Buzer jaki wybrać

Autor tematu
tommm
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: wt, 16 paź 2012, 12:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Buzer jaki wybrać

Post autor: tommm » sob, 29 gru 2012, 16:07

Co myślicie o tym buzerze
http://allegro.pl/fox-raceframe-l-buzer ... 55225.html

Czy to dobra firma , warto kupić?

mbartekx88
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 146
Rejestracja: czw, 8 lis 2012, 21:37
Motocykl: 125 sx
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: mbartekx88 » pn, 31 gru 2012, 14:45

Fox jest jedną z najlepszych firm produkujących ciuchy/ochraniacze/buty i wiele innych rzeczy do motocrossu. Buzer Fox Raceframe jest jednym z najlepszych buzerów na rynku, jest to rozwinięcie i kontynuacja modelu Fox Airframe, który jest nadal do kupienia i jest w niższej cenie niż Raceframe. W podobnej cenie możesz również zwrócić uwagę na buzer alpinestars a-8 . Firmy Alpinestars nie trzeba przedstawiać jest to najlepsza firma na świecie produkująca produkty związane z motocyklami.



tommm pisze: Czy buzer będzie sie nadawał do noszenia pod ubraniem ? Czy dziwnie będzie to wyglądało ?
Jak najbardziej buzer będzie się nadawał do noszenia pod ubraniem, nie będzie to dziwnie wyglądało. W lato kiedy jest gorąco wielu zawodników ubiera bieliznę termiczną na to buzer i koszulę mx na buzer. Różne są teorie, jedni zakładają buzer na wierzch, a inni pod ubranie argumentując to tym że paski regulacyjne od buzera nigdzie nie latają i nie ma możliwości aby ten pasek gdzieś zahaczył co może prowadzić do zerwania buzera z naszego ciała. Również noszenie go pod ubraniem pozwoli zachować jego czystość np. podczas jazdy w błocie i tak się pobrudzi ale znacznie mniej. W chłodne dni buzer zakładam jako ostatnia warstwa przed kurtką, czyli ubierasz te wszystkie polary, bluzy :) i na to buzer i na koniec kurtka, ja tak robie i jestem zadowolony, bo mam starego typu buzer, który nie jest przegubowy i jak sie pochylam to mi wyciąga koszulkę ze spodni i nerki dostają po dupie. I nie zastanawiaj się czy cokolwiek będzie dziwnie wyglądało, bo to ma być dla ciebie wygodne i masz się czuć komfortowo tor to nie wybieg na pokazie mody :)

Autor tematu
tommm
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: wt, 16 paź 2012, 12:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: tommm » śr, 2 sty 2013, 11:11

na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie buzera , nastawiłem sie na zakup tego z linku .Chyba za on posiada jakieś nie dociągnięcia i sa lepsze modele od niego ?

mlody-esz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: ndz, 21 lis 2010, 22:17
Motocykl: kx450f 12'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: mlody-esz » śr, 2 sty 2013, 17:38

na twoim miejscu bym sie zastanowił nad alpinestars a8 lub a10 , i jeszcze nad leatt brace buzer , wszystkie maja wyciecia pod ochraniacz szyi/karku co jest bardzo wygodne jak sobie pozniej bedziesz chcial kupic ochraniacz na szyje

mbartekx88
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 146
Rejestracja: czw, 8 lis 2012, 21:37
Motocykl: 125 sx
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: mbartekx88 » śr, 2 sty 2013, 17:39

Zwróć uwagę na to czy jest w środku wyściełany pianką, która pochłania energię uderzenia im jest jej więcej tym lepiej, przy wyższych cenach powinieneś się spodziewać większej możliwości regulacji różnych elementów buzera. Nowością jest buzer: http://allegro.pl/buzer-alpinestars-a-8 ... 23494.html jest bardziej rozbudowany od tego fox'a. Niedociągnięć fox raczej nie posiada.

Autor tematu
tommm
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: wt, 16 paź 2012, 12:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: tommm » czw, 3 sty 2013, 15:05

widzę ze ALPINESTARS a-8 jest w podobnej cenie czym się rożni od a-10 ? Jestem zdecydowany na a-8 , czy orientujecie się czy po nowym roku są jakieś wyprzedaże w sklepie ?

DOMIELSON
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 82
Rejestracja: sob, 23 cze 2012, 10:01
Motocykl: yzf 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: DOMIELSON » sob, 5 sty 2013, 16:48

Ja poluje na niego od zeszłego roku. Niestety nie był dostępny w PL więc poczekałem, jest i na pewno go kupie, w barwach KTM- a bo zrobili w kolaboracji. Wątpię w jakieś wyprzedaże. Nowy model to i cenę będzie trzymał.
http://www.ktm-shop.pl/product-pol-1368 ... TM-A8.html

zbych007
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 50
Rejestracja: ndz, 13 lis 2011, 11:37
Motocykl: yz 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Śląsk CN
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: zbych007 » pn, 4 lut 2013, 12:24

Powitać, podpinam się do tematu. Planuje buzerek tylko cenowo +/- 300zł. Na oku mam THOR http://moto.allegro.pl/thor-sentinel-bu ... 94415.html oraz UFO http://moto.allegro.pl/mm-ufo-oslona-kl ... 06610.html Głównie chodzi mi o to czy ktoś mial stycznosc z tymi produktami i jakis szczegol przemawia na korzysc jednego lub drugiego ? Pozdrawiam.

DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer jaki wybrać

Post autor: DCkamilDC » pn, 4 lut 2013, 17:55

Witajcie , ja używam THOR Sentinela i jest super :) Bradzo wygodny i lekki oraz nie krępuje ruchów ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Buzery i Zbroje”