Wymiana podeszwy - Opinie

Awatar użytkownika
Autor tematu
KaLi
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 455
Rejestracja: wt, 1 cze 2010, 19:09
Motocykl: sxf 250, TXT 300
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Gielniów
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 6 razy
Status : Offline

Wymiana podeszwy - Opinie

Post autor: KaLi » ndz, 21 sty 2018, 18:27

Czołem, chciałbym przeczytać wasze opinie na temat wymiany podeszwy w butach mx/enduro. Ostatnie półtora roku przejeździłem w TCX pro 2.1 .Wiadomo ten but jest jednym z lepszych modeli na rynku no ale.. Z racji, że mam "tuningowane" podnóżki podeszwy są już zużyte, nadają sie do wymiany lecz tu jest problem ponieważ zwykły szewc nie chce się podjąć tego zadania twierdząc, że jest potrzebna maszyna, prasa itp. Podeszwy mają szwy i pewnie dodatkowo jakiś klej. Do TCX jest dostępna specjalnie podeszwa na wymianę więc chyba idzie jakoś to zrobić. Czy ktoś robił już taki zabieg? Jak to się sprawuję, trzyma się czy raczej po 3 jazdach będzie gorzej niż było? Buty mam w bdb stanie, tylko ta podeszwa.. Raczej chciałbym uniknąć jakiegoś wycinania materiału, wklejania na kleje w domowych warunkach i innej partyzantki. Najbardziej interesował by mnie jakiś namiar na osobę która podejmie się takiej naprawy, będzie to działać w przystępnej cenie, dobrze by było wysyłkowo. :roll:
360

FB: PatRyk
IG: pkali360

Serwis Motocykli:
Zapraszam do polubienia mojego FanPage na FB:
MOTOFUN
796 280 122

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: Wymiana podeszwy - Opinie

Post autor: amator » pn, 29 sty 2018, 23:13

Mam wiedzę w tym temacie . Prosze o kontakt na PW.

royals
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pt, 6 kwie 2018, 10:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wymiana podeszwy - Opinie

Post autor: royals » pt, 6 kwie 2018, 10:46

Ja niezbyt chwalę sobie taki zabieg. Ale to może kwestia tego, że osoba, która się tym zajęła nie miała zbyt dużego doświadczenia, a mnie... no cóż, złapała desperacja :/. Więc tak czy siak, u mnie skończyło się na nowej parze, mam nadzieję, że tym razem taka akcja mi się nie przytrafi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”