na praktycznie całej długości i takl naprawdę większość ,,rąk" tam zostawiłem :). A w sumie myślę że swój start mogę uznać jako udany. Teraz w sobotę Kwidzyn - taki mam plan. Pozdro
I jeszcze dużu minus dla skracających trasę !!!


P.S.
1. wyniki są na stronie PZM
2. Może ktoś jedzie z Olsztyna do Kwidzyna na CC ?

SUCHY95
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 140
Rejestracja: wt, 5 lut 2008, 21:29
Motocykl: SXF250, SX125,
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: SUCHY95 » wt, 19 maja 2009, 19:28

witam,zawody udane,tor super przyczepny,przynajmniej sie nie kurzylo,co do skracajacych to kojarza mi sie z brudami i smieciami ,ktore trzeba usuwac z srodowiska,jest to zjawisko pojawiajace sie nader czesto na zawodach rangi pucharu i okregowek,gdzie niektorym brakuje calkowicie honoru i przyjerzdzaja na zawody z tym tylko zamiarem ,zeby zrobic wszystkich w karola :| ,nie ma co sie litowac i wyklocac po wyscigu,tylko isc i zglosic protest,podac nr startowy i final,pomimo to ,ze niektorzy nazywaja sie naszymi kolegami, :twisted: ,nie chce miec takich kumpli, :finga: :butthead: mam duzo kolegow z honorem i checia walki w zawodach,za co ich wlasnie szanuje,i nie wazne dla mnie czy przyjada pierwsi czy na koncu,pzdr wszystkich nie skracajacych :D :D :D

jaroKTM73
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 18:05
Motocykl: KTM 250 SX-F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzoza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: jaroKTM73 » wt, 19 maja 2009, 23:29

widzę, że kolega Suchy ma zbliżone zdanie do mojego. Dużą przeszkodą w zapobieganiu temu procederowi są sami organizatorzy, którym po wyścigu zależy na jak najszybszym ogłoszeniu wyników i zamknięciu imprezy, bez dociekliwości w przypadku zgłoszeń o skracaniu trasy. Osoba, która wie w czym rzecz wystarczy, że porówna w wynikach czasy przejazdu poszczególnych okrążeń, poza tym dalej trasy cross country są mało obstawione przez osoby funkcyjne. Ja dla odmiany pozdrawiam uczciwych, lubiących czystą rywalizację BAJKERÓW :)

902107
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 29 gru 2008, 22:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: 902107 » sob, 11 lip 2009, 10:58

tak naprawdę ciężko jest złozyć protest bo sedziowie robią wszystko aby do tego nie dopuscić bo to przedłuża czas zakończenia zawodow, jeżeli mamy oczywiste przyklady lub dowody to je sami podajmy i na kolejnych zawodach popatrzmy w oczy tym oszustom, pierwszy przyklad ; puchar polski klasa Junior VI runda zawodnik # 652 Paweł Głąbicki robi 3 okrążenie szybciej niż Mistrz Polski ( w MP) i zarazem ma rekord toru!!, czekamy na najszybszego zawodnika na kolejnej eliminacji - dowody; http://www.motoresults.pl/passings.php? ... pl&lang=pl

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: amator » sob, 11 lip 2009, 23:51

902107 pisze:tak naprawdę ciężko jest złozyć protest bo sedziowie robią wszystko aby do tego nie dopuscić bo to przedłuża czas zakończenia zawodow, jeżeli mamy oczywiste przyklady lub dowody to je sami podajmy i na kolejnych zawodach popatrzmy w oczy tym oszustom, pierwszy przyklad ; puchar polski klasa Junior VI runda zawodnik # 652 Paweł Głąbicki robi 3 okrążenie szybciej niż Mistrz Polski ( w MP) i zarazem ma rekord toru!!, czekamy na najszybszego zawodnika na kolejnej eliminacji - dowody; http://www.motoresults.pl/passings.php? ... pl&lang=pl
Wielkie uznanie i szacunek dla ciebie kolego za to co odnalazłes =D> . Śmiało poszukaj jeszcze i publikuj. pozdrawiam :wink:

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: motochłopiec » ndz, 12 lip 2009, 09:47

902107 pisze:tak naprawdę ciężko jest złozyć protest bo sedziowie robią wszystko aby do tego nie dopuscić bo to przedłuża czas zakończenia zawodow, jeżeli mamy oczywiste przyklady lub dowody to je sami podajmy i na kolejnych zawodach popatrzmy w oczy tym oszustom, pierwszy przyklad ; puchar polski klasa Junior VI runda zawodnik # 652 Paweł Głąbicki robi 3 okrążenie szybciej niż Mistrz Polski ( w MP) i zarazem ma rekord toru!!, czekamy na najszybszego zawodnika na kolejnej eliminacji - dowody; http://www.motoresults.pl/passings.php? ... pl&lang=pl

czy to nie jest czasami mowa o koledze o nicku "Pepe" ? jeśli nie to przepraszam ale wydaje mi sie na 99% jednak że mam racje ;)

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: piotrgurski » ndz, 12 lip 2009, 15:24

Zamknąć stawkę i koniec listy nie jest z pewnością powodem do dumy, ale zostać tak zidentyfikowany po danych personalnych jako oszust na publicznym forum to przypał i ostatni obciach. Ciekawe jak teraz będzie mu miło w przedparku jak każdy tylko z jedną sprawą będzie go i kojażył :?: Ale może to i dobrze teraz może następny się zastanowi przed skruceniem czy warto tak zmoczyc i wystawic się na pośmiewisko :finga:

Ciekawe co napisze Pepe może motochłopiec się mylił :?: zobaczymy
ADV/Adventure

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”