Bardzo dobra ochrona w rozsądnej cenie (czyli?)

Autor tematu
Nordmark
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: czw, 30 gru 2010, 14:05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Bardzo dobra ochrona w rozsądnej cenie (czyli?)

Post autor: Nordmark » wt, 4 sty 2011, 23:32

Witam serdecznie. Rozpoczynam przygodę z enduro, również szukam czegoś bezpiecznego (zbroja, buzerr). Chciałbym przeznaczyć na to 700zł.
Czy ktoś z doświadczeniem może mi pomóc? Jeżeli jest coś co daje dwa razy lepszą ochronę, ale kosztuje dwa razy tyle proszę o podpowiedz.
Pozdrawiam i z fartem!

mikozniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 134
Rejestracja: śr, 20 paź 2010, 16:14
Motocykl: Yz250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Bardzo dobra ochrona w rozsądnej cenie (czyli?)

Post autor: mikozniak » śr, 5 sty 2011, 15:06

Witam kolego
Miałem ten sam problem w zeszłe wakacje kupiłem sobie Axo Dobreman nowa za 380 zl z sklepu na gwarancji itp. To jest to, w przodzie jak buzer a w tyle masz całego żołwia D: POLECAM

Binio
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: pn, 8 gru 2008, 14:59
Motocykl: SX 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Bardzo dobra ochrona w rozsądnej cenie (czyli?)

Post autor: Binio » pt, 7 sty 2011, 12:16

Musisz przede wszystkim zastanowić się czy preferujesz zbroję na siatce, czy buzer. Ja również, tak jak kolega wyżej, używam już parę lat Axo Doberman i jestem bardzo zadowolony-jest to fajne połączenie buzera i zbroi( pełen przód, a z tyłu długi segmentowy żółwik). Do takiego buzera jak Doberman oczywiście dodatkowo musisz kupić ochraniacze łokci, może jest to pewien minus w stosunku do 'siatki', ale za to taki buzer jest znacznie bardziej przewiewny, co docenisz w upalne dni :) Gdybyś w razie brał zbroję na siatce, to myślę, że warto pomyśleć o takiej, która zamek ma z boku a nie z przodu.
Pozdr!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Buzery i Zbroje”