17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
SUCHY95
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 140
Rejestracja: wt, 5 lut 2008, 21:29
Motocykl: SXF250, SX125,
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: SUCHY95 » ndz, 12 lip 2009, 23:23

brawo :supz: wreszcie znalazl sie ktos,kto umie poszukac w czasach okrazen skracaczy tras i przedewszystkim ich ujawnic,jest to nieoficjalna forma protestu,lecz bez zgloszenia do biura,ale mysle ze bardziej bijaca po twarzy,chcialbym aby w pucharze jezdzili tylko ci ludzie,ktorzy oprocz zdolnosci albo i nie,mieli przedewszystkim HONOR,ktory jest w tym sporcie jak i w zyciu wg mnie najwazniejszy, nie do wyobrazenia jest ten proceder w MP,gdzie nie ma tam zawodnikow z pierwszej lapanki, i po takiej akcji gosciu spalilby sie ze wstydu :oops: ,nie tak zdobywa sie punkty!!!!mysle ze na nastepnych zawodach w lidzbarku niektorzy beda mieli sie na bacznosci i nie popelnia tego PRZESTEPSTWA wzgledem innych,pzdr i do zobaczenia w lidzbarku :D

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: SEBOOL » ndz, 12 lip 2009, 23:39

Szambo, bez komentarza jak masz zamiar dalej skracać trasę to lepiej siedź w chacie!

pozdr.
RS SERWIS

SUCHY95
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 140
Rejestracja: wt, 5 lut 2008, 21:29
Motocykl: SXF250, SX125,
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: SUCHY95 » pn, 13 lip 2009, 19:14

jak sie troszke dokladniej popatrzy to sie cos znajdzie np. :axe: tez dobry,http://www.motoresults.pl/passings.php?ib=3&ik=12&iz=559&idr=6a0c8168&lang=pl&lang=pl

Pepe
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 26
Rejestracja: sob, 9 lut 2008, 10:42
Motocykl: CRF 250R, EXC-F 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: Pepe » wt, 14 lip 2009, 01:10

Dowiedziałem sie dzisiaj, ze o mnie pisza. Sprawa wyglada tak, ze faktycznie scialem, ale zeby przestac jechac. Przejechalem przez linie start/meta i na pierwszej gorce wywrocilem sie, pozbieralem sie, ale wybilem sobie kciuk i zgialem kierownice. Nie jechalem okrazenia do konca, zawrocilem do strefy napraw zeby przestac jechac, ale podbiegl Karol Kedzierski i zapytal czy chce jechac dalej, szybko jakos wyprostowal kierownice, odpoczalem tam i pojechalem dalej.

Smiesznie troche to wyszlo, nigdy nie scinalem zeby cos uzyskac, jade tak jak jade, dla siebie i dla przyjemnosci. Praktycznie cofnalem sie do strefy napraw z miejsca w ktorym sie wywrocilem, bylem pewny, ze stracilem duzo czasu, nie zdawalem sobie sprawy z tego, ze czas zyskalem. Kazdy na moim miejscu pojechalby dalej.
Do konca zawodow jechalem trzymajac gaz czterema palcami bez kciuka.
Potwierdzaja to tez czasy po upadku, 13 min, pozniej 30 sekund dluzej niz pierwsze 2 okrazenia, 42 sek i minute.
Pomyslcie trzezwo, kto normalny scinalby trase az tak bardzo, zeby zyskac 2 min i to jeden raz? Patrzac na tych, ktorzy skracaja widac, ze robia to notorycznie, co okrazenie.
Smutne, ze podejrzenia padly akurat na mnie bo zawsze jezdzilem uczciwie. Ale patrzac na ten czas, gdybym nie znal historii stojacej za nim i gdyby nie dotyczylo to mnie samego to na pewno pomyslalbym dokladnie to samo co wy.


Bardzo czesto ludzie w Chelmnie scinali trase przy podjazdach MP, tam w dolince. ( Widzialem, bo stalem tam z rozwalonym motorem dnia drugiego.


Do zobaczenia w Lidzbarku. :)
KTM 250 EXC-F '07
http://bikepics.com/members/pepepom/07250excf/

HONDA CRF 250R '08 <3

SUCHY95
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 140
Rejestracja: wt, 5 lut 2008, 21:29
Motocykl: SXF250, SX125,
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: SUCHY95 » wt, 14 lip 2009, 22:49

moge to potwierdzic ,moj znajomy ktory tankowal w depo motocykle moich kolegow , oraz mojego syna ,widzial ta akcje i nawet sam namawial 652 na dalsza jazde po naprawie moto,takze trzeba chlopa usprawiedliwic wsrod wszystkich startujacych,ale czujnym trzeba byc dalej,pzdr :D

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: piotrgurski » śr, 15 lip 2009, 00:26

No i wszystko wyjaśnione :D Lata pracy w KGB motochłopca nie poszły na marne a Pepe okazał się czysty :wink: Cwaniaczki widziały że można ich zidentyfikować i wykluczyć z środowiska. Wniosek taki że lepszego Hapy Endu nie mogło być :wink:
ADV/Adventure

902107
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 29 gru 2008, 22:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: 902107 » czw, 16 lip 2009, 20:53

jaja se kolego robisz, jak jesteś taki kryształowy to cofnij punkty a i tak jesteś dla nas cwaniaczkiem bo w dalszym ciągu liczyłeś że się uda, chłopaki zrywają sobie skórę z rąk za każdy punkt a zapewne komuś je popsułeś

Pepe
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 26
Rejestracja: sob, 9 lut 2008, 10:42
Motocykl: CRF 250R, EXC-F 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: Pepe » pt, 17 lip 2009, 16:21

Cwaniaczkiem? Utworzyles nowe konto tylko po to, zeby napisac o mnie? :)
Wyjezdzajac ze strefy napraw bylem pewny, ze jestem w plecy z czasem. Nie mam sobie nic do zazucenia. Nie liczylem, ze sie uda, bo niby co mialo sie udac? Skoro wtedy nie myslalem nawet o tym. Mysl troche szerzej. Cwaniaczkiem mozesz mnie nazwac, ale mow za siebie, nie uzywaj liczby mnogiej :) Kazdy moze to oceniac tak jak chce, ja moge przedstawic swoja wersje, prawdopodobna i mozliwa do udowodnienia. A Twoja? Jak chcesz ja poprzec oprocz tego, ze masz wykres czasow...

Cwaniaczkiem w moim przekonani jestes Ty. Anonimowy.

Zejdz z tego prostolininego myslenia. Bo sie mylisz.
KTM 250 EXC-F '07
http://bikepics.com/members/pepepom/07250excf/

HONDA CRF 250R '08 <3

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 17.05.2009 CHEŁMNO - CROSS-COUNTRY

Post autor: motochłopiec » pt, 17 lip 2009, 20:09

oj tam temat zamkniety po co teraz dociekać i się kłócic ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”