Sidi crossfire czy 661 hurricane ??

Żubr
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: ndz, 18 cze 2006, 22:30
Motocykl: CRF 250 R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Żubr » pt, 3 sie 2007, 13:35

no zobaczymy jak bedzie narazie latam w nich niecaly miesiac i jestem mega zadowolony, jedynie tak jak wspomniales troche denerwujace jest ich zapinanie
SERWIS MOTOCYKLI - POZNAŃ 660 433 555

Autor tematu
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » pt, 3 sie 2007, 16:59

Zdecydowane i zamówione , SIDI CROSSFIRE :)

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » sob, 8 wrz 2007, 17:40

Dlugi pisze:TCX PRO 2 to wogole jakies nieporozumienie w poruwnaniu do CROSSFIRE(w ktorych smigam) TCX po paru wyjazdach sprzedalem skora stwardniala na maxa az zaczynala pekac i te beznadziejne zapiecia ktore trzeba mlotkiem zapinac i podeszwa wykruszajaca sie bardzo szybko mailem jeszcze SG 10 tez kozackie buty a z RAPIDEM to niezle jaja jak kupowalem na poczatku sezonu buty to zaraz po dostawie z wloch wyslali mi e-maila jakie chce te buty 44 (kolor) bo przywiezli po pare z kazdego koloru zenada IMPORTER :cry:
Albo nie umiesz dbać o buty albo wogule o nie nie dbałeś. Bo ja mam jedną parę w tym roku i teraz kupiłem drugą bo mi sie rozwalił but w Gdańsku na MP jak mi podnóżek pękł i szwy się po przeżynały o podnóżek i but się otworzył, ale to moja wina, że na płasko skoczyłem. A Oxtary są mega wygodne, lekkie, i dobrze trzymają na boki.
SIDI CROSSFIRE- można powiedzieć, że najlepsze buty na świecie ( tak mówi mój tata ), najbardziej "ukute" dobry zawias ( bez możliwości skręcenia kostki - przynajmniej tak mi sie wydaje ). Tylko śrubki się czasem gubią z tego co mi chłopaki opowiadali. Ale dosyćszeroka gama kolorystyczna stawia je rownież na czele marek produkujących obuwie do MX.
Polecam. Według mnie:

1.SIDI, OXTAR
2.Alpinestars
3.FOX
4.Gaerne
KTM 125SX '10 :]

Dlugi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 367
Rejestracja: pn, 6 mar 2006, 19:22
Motocykl: Ćwiara YZF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: przed toba #2
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Dlugi » sob, 8 wrz 2007, 18:05

Sierot pisze:
Dlugi pisze:TCX PRO 2 to wogole jakies nieporozumienie w poruwnaniu do CROSSFIRE(w ktorych smigam) TCX po paru wyjazdach sprzedalem skora stwardniala na maxa az zaczynala pekac i te beznadziejne zapiecia ktore trzeba mlotkiem zapinac i podeszwa wykruszajaca sie bardzo szybko mailem jeszcze SG 10 tez kozackie buty a z RAPIDEM to niezle jaja jak kupowalem na poczatku sezonu buty to zaraz po dostawie z wloch wyslali mi e-maila jakie chce te buty 44 (kolor) bo przywiezli po pare z kazdego koloru zenada IMPORTER :cry:
Albo nie umiesz dbać o buty albo wogule o nie nie dbałeś. Bo ja mam jedną parę w tym roku i teraz kupiłem drugą bo mi sie rozwalił but w Gdańsku na MP jak mi podnóżek pękł i szwy się po przeżynały o podnóżek i but się otworzył, ale to moja wina, że na płasko skoczyłem. A Oxtary są mega wygodne, lekkie, i dobrze trzymają na boki.
SIDI CROSSFIRE- można powiedzieć, że najlepsze buty na świecie ( tak mówi mój tata ), najbardziej "ukute" dobry zawias ( bez możliwości skręcenia kostki - przynajmniej tak mi sie wydaje ). Tylko śrubki się czasem gubią z tego co mi chłopaki opowiadali. Ale dosyćszeroka gama kolorystyczna stawia je rownież na czele marek produkujących obuwie do MX.
Polecam. Według mnie:

1.SIDI, OXTAR
2.Alpinestars
3.FOX
4.Gaerne

o kazde buty dbam tak samo to znaczy nie dbam o nie i jakos jedne sa bardziej wytrzymale od drugich
www.INTER-CROSS.pl ----> najlepsze marki w jednym miejscu

BÓG, HONOR, MOTOCROSS

SKLEP MX _________ALLEGRO ________FIRSTRACING ________RISK RACING

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » pn, 5 lis 2007, 15:28

Dlugi pisze:TCX PRO 2 to wogole jakies nieporozumienie w poruwnaniu do CROSSFIRE(w ktorych smigam) TCX po paru wyjazdach sprzedalem skora stwardniala na maxa az zaczynala pekac i te beznadziejne zapiecia ktore trzeba mlotkiem zapinac i podeszwa wykruszajaca sie bardzo szybko mailem jeszcze SG 10 tez kozackie buty a z RAPIDEM to niezle jaja jak kupowalem na poczatku sezonu buty to zaraz po dostawie z wloch wyslali mi e-maila jakie chce te buty 44 (kolor) bo przywiezli po pare z kazdego koloru zenada IMPORTER :cry:
Długi możesz powiedzieć gdzie kupiłeś te SIDI ja mam problem żeby je znaleźć. A może ktoś inny wie gdzie je moge dostac w bialym kolorze i dość duzy rozmiar?

pozdr.
RS SERWIS

Autor tematu
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » pn, 5 lis 2007, 16:58

W nowym tomyslu. Yamaha pawelec :]

Dlugi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 367
Rejestracja: pn, 6 mar 2006, 19:22
Motocykl: Ćwiara YZF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: przed toba #2
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Dlugi » pn, 5 lis 2007, 17:03

ja kupilem w 4bikes.pl zrobili mi cene 1100 z przesylka :wink: to byl poczatek sezonu jak w rapidzie byla dostawa z wloch

sprobuj tu tylko cena wyzsza

http://www.allegro.pl/item262364119_but ... sfire.html
www.INTER-CROSS.pl ----> najlepsze marki w jednym miejscu

BÓG, HONOR, MOTOCROSS

SKLEP MX _________ALLEGRO ________FIRSTRACING ________RISK RACING

Supermoto-Poland
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: ndz, 31 gru 2006, 16:34
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zdzieszowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Supermoto-Poland » pn, 5 lis 2007, 17:06

Napisz jaki rozmiar jest potrzebny, cena jak dobrze pamietam 1150zł, jutro zadzwonię do Niemiec i sie dokladnie dowiem.

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » pn, 5 lis 2007, 18:21

Co do Pawelca nie ma takiego koloru jak ja chce.

No co do rozmiaru to 46 albo 47 ale prędzej 47, kolor: biały! Był bym wdzięczny! Czekam na odp.
pozdr.
RS SERWIS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”