Co myslicie na temat o zbroji Utika?

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Co myslicie na temat o zbroji Utika?

Post autor: motochłopiec » śr, 12 lip 2006, 16:05

witam mam pytanie czy warto kupic taką zbroje ! Cena bardzo dobra ale czy nadaje sie do jazdy ?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=113906859 na tej aukcji ona sie znajduje

#66
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 277
Rejestracja: ndz, 8 sty 2006, 10:43
Motocykl: Yamaha '08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: #66 » śr, 12 lip 2006, 16:24

Tutaj jest temat o buzerach gdzie opisanych jest sporo modeli http://www.motox.com.pl/forum/viewtopic.php?t=473
Nie jezdzilem nigdy w Utice ale słyszałem ze nie jest dobra. Wykonanie stoji na niskim poziomie, jedynie cena dosc niska. Do jazdy sie napewno nadaje. Chronic przed urazami pewnie tez bedzie tylko nie wiadomo jak skutecznie. W tej cenie mozna trafic uzywke UFO Scorpiona lub Downhilla.

kams
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 377
Rejestracja: śr, 15 mar 2006, 13:44
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa -wawer zb&art
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kams » śr, 12 lip 2006, 17:22

Chcesz sie ugotować???????? w tym tak parzy że to szok zero przewiewu choć to jest z siatki kup buzer normalny http://www.allegro.pl/item114390965_ace ... cena_.html ja mam taki i jest kozak siata nie chroni jak potrzeba bo ochraniacze są oddzielne buzer ma jeden 'stelaż' i innaczej rozchodzi sie siła uderzenia
buzerek jest wygodny mozna go założ na goła skóre i jest do brze a taka siata obciera - kumpel zakładał pod spód koszulke bo nie mógł wyrobić
kup buzer iochraniacze na łokcie ale buzer i kask to podstawa a i buty
THOR SENTINAL :P

Dlugi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 367
Rejestracja: pn, 6 mar 2006, 19:22
Motocykl: Ćwiara YZF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: przed toba #2
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Dlugi » śr, 12 lip 2006, 17:48

Co do tego co chroni lepiej to bym sie klucil polecam UFO scorpion siatka jest zadka nie jest w niej tak goraco jak w siatce UTIKA ktora jest jak skarpeta ( jeszdzilem wczesniej w takim) w siatce sie wszystko trzyma na miejcu a buzer lata lokcie osobno moze siatka sicera suty jak sie koszulki nie zalozy ale i tak wole siatke :weedman:
www.INTER-CROSS.pl ----> najlepsze marki w jednym miejscu

BÓG, HONOR, MOTOCROSS

SKLEP MX _________ALLEGRO ________FIRSTRACING ________RISK RACING

Zonic
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: wt, 4 lip 2006, 10:02
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: się: biorą: dzieci:? (Bielsko)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Zonic » śr, 12 lip 2006, 19:43

Szczerze to bałbym wybrać sie w UTICE na motor, no chyba że założe ją pod buzerem. Tylko po co? :wink:

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » śr, 12 lip 2006, 23:02

Utika, to taniocha i tandeta wypromowana przez InterMotors. Miałem to w rękach. Chyba nie ma już niczego tandetniej wykonanego. Każda inna zbroja będzie lepsza od zbroi Utika. Jak chesz mieć bezpieczny i trwały sprzęt, to kup coś markowego, np. Ufo, Axo, SixSixOne, Alpinestar.
Nikasil.pl

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » śr, 12 lip 2006, 23:26

Wy to jestescie jacys nienormalni wszystko odrazu krytykujecie na maxa.ja uwazam inaczej .Zbroja ta jest przeznaczina dla osób z nie grubym portfelem ale jakosc jej nie jest zła co prawda nie jest super przewiewna ale za to dobrze chroni.i nie gadajcie ze szajs jezeli chodzi o ochrne bo ostatnio przed hopa walneło mnie na koło i jak leciałem to tylko rękoma trzymałem motor ,wyladowałem z całym impetem na poprzeczce kiery a nie mam tej gąbki.Buzer swietnie mnie ochronił , zebra nie ruszone tylko delikatnie nie mogłem odechu przez moment złapac bo musiałem splotem walnąć ale dziwie sie ze nic sie nie stało.AVe polecam ten buzer .100000 razy lepszy niz te plastikowe gówna zakładane na wierzch co tylko wyglądają

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » czw, 13 lip 2006, 12:21

Arturcr80 pisze:Wy to jestescie jacys nienormalni wszystko odrazu krytykujecie na maxa.ja uwazam inaczej .Zbroja ta jest przeznaczina dla osób z nie grubym portfelem ale jakosc jej nie jest zła co prawda nie jest super przewiewna ale za to dobrze chroni.i nie gadajcie ze szajs jezeli chodzi o ochrne bo ostatnio przed hopa walneło mnie na koło i jak leciałem to tylko rękoma trzymałem motor ,wyladowałem z całym impetem na poprzeczce kiery a nie mam tej gąbki.Buzer swietnie mnie ochronił , zebra nie ruszone tylko delikatnie nie mogłem odechu przez moment złapac bo musiałem splotem walnąć ale dziwie sie ze nic sie nie stało.AVe polecam ten buzer .100000 razy lepszy niz te plastikowe gówna zakładane na wierzch co tylko wyglądają
Każdy woli co innego.Ty wolisz mnieś sachare na plecach ja wole mnieć chłodniej.nie zgadzam się z tym ze buzer gorzej chroni od zbroj.Buzer według mnie lepiej chroni żebra ,a zbroja plecy bo ma żółwia.Widziałęś kiedyś zawodnika w zbroi??bo ja jesazcze sie niespodtkałęm.Napewno zaletą też jest to że masz od razu pas nerkowy i nałokietniki,ale ja wole osobiuście sobie samemu złożyć zestaw i mieć dużo chłodnie i wygodniej(zbroja mi strasznie krępuje ruchy).A wiadomo że np.zbroja AXO będzie lepsza od utiki,nie moze pod wzgędem ochrony ale wykonania i z jakiego materjału.To jakby wziąc spodnie FLY303 i spodnie FOX 360
pozdro
P.S.motochłopiec zamiast utiki kup sobnie tą zbroje http://www.allegro.pl/item114714856_zbr ... azja_.html
zalicytuj 350 i nikt ciebie nie przelicytuje:PAbędziesz miał 100 ray lepszą zboje

blackhawk
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 183
Rejestracja: śr, 23 sie 2006, 01:21
Motocykl: Kawasaki KXF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: blackhawk » ndz, 1 paź 2006, 09:15

Witam ja też posiadam Utike i Smigam w Niej na Crosie i na Ścigu nie nażekam Zbroja dobrze wykonana chroni co ma chronic dobrze leży już w niej na crose wyglebowalem ogólnie z 20 razy jak nie wiecej bo z kumplami jeździmy można powiedzieć dośc ryzykownie po lasach :P ale na tym to polega i naprawde chroni dobrze to co dam jej na MINUS to naprawde jest w niej zdeczka Gorąćą :) ale ogólnie wykonanie Dobre . A co do tego że taniocha sie nie zgodze że taniocha dla oszczędności w portwelu kumple jeźdza dośc profesionalnie i sprzęd mają pierwsza klasa i powiedzieli ze innej by nie ubrali jak tylko na siatce z ochraniaczami na łokcie barki i kręgosłup ogólnie Polecam :P
Najpiękniejszy Widok Na Świecie To ... Widok z Wnętrza Kasku....

www.smartled.com.pl

hormon
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 115
Rejestracja: pt, 1 lip 2005, 02:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rawicz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: hormon » pn, 2 paź 2006, 17:36

Jaka jest taka jest , ale mi nie raz dupsko uratowala ( oczywiscie metafora taka 8) ) za te kase watpie czy cos was bardziej ochroni !!!!
Yamaha YZ250f # 53w

Dlugi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 367
Rejestracja: pn, 6 mar 2006, 19:22
Motocykl: Ćwiara YZF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: przed toba #2
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Dlugi » pn, 2 paź 2006, 18:03

mi utika ( jak jeszcze mialem teraz SCORPION UFO) tez zaz dupsko uratowala ale calkiem nie pomogala 6 kreg sie i tak zlamal mimo zolwia nie chce myslec co by bylo jak bym jechal bez niczego
www.INTER-CROSS.pl ----> najlepsze marki w jednym miejscu

BÓG, HONOR, MOTOCROSS

SKLEP MX _________ALLEGRO ________FIRSTRACING ________RISK RACING

KTM450SX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 75
Rejestracja: sob, 2 wrz 2006, 21:55
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: KTM450SX » pn, 9 paź 2006, 14:54

tak tak nie ma to jak ślepe zapatrzenie w firmy które są na topie... FOX czy THOR to nie jest jakieś bóstwo i ludzie litości jeśli nie widzicie że przy kupnie chociażby buzera bulicie jakieś 200zł więcej za sam głupi znaczek FOX'a... CO do jakości wykonania OK z tym się moge zgodzić że użyte są lepsze materiały itd ale pod względem ochorny to mozna by się było długo kłcić .... Ja jeżdże w Utice i zbroja OK. Co do przewieności to jak pisało kilka osób wcześniej - TRAGEDIA ale reszta bardzo przyzwoita. Szczerze bardzo polecam UFO Scorpion bo sam będe na taką wymieniał i chyba nic lepiej nie ochroni przy glebie od niej. BUZER vs Zbroja ? Zbroja !!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Buzery i Zbroje”