Ortezy Leatt Brace C-FRAME opinie

Autor tematu
Freemack2
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: pn, 24 sie 2009, 20:09
Motocykl: ktm sxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Ortezy Leatt Brace C-FRAME opinie

Post autor: Freemack2 » czw, 18 gru 2014, 17:55

Witam.
Czy jeździł ktoś może w ortezach Leatt Brace C-FRAME http://allegro.pl/ochraniacze-kolan-ort ... 27530.html ?? Jestem ciekawy jak z wytrzymałością tych ortez i czy po zerwaniu acl i mcl będą dobrze stabilizowały kolano. Ortezy te maja szynę aby po jednej stronie i czy nie wpływa to na stabilność tej konstrukcji?
Proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym wybrać najbezpieczniejsze ortezy do 2tys.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mohus
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 381
Rejestracja: pn, 10 gru 2007, 18:26
Motocykl: japonsky 0,25 4t
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ortezy Leatt Brace C-FRAME opinie

Post autor: Mohus » pt, 19 gru 2014, 00:48

Z opinią o nich może być na razie ciężko bo ortezy są na rynku bardzo krótką. Prędzej cokolwiek o nich znajdziesz na amerykańskich portalach. Widzę że masz podobny zestaw co u mnie, ja miałem zerwane pcl i mcl. Jak uszkadzałeś kolano to miałeś już jakiekolwiek ortezy ?

Autor tematu
Freemack2
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: pn, 24 sie 2009, 20:09
Motocykl: ktm sxf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ortezy Leatt Brace C-FRAME opinie

Post autor: Freemack2 » pt, 19 gru 2014, 14:44

Jedyne co chroniło a raczej zalegało na moich kolanach to były ochraniacze Adrenaline ;) zawiasy popękały całe sie rozleciały a kolano aby szczeliło. Właśnie zauważyłem że są nowe, wczoraj byłem w salonie motocyklowym i właśnie sprzedający polecił mi je i powiedział że puści po niższej cenie niż na allegro dlatego sie nimi zainteresowałem. Do tej pory byłem nastawiony na evs web ale są nieco droższe i te byłyby myślę dobre skoro jest to chyba jedyny model ortez leatt co za tym idzie powinny być dopracowane. Do kwietnia mam jeszcze czas z namysłem a w maju minie dokładny rok od operacji. Teoretycznie będę mógł wrócić na moto :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ochraniacze”