Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Autor tematu
Mike_CR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: czw, 4 cze 2009, 20:26
Motocykl: Honda CR 250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: Mike_CR » ndz, 11 paź 2009, 19:24

Witam, mam pytanie odnośnie odzieży firmy fox.. czy w okolicy Opola, Wrocławia lub Krakowa jest jakiś sklep w którym można kupić ciuchy i akcesoria firmy fox?? szukam kilku rzeczy ale najpierw chciałbym je przymierzyć.. między innymi Kask "Fox-V3-Inked-Red" (zdjęcie poniżej) a nie chciałbym go kupować " w ciemno" ze sklepu internetowego bo wiecie jak to jest z rozmiarówką..
Załączniki
Fox-V3-Inked-Red.jpg
Fox-V3-Inked-Red.jpg (19.09 KiB) Przejrzano 18079 razy
Fox-V3-Inked-Red.jpg
Fox-V3-Inked-Red.jpg (19.09 KiB) Przejrzano 18079 razy

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: mały » pn, 12 paź 2009, 01:13


Autor tematu
Mike_CR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: czw, 4 cze 2009, 20:26
Motocykl: Honda CR 250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: Mike_CR » pn, 12 paź 2009, 17:29

znam tą stronkę... już ją sprawdzałem.. możesz podać stronkę konkretnego sklepu?? bo np V2 w opolu nie ma zbyt dużego wyboru mimo iż jest sklepem partnerskim... chodzi mi też o odzież codziennego użytku :P typu kurtki, bluzy koszulki... polećcie konkretny sklep jeśli możecie, bo stronek przewertowałem mnóstwo... :?

andy2208
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 386
Rejestracja: ndz, 28 cze 2009, 16:23
Motocykl: '05 YZ 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Zagwiździe
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: andy2208 » pn, 12 paź 2009, 17:51

W Opolu, to jedynie w Hondzie, tj. w Moto-Cetrum na Oleskiej 196 widziałe rzeczy z FOX'a. Był tam też ten kask, ale chyba tylko w jednym rozmiarze...

Autor tematu
Mike_CR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: czw, 4 cze 2009, 20:26
Motocykl: Honda CR 250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: Mike_CR » pn, 12 paź 2009, 19:13

w moto centrum też bywam, szczerze to jedyny sklep w opolu w którym można coś jeszcze dostać to KTM na budowlanych... chyba nie pozostaje mi nic innego jak pozwiedzać :P jeśli znacie jakiś sklep w którym jest jakiś wybór, artykułów FOX'a to dawajcie, chodzi mi o woj. Opolskie, Dolny i Górny Śląsk i może być Kraków od biedy :P

free66
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 142
Rejestracja: śr, 8 kwie 2009, 12:16
Motocykl: ktm sx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krk, Andrychów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: free66 » wt, 13 paź 2009, 13:50

Jaki strój z foxa chcesz kupic? Ja kupowalem stroj w ciemno (tj spodnie i koszulka). Przymierzylem u Olka W Bielsku-Białej strój z progripa, no fear i w kazdym z kompletów wyszlo mi ze potrzebuje spodnie rozmiar 34 a koszulke L i tak zamowilem. Kazda firma ma podobna rozmiarówke strojow MX, no chyba ze lifestyle to juz zupelnie co innego ;P
W Krakowie będzie Ci ciezko cos znalezc- tzn ja bywam w AS motocross w Skawinie, w dwoch sklepach GP-moto i w KTMie i nigdzie nie ma fox-a, ewentualnie na zamowienie.
www.powad.pl NIERUCHOMOŚCI POWIATU WADOWICKIEGO
www.n.ruczaj24.pl NIERUCHOMOŚCI W KRAKOWIE

Autor tematu
Mike_CR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: czw, 4 cze 2009, 20:26
Motocykl: Honda CR 250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: Mike_CR » wt, 13 paź 2009, 17:41

właśnie nie.. mierzyłem bluzy rożnych firm i rozmiarówka różniła się, a z kaskami to już w ogóle była komedia.. co firma to inny rozmiar mi pasował, sprzedawca powiedział że przy kaskach to norma :P głownie chodzi mi o ten kask który jest w temacie, mam jeszcze w planie "Fox 360 Jersey Type O Negative" i "FOX 180 Print Pant RB" zdjęcia poniżej... łądnie się komponują z kaskiem :P, bluza "L" bo mam już jedną FOX'a więc to nie jest problem... ale nadal nie wiem jak z ciuchami codziennego użytku... czy w ogóle jest jakiś sklep który prowadzi odzież FOX'a, czy zostaje mi tylko zamawiać z gofox.
Załączniki
Fox-360-Jersey-Type-O-Negative.jpg
Fox-360-Jersey-Type-O-Negative.jpg (33.48 KiB) Przejrzano 17913 razy
Fox-360-Jersey-Type-O-Negative.jpg
Fox-360-Jersey-Type-O-Negative.jpg (33.48 KiB) Przejrzano 17913 razy
FOX-180-Print-Pant-RB.jpg
FOX-180-Print-Pant-RB.jpg (19.24 KiB) Przejrzano 17881 razy
FOX-180-Print-Pant-RB.jpg
FOX-180-Print-Pant-RB.jpg (19.24 KiB) Przejrzano 17881 razy

Malec
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: czw, 11 paź 2007, 10:26
Motocykl: KTM SXF250 2016
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: Malec » wt, 13 paź 2009, 20:27

Zajebiście niskie ceny ciuchów FOX'a masz teraz na eBay'u. Wszedł rocznik 2010 więc wszystkie starsze są w wyprzedażach po 125+ doloresów. Co jest dobrą alternatywą dla polskich zdzierców którzy krzyczą np po 800 - 900 zł. za zestaw z serii 360 platinum np:
http://www.allegro.pl/item757276233_fox ... od_ss.html - model, który wypuścili dwa lata temu :shock:
400 zł za najniższy model spodni???:
http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... ng=fox+180 :shock:

a dla porównania u sprzedających na eBayu w Stanach można wynegocjować zestaw bluza + spodnie platinum latinese 2009 za 150 dolarów, w tym przesyłka, a model 2010 od 225 dolarów, gdzie u nas chcą 1000 zł.

http://shop.ebay.com/i.html?_trkparms=6 ... p=16&_sc=1

Ja osobiści wszystko do MX kupuję na ebayu, od sprzedających z USA. Nigdy się nie zawiodłem i zawsze minimum 30% taniej niż w Polsce.

Polecam

Takisobie021
VIP
VIP
Posty: 187
Rejestracja: czw, 6 sie 2009, 12:06
Motocykl: HUSQVARNA WR 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GK
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: Takisobie021 » czw, 15 paź 2009, 13:21

Wracając do tematu, dziś przy okazji zakupów mojej żony w opolu postanowiłem sie wyrwać i przy służyć forum;)

A więc tak Sklep nr 1 MOTOCENTRUM OLESKA 196

Duży wybór ale bardziej do jazdy ENDURO
Częśći ogólnie tylko te główne
Szukałem gogli i spodni nie znalazłem jak już wspomniałem strasznie mały wybór 6 szt gogli bez wyboru koloru zbytnio jak i firmy only progrip i jakies 2 pary zwykłych
obsługa miła choć pan nie wiedział co to "zrywki"
o foxie można pomarzyć a ceny okolo 30 % / 40 % wyższe niż na AleDrogo

Sklep nr 2 KTM Budowlanych 6

Obsługa miła pani, chyba znająca się na rzeczy, jeśli chodzi o strój to mały wybór dlatego nie zabawiłem tam długo, Stało parę maszyn zawsze można nacieszyć oko:)

Sklep nr 3 MPARTS Jana III Sobieskiego 27

WYbór hmm największy to chyba w samych motorach:) Gogle podobnie jak w pierwszym sklepie, znalazłem pare zbroi ochraniaczy ceny nawet dosyć ciekawe jeśli wliczyć to że muszą utrzymać sklep, obsługa miła i profesjonalna.

Przy każdym ze sklepów znajduje sie SERWIS

Mam nadzieję że moje przejeżdzonę 25 km po Opolskim miasteczku komuś sie przyda:) jakby ktoś coś potrzebował odpowiem na pytania.
HUSQVARNA RACING 2T POWER

Autor tematu
Mike_CR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: czw, 4 cze 2009, 20:26
Motocykl: Honda CR 250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: Mike_CR » czw, 15 paź 2009, 17:35

Malec jasne że pomogłeś i to bardzo ;) wielkie dzięki :) na pewno z tego skorzystam :) fakt... idę troszkę na łatwiznę ale to ze względu na brak czasu (praca, kobieta i moto:P) ale od czego jest forum co nie?? :D musisz przymknąć oko ;)

Co do sklepów na terenie Opola bardzo polecam KTM'a jak narazie nie usłyszałem od nich słowa "nie mam, nie posiadam" ewentualnie "będzie jutro" (mam tu na myśli części, nie odzież o której pisałem we wcześniejszych postach) no i jak kolega wspomniał ładna i znająca się na rzeczy obsługa (jak dobrze pamiętam dziewczyna śmiga na CR 125 ;P) :) jest na czym oko zawiesić :D co do serwisu nie wiem bo mam swojego prywatnego mechanika :P ale zawsze jest u niego tłok więc raczej złym mechanikiem nie jest...

JEZYK
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: śr, 31 gru 2008, 16:34
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie, co jak i za ile?? "FOX"

Post autor: JEZYK » sob, 13 lut 2010, 20:27

Witam,w myślenicach pod krakowem ma chłopaczek spory wybór z foxa,kupowałem u niego buty fox f3,widziałem tam te kaski,czarny i czerwony, v1,z ciuchow tez ma sporo przynajmniej ze 30 bluz i spodni,mysle ze tam bys to spokojnie poprzymiezał,ceny ma dobre,oglasza sie na allegro chyba v-max moto czy jakos tak

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kaski”