Buty FOX INSTINCT

Autor tematu
Urban_owicz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: pn, 19 lis 2012, 20:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Buty FOX INSTINCT

Post autor: Urban_owicz » pn, 10 gru 2012, 20:07

Witam, może w najbliższym czasie nie zamierzam szczelić sobie nowych butów,ponieważ mam już Alpki Techy 10,
z których jestem bardzo zadowolony ,
Lecz jestem ciekaw jak sprawują się w jeździe i wgl tak jak w temacie Buty FOX INSTINCT

Czekam na wypowiedzi : ) !.

HTR
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 16
Rejestracja: pt, 10 lut 2012, 22:49
Motocykl: exc 450 '13
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buty FOX INSTINCT

Post autor: HTR » śr, 16 sty 2013, 10:52

Na zagranicznych forach narzekają. M.in. tutaj:
http://forums.mxtrax.co.uk/showthread.p ... -warning-!
U nas jeszcze nie widziałem.
Wyglądają kozacko, ale ja jednak pozostane przy A-Stars.
Widziałem że Taddy ostatnio w takich latał, tak więc lans na całego ;-)

major000
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 304
Rejestracja: wt, 17 mar 2009, 19:39
Motocykl: HUSKY
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buty FOX INSTINCT

Post autor: major000 » czw, 19 gru 2013, 09:54

Trochę odgrzeję kotleta.
Przelatałem w tych butach do tej pory 100godz, 1 sezon. Buty są rewelacyjne, bardzo wygodne i wytrzymałe. Podeszwy dalej wyglądają jak nowe oraz wszystkie powierzchnie styku z motocyklem. Buty ani razu nie puściły wody do środka, bardzo duże znaczenie ma tu ich budowa i sposób w jaki układa się górna część buta wokół nogi. Klamry, zawiasy, szwy to wszystko dalej jest w bardzo dobrym stanie. Czucie motocykla w tym bucie jest rewelacyjne, na pierwszych jazdach odnosiłem wrażenie że zapomniałem założyć buty crossowe i jadę w adidasach. Szczerze polecam te foxy. Jedyny minus to cena.

komandosv2
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: ndz, 23 sty 2011, 00:52
Motocykl: ktm525exc
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buty FOX INSTINCT

Post autor: komandosv2 » pt, 4 lip 2014, 17:35

Odswieze bo może ktoś jeszcze potrzebuje innej opini o foxach.
Jeżdzę w nich 7miesiac. Niesamowicie wygodne!!!, potężna ochrona na boki/zmiażdżenie, chodzi sie w nich jak w adidasach z tym ze maja masywna podeszwę. W Rumuni zawsze byłem ostatnim, który miał wodę w bucie a czasami jedynym który miał sucha nogę. Klamry o niebo lepiej sie zapina i odpina jak w Alpinach!! Tyle ze samo poluzowanie ząbków naciąga czasami wymaga chwili(może dlatego ze są nowe...) Miałem natomiast nie miła niespodziankę podczas ich kąpieli. W miejscu gdzie wchodzi plastikowa taśma regulacji naciagu ,jest plastik z otworem na ta taśmę i z jakiś powodów nie jest on czascia stała tylko przynitowany do reszty. Te wlasnie nity puściły. Mowa tu o kawałku z aluminium z napisem Fox, który łączy plastik z pasem dociskowym klamry.
W butach za 380£ brytyjskich( najdroższych na rynku) takie usterki to kompromitacja. Poza tym póki co buty rewelacja. Bardzo potężne i wygodne. Tak w skrócie.
Per aspera ad Astra

E.M. Motorsport
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: śr, 2 lip 2014, 12:07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Buty FOX INSTINCT

Post autor: E.M. Motorsport » pn, 7 lip 2014, 12:14

Według mnie jedne z najlepszych butów na rynku. Jeżdżę na nich już od dosyć dawna i nie mogę narzekać. W tym wypadku cena = jakość. Nie zamienię ich na żadne inne.

Polecam tą ofertę:
http://em-motorsport.eu/pl/p/Buty-FOX-INSTINCT/226

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”