Buzer - co warto sobie kupić?

Amen77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 91
Rejestracja: czw, 12 mar 2009, 09:44
Motocykl: EXC-R 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznan
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: Amen77 » wt, 14 kwie 2009, 12:49

FOX R3 uzywam polecam, jak poprzednicy sie wypowiadali super sie sprawuje.

Doberman wyglada na sensowna propozycje, ciekawe jak zalozeniem Leatt Brace do niego. Ludzie myslacy powaznie o ochronie powinni brac pod uwage czy do ich zbroi da sie to zalozyc bo to jeden z priorytetow byc powinien: ochrona wrazliwych i delikatnych kregow szyjnych. Konsekwencje sa o niebo powazniejsze.. niz polamanie reki, zeber czy obojczyka..

Co do tej zbroi na zdjeciu Thora.. wyglada na 0 oslony obojczyka , cala strefa pod szyja po barki 0 oslony .. tylko ochraniacze na samych glowach miesni obreczy barkowej.. troche za malo na moj gust..
Autoryzowany serwis i tuning zawieszeń KYB, Ohlins // Serwis: WP, Showa, Elka.Tuning marek: Racetech, Pro Circuit, Factory Connection<br>
http://www.lastlap.pl THOR, FOX, ASTERISK, SIDI, EVS, GAERNE, AIROH, 661 w super cenach!</br>

grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: grzesiek3210 » ndz, 10 maja 2009, 23:22

Whiteboy powiedz mi jak wygląda sprawa rozmiarówki w przypadku tej zbroi. Mam 182 cm wzrostu i 75kg wagi także jestem szczupłą osobą więc zastanawiam się czy lepszy będzie rozmiar S/M czy L/XL. Chodzi mi o to aby ochraniacz był jak najlepiej dopasowany. Skoro kupowałeś w salonie to na pewno mierzyłeś zarówno jeden jak i drugi rozmiar.
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

Awatar użytkownika
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: krzysiekFmX » czw, 14 maja 2009, 17:03

Hey , jak by ktos chcial to ja mam do sprzedania fajowy buzer , który kupilem na allegro za 280zl i okazal sie zaduzy , za 250zl moge sprzedac do mini negocjacji , buzer jest nowy tylko przymierzony wogule nie jezdzilem w nim , jak co to pisac i podac maila to wysle foty , ten buzer jest marki V-can nie jest to jakas znaqna marka ale zajebisty buzer zrobila , buzer posiada pas nerkowy , PoZdRo
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

Niosąca
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 78
Rejestracja: wt, 15 maja 2007, 23:41
Motocykl: Suzuki DR 125&Honda CR 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: Niosąca » czw, 21 maja 2009, 22:41

Amen77 pisze:FOX R3 uzywam polecam, jak poprzednicy sie wypowiadali super sie sprawuje.

Doberman wyglada na sensowna propozycje, ciekawe jak zalozeniem Leatt Brace do niego.
no wlasnie, jak sie sprawa z tym ma? i czy da sie zdjac te naramienniki? bo mi sie dosc nie wygodnie w nich jezdzilo(przynajmniej kladzione pod koszulke..)

Pharah
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: pn, 27 kwie 2009, 18:41
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: Pharah » sob, 23 maja 2009, 10:42

KTM 125 SX

Borek96
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 125
Rejestracja: ndz, 2 lis 2008, 16:52
Motocykl: CR 125 '02
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Augustów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: Borek96 » sob, 23 maja 2009, 10:53

Buzer FLY Convertible - dobry buzer w super cenie (ja dałem 110zł za nówkę w inter motors).

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: WLD_Wlodi » czw, 28 maja 2009, 13:51

supeł pisze:Buzer FLY Convertible - dobry buzer w super cenie (ja dałem 110zł za nówkę w inter motors).
Kolega przez taki buzer prawie że uszkodził sobie krtań.

Jak jest z rozmiarówkami UFO Scorpion? http://allegro.pl/item623238452_ufo_sco ... broja.html
Mam 185 cm wzrostu i 75 kg wagi(za gruby to nie jestem :wink: )

Kupiłem podróbe UFO Scorpion (MTTR Predator) rozmiar XL . http://allegro.pl/item644286713_zbroja_ ... _lodz.html
Zbroja na wzrost jest dobra, jednak ten rozmiar jest na osobe z mięśniem piwnym, a ja takowego nie posiadam.


Jak jest z rozmiarówkami UFO Scorpion? Bo chętnie bym tą swoją zbroje na takową zamienił, pod warunkiem że idealnie by na mnie pasowała...

acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: acid » pn, 8 cze 2009, 23:08

Panowie odpowiedzcie mi jak buzerek FOX MODEL -R3 ROOST DEFLECTOR CHROME czy może też będzie dobry tańszy O'neal Hammer 09 ewentualnie coś innego w podobnej cenie Nie potrzebuje buzera za 400zł czy droższego , ważne by dobrze chronił . Sprzedałem motor wraz ze starym buzerkiem foxa , a teraz szykuje sie na honde crf 450 06r więc bede musiał w czyms jeżdzić Prosze o obiektywne opinie

Łukasz_pl
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: sob, 18 paź 2008, 13:20
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: śląsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: Łukasz_pl » wt, 9 cze 2009, 06:46

WLD_Wlodi pisze:Jak jest z rozmiarówkami UFO Scorpion? http://allegro.pl/item623238452_ufo_sco ... broja.html
Mam 185 cm wzrostu i 75 kg wagi(za gruby to nie jestem :wink: )

Kupiłem podróbe UFO Scorpion (MTTR Predator) rozmiar XL . http://allegro.pl/item644286713_zbroja_ ... _lodz.html
Zbroja na wzrost jest dobra, jednak ten rozmiar jest na osobe z mięśniem piwnym, a ja takowego nie posiadam.
Na 75kg wagi to raczej max. rozmiar L bo one idą bardziej w szerokość niż wysokość, UFO ma podobne rozmiary.

mskacper
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: pt, 29 maja 2009, 01:07
Motocykl: Ktm exc 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: mskacper » pn, 15 cze 2009, 19:04

Witam, Muszę sobie kupić buzer lecz mam dylemat pomiędzy dwoma buzerami , mianowicie między EVS Vex a FOX R3
Bardziej mnie zainteresował buzer firmy EVS bo jest lżejszy i wydaje mi się że będzie mniej przeszkadzał podczas jazdy , lecz mało słyszałem o buzer firmy EVS więc prosił bym was o radę.

szczuku
VIP
VIP
Posty: 261
Rejestracja: czw, 12 kwie 2007, 23:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: szczuku » czw, 18 cze 2009, 01:27

mskacper pisze:Witam, Muszę sobie kupić buzer lecz mam dylemat pomiędzy dwoma buzerami , mianowicie między EVS Vex a FOX R3
Bardziej mnie zainteresował buzer firmy EVS bo jest lżejszy i wydaje mi się że będzie mniej przeszkadzał podczas jazdy , lecz mało słyszałem o buzer firmy EVS więc prosił bym was o radę.
Dużo ludzi jeździ w R3 i każdy sobie chwali. Jest na pewno bardziej sprawdzony niż EVS. Ostatnio miałem przyjemność jeździć w R3 i mnie osobiście wszystko pasowało. Myślę, że jest dobry. Pozdrawiam

mskacper
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: pt, 29 maja 2009, 01:07
Motocykl: Ktm exc 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buzer - co warto sobie kupić?

Post autor: mskacper » sob, 20 cze 2009, 18:19

Wczoraj dostałem zamówiony wcześniej buzer fox r3 i z czystym sumieniem mogę go polecić :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Buzery i Zbroje”