SIDI CROSSFIRE

Autor tematu
pawel_gas
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 60
Rejestracja: sob, 4 lip 2009, 18:47
Motocykl: Gas Gas EC 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: okolice Lublina
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

SIDI CROSSFIRE

Post autor: pawel_gas » czw, 6 sie 2009, 19:23

witajcie, jestem tu nowy, ale podziele sie z Wami moimi wrazeniami po zakupie tych oto bucikow. Zakupilem je na allegro jakis tydzien temu. Nowe w zaleznosci od rozmiaru i koloru (biale sa najdrozsze) kosztuja od 1300 do 1700 nawet. W OLKU widzialem za 1300 niebieskie, ale mysale ze cos daloby sie jeszcze utargowac 8) Ja za swoje dalem 900zl. Mysle ze w pelni warte swojej ceny zwazywszy na fakt ze byly uzywane kilka godzin zaledwie. Juz dawno polowalem na te buty. Jestem co prawda nowicjuszem w swiecie off road'u, ale powiedzialem sobie ze na bezpieczenstwei nie bede oszczedzac. Poczekalem, troche zarobilem, troche pozyczlem i w koncu mam je :D Pierwsze wrazenie? - ogolna sila butów, bardzo solidne wykonanie, ciezar swiadczy o naprawde porzadnyjm sprzecie, no i ten bialy kolor.... :D mierzylem wczesniej takie same w Olku i wiedzialem ze rozmiar 43 bedzie na mnie idealny. I tu musze powiedziec ze smialo mozecie brac w ciemno taki rozmiar jak nosicie na codzien. Ja zazywczaj chodze w 43 jesli chodzi a markowe buty, a jesli jakies 'noname' to 44. Swietnie są dopasowane do mojej stopy. Ale raczej beda to buty dla osob o węższej stopie. Dobierajac buty narciarskie tez bardzoej lezaly mi te o wezszej skorupie i skarpecie weewnetrzej. Dlatego jestem naprawde bardzo zadowolony z zakupu :)
A jesli chodzi o funkcjonalnosc to moge wymienic wady i zalety wg mnie:
+ bardzo wygodny system zapinania klamer
+ swietnie dzialajacy zawias,dzieki ktoremu nie czujemy dyskomfortu podczas jazdy i chodzenia
+ bardzo wygodne, dobrze wyprofilowane podbicie stopy
+ sztywnosc poprzeczna - but nie zgina sie pod reka tak jak np FORMA TERRAIN
+ sztywnosc wzdłużna - jak wyżej...
+ swietne czucie dzwigni biegow
+ dobra szczelnosc - to z czego slynie ten but

- jesli znajde wiecej minusow chetnie dopisze, narazie bedzie to bialy kolor, ktory wyglada
zajebiscie, ale szybko sie brudzi, zwlaszcza od dzwigni biegow, ale przeciez nie chodzimy w tym kosciola :D 'od tego one są, od tego są one' :lol:


Nie mowie ze inne marki są gorsze, bo napewno nie są. Kazda jest poprostu inna i kazdemu pasuje co innego. Dziele sie poprostu swoja opinia na temat tych konkretnych butow. A wiem z doswiadczenia ze malo jest takich opisow, szczegolnie dla ludzi ktorzy dopiero co zaczynaja swoja przygode z motocyklami i nie maja wyrobionej opinii. :)

Pozdrawiam!

Paweł
Załączniki
685662111.jpg
685662111.jpg (16.18 KiB) Przejrzano 16001 razy
685662111.jpg
685662111.jpg (16.18 KiB) Przejrzano 16001 razy

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: SIDI CROSSFIRE

Post autor: WLD_Wlodi » czw, 6 sie 2009, 20:24

+ dobra szczelnosc - to z czego slynie ten but
Czyli na jakiej wysokości przepuszczają wodę?

Autor tematu
pawel_gas
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 60
Rejestracja: sob, 4 lip 2009, 18:47
Motocykl: Gas Gas EC 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: okolice Lublina
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: SIDI CROSSFIRE

Post autor: pawel_gas » ndz, 9 sie 2009, 09:18

tego jeszcze nie jestem w stanie Ci powiedziec, nie sprawdzalem bo i po co to robic, ale posiadaja fartuch gdzies do 3/4 wysokosci buta, weic mysle ze nie powinny przemakac do tej wysokosci

Dlugi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 367
Rejestracja: pn, 6 mar 2006, 19:22
Motocykl: Ćwiara YZF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: przed toba #2
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: SIDI CROSSFIRE

Post autor: Dlugi » sob, 29 sie 2009, 15:53

Tez polecam te buty jezdze w nich 3 sezon troche kolor zmienile z bialego na zolty zle reszta jest ok.
www.INTER-CROSS.pl ----> najlepsze marki w jednym miejscu

BÓG, HONOR, MOTOCROSS

SKLEP MX _________ALLEGRO ________FIRSTRACING ________RISK RACING

Amen77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 91
Rejestracja: czw, 12 mar 2009, 09:44
Motocykl: EXC-R 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznan
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: SIDI CROSSFIRE

Post autor: Amen77 » pn, 31 sie 2009, 22:18

Woda idzie na wysokosci kostki z przodu jakos przy klamrach u mnie. Nie ma butow nieprzemakalnych , idzie gora jak nie masz spodni enduro na buty i z tylu wentylacja. Nie ma skarpety wewnatrz tylko wkladka. Buty ok, skora ekologiczna. (za te kase to troche mnie rozwalilo).

Nie myc z bliska karcherem zadnych butow, bo beda ciec jak sito pozniej i szybciej sie zniszcza.
Autoryzowany serwis i tuning zawieszeń KYB, Ohlins // Serwis: WP, Showa, Elka.Tuning marek: Racetech, Pro Circuit, Factory Connection<br>
http://www.lastlap.pl THOR, FOX, ASTERISK, SIDI, EVS, GAERNE, AIROH, 661 w super cenach!</br>

maciek_MX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: pn, 27 gru 2010, 20:52
Motocykl: KTM EXC 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: SIDI CROSSFIRE

Post autor: maciek_MX » czw, 6 sty 2011, 17:12

przy kupnie but musi byc calkowicie dopasowany do nogi czy ma byc troche luzu ??
na codzien nosze 43/44

dj_michael
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: pn, 16 cze 2008, 14:36
Motocykl: Honda HM CRE 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: SIDI CROSSFIRE

Post autor: dj_michael » czw, 20 sty 2011, 17:11

Wez sobie rozmiar wiekszy, niz nosisz normalnie na codzien.

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: SIDI CROSSFIRE

Post autor: omen » sob, 22 sty 2011, 01:40

Amen77 pisze:Woda idzie na wysokosci kostki z przodu jakos przy klamrach u mnie. Nie ma butow nieprzemakalnych , idzie gora jak nie masz spodni enduro na buty i z tylu wentylacja. Nie ma skarpety wewnatrz tylko wkladka. Buty ok, skora ekologiczna. (za te kase to troche mnie rozwalilo).

Nie myc z bliska karcherem zadnych butow, bo beda ciec jak sito pozniej i szybciej sie zniszcza.

tu mnie zaskoczyles wiekszosc osob ktore znam po jezdzie tez myja buty :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”