CAGIVA w8

Autor tematu
crossmaniak
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: pt, 16 maja 2008, 16:20
Motocykl: 95' kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Barwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

CAGIVA w8

Post autor: crossmaniak » pn, 16 cze 2008, 15:25

Witam!! Na wstepie powiem ze nie moge pozwolic sobie na dosyc nowe moto ale interesuje mnie ten model cagivy. Od dlugiego czasu mu sie przygladalem i jakos mnie nie zaciekawil ale ostatnio pomyslalem ze skoro porzebuje maszyny do enduro to moze dobra byla by cagiva... Po opiniach ludzi ktorzy tym latali mozna powiedziec ze calkiem dobry sprzet z dobrymi mozliwosciami w terenie... Wiec mowie wprost potrzebuje maszyny oszczednej, dosc mocnej, ktora spisze sie w lesie a czasem na jakiejs zwirowni... Jest okazja wyrwac za mala kase :wink: Czekam na wasze opinie :) pozdr

lukaszrg
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 84
Rejestracja: śr, 25 lip 2007, 18:27
Motocykl: Aprilia ETX 125 (rotax 122)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CAGIVA w8

Post autor: lukaszrg » wt, 17 cze 2008, 15:45

z tego co mi wiadomo to dobry sprzet ale z czesciami lipka. Ja spotkałem sie tez z taka cagiwą chłodzoną powietrzem i takiej bym nie polecał w teren


Pawel-Cross
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: pt, 19 wrz 2008, 13:04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CAGIVA w8

Post autor: Pawel-Cross » pn, 22 wrz 2008, 17:15

cagivki.... najgorsze w nich to .... plastiki po jednym malutkim wypadku masz polamane cale plastki a tak wogule to zgadzam sie z odp wyzej

carlos
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: śr, 4 cze 2008, 22:08
Motocykl: Cagiva W8 96',Honda CRF 250 07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sieradz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CAGIVA w8

Post autor: carlos » ndz, 5 paź 2008, 14:49

B.Dobrze sprawdza sie w terenie bo sam mam ta Cagivke. No te plastiki to koszmar, ale kupiłem sobie po 2 razie takie które sie nie łamią od jakiegos innego modelu i jest bardzo dobrze. No czy ona mocna jest, to tak na poczatku, ale jak sie przesiadam z CR 250 to jest taka złoś że to jechac niechce..:P Ale jak na pocztek to ora możesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”