TCX Space vs. Forma Terrain

Autor tematu
Lopez
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 15
Rejestracja: pt, 25 wrz 2009, 23:33
Motocykl: obecnie brak
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: świętokrzyskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

TCX Space vs. Forma Terrain

Post autor: Lopez » pn, 9 sie 2010, 11:48

Mam pytanie odnośnie tych bucików. Wiem, że było multum tematów z formami, ale tutaj chciałem zrobic porównanie między tymi "kaloszami" :mrgreen:
Tak się składa, że miałem te TCX przez jakiś czs w domu, ale okazało się, że rozmiar za mały i czekałem dlugo początkowo na wymianę, a skończyło się na zwrocie kasy... W tej samej cenie miałem jescze do wyboru te formy ale z nich też rozmiaru nie było. Ja dałem 550zł (widzę, że na allegro są space za 450zl i formy za 5 stówek). No i teraz tak sie zastanawiam czy kupic te tcx'y ale większe, jak w nich chodziłem to wygodne były, dosyc lekkie ale nie wiem czy mają dostateczną ochronę, tym bardziej że przez swoją głupotę złamałem nogę w maju (nie miałem butów jeszcze ehh :roll: ) czy dac 5 dyszek więcej i zamówic formy. Formy widziałem na żywo, ale nie przymierzałem bo tak jak mówię nie było rozmiaru...
Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś, kto jeździł w jednych i drugich butkach. Interesuje mnie przede wszystkim ochrona nogi (wiem, że w tej kasie "szału ni ma") i wytrzymałośc.

Pozdrawiam :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”