Fox v3

Autor tematu
.:LowRider:.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Fox v3

Post autor: .:LowRider:. » pn, 9 lut 2009, 20:51

Witam.
Zastanawiam się nad zmianą kasku. Ostatnio przeglądając allegro znalazłem kaski Fox'a model v3. Ale zaciekawiła mnie różnica cenowa między poszczególnymi kaskami. Kaski te startują od 550zł a kończą na 1400 zł. Z czego wynika taka różnica cenowa :?: Jest ona przyczyną widzi mi się sprzedawcy czy ze względu na styl malowania. Bo nie chciałbym wywalić 600 zł i żeby się okazało że te tańsze kaski okażą się made in china. A w chwili obecnej nie mam 1000 zł na kask. Co byście mi doradzili w tym temacie. Polecili byście ten kask za 550 zł czy lepiej kupić coś innego. W granicach rozsądku (600zł)

Linki do tych kasków o których wspominałem;
http://moto.allegro.pl/item547992101.html
tym kaskiem jestem zainteresowany
http://moto.allegro.pl/item545035284.html
http://moto.allegro.pl/item531082763.html

Pozdrawiam i proszę o radę :)
Krzysiek :D

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: Julekmx2 » pn, 9 lut 2009, 21:17

Wszystkie te kaski pochodzą z importu, nie które zostały kupione z wyprzedaży, np modele 06. Które są oczywiscie za niższą cenę, ale są także młodsze modele z tego lub ubiegłego roku w lepszej cenie ponieważ zostały kupione za taniego dolara powiedzmy w sierpniu-wrzeszniu wtedy kosztował około 2.2 a teraz 3.50. WIęc za takiego V3 model 08 w z wyprzedazy trzeba bylo zaplacic 300$ czyli okolo 650 zł, a teraz by trzeba było już ponad 1000 zł i własznie z tąd te wachania cen na allegro. Taka sama budowa jest kasku v3 modelu z 2006 jak i tego z 2009
pozdro

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: cr500r » wt, 10 lut 2009, 11:23

No i wiadomo replika Bubby czy Carmichaela na starcie jest zawsze trochę droższa.Śmiało polecam V3 - bardzo dobry kask.

Autor tematu
.:LowRider:.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: .:LowRider:. » wt, 10 lut 2009, 18:46

Dzięki wszystkim :D Dobrze że wszystko ok z tymi kaskami to trzeba będzie troszkę dozbierać. Resztę wyciągnąć od sponsorów ( tatuś i mamusia) i kupujemy. Wczoraj jeszcze przeglądałem znalazłem też inne kaski w podobnych cenach a oto niektóre z nich
http://allegro.pl/item541695609_gpmoto_ ... _quad.html
w takim lata mój ojciec tylko że w niebieskim
http://allegro.pl/item543382968_kask_ac ... s_48h.html
taki tylko inne malowanie
http://allegro.pl/item531082748_cross_e ... ieski.html
Ale chyba lepiej kupić tego Fox'a :?: Bo kupować najniższy model Airoh'a to nie ma sensu. Ewentualnie bym się też zastanowił nad Lazer'em bo jest fajnie wykonany.
Sory że zawracam :butthead: ale nie chciałbym wywalić sporo kasy i by się okazało że mogłem w tej cenie kupić coś dużo lepszego.
Pozdrawiam Krzysiek.

SORY Z BŁĄD JUŻ POWINNO BYĆ WSZYSTKO DOBRZE DZIĘKI ZA POPRAWIENIE
Ostatnio zmieniony wt, 10 lut 2009, 20:21 przez .:LowRider:., łącznie zmieniany 1 raz.

KudleY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: ndz, 8 kwie 2007, 13:02
Motocykl: SX 125 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: WWA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: KudleY » śr, 11 lut 2009, 20:53

Posiadam ten sam model Lazera czyli MX6 (zarówno ja jak i 2 moich przyjaciół) i powiem tak: Zajebisty..... :wink:
Naprawdę bardzo porządny garnek :wink: chyba już w tamacie o kaskach o nim pisałem....albo i nie xD
KTM SX 125 07' - trainin....

Autor tematu
.:LowRider:.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: .:LowRider:. » czw, 12 lut 2009, 16:56

Dlatego właśnie pytam się co lepsze bo ceny są podobne, mówię o tych tańszych foksach 600zł.
A w takim lazer'ze jeździ mój ojciec i wiem że to jest dobry kask? Ale z fox'em się jeszcze nie spotkałem. :arrow: I z tond moje pytanie. :?:

szczuku
VIP
VIP
Posty: 261
Rejestracja: czw, 12 kwie 2007, 23:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: szczuku » wt, 17 lut 2009, 01:22

Ja osobiście z tych wszystkich kasków, które podałeś wybrał bym bez zastanowienia FOX'a V3. A dlaczego takie korzystne ceny to wyjaśnił Tobie Julek. Bierz V3 będziesz zadowolony.

Dabrowski
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: czw, 25 paź 2007, 20:14
Motocykl: YZF 250 #226
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: Dabrowski » śr, 18 lut 2009, 02:49

Ja natomiast nie polecam kupowania kasku w ciemno.
Sam zastanawiałem się nad FOX V3. Byłem na targach motocyklowych, mierzyłem FOX V3 oraz V2 i zupełnie mi nie leżał, wewnętrzna wyściółka uwierała w czubek głowy (może mam kwadratową :) ). O wiele lepiej się czułem w Thorze, natomiast REWELACYJNIE w Airohu. Z resztą właśnie Airoha chce sobie kupić w www.uhma-bike.pl

Do tej pory jeżdże w Lazerze X-Pro 3 i jestem mega zadowolony, ale już ma swoje lata i trzeba się przerzucić na coś lepszego. 8)

Pozdro

szczuku
VIP
VIP
Posty: 261
Rejestracja: czw, 12 kwie 2007, 23:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: szczuku » śr, 18 lut 2009, 14:36

To chyba faktycznie masz kwadratową głowę :wink: Mnie osobiście najlepiej jeździ się w V3 nawet wygodniejszy od Stelta.

Autor tematu
.:LowRider:.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fox v3

Post autor: .:LowRider:. » śr, 18 lut 2009, 17:26

Właśnie ja tych modeli na oczy nie widziałem. Najlepszy kask z jakim miałem do czynienia to Lazer mx6 i Agv Rc 5 lub 6. Bo ten kask co ja w nim jeżdżę to żal. Jakiś Motowel. Dostałem go razem z kupnem motoru. Więc jak na początek był wystarczający. Ale teraz przydało by się coś lepszego. I najlepiej taki kask, aby mi posłużył pare latek. A nie że po jednej glebie nie będę miał połowy kasku. :axe:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kaski”