CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » czw, 23 lis 2006, 15:21

mxrool ma racje.chcesz pisac zeby popisac? jest gg !
co do 500 to jesli ejst czlowiek ktory ja kreci w 80% to chce jego autograf
ale zapewne wtedy jezdizl by w mx1 a nie po podworku
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Awatar użytkownika
Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Motocykl: KTM SX125 2010
Kontakt:

Post autor: Sierot » czw, 23 lis 2006, 15:28

Zazdrościcie biletów Wojtkowi?? Ludzie byście kurde pisali na temat i tyle co on to byście mieli kur*a. Pisze na temat nie jakieś huje muje i mu sie należy. Troche jusz jest na tym 4um i sie zasłużył. Dziwne komplikacje wprowadzacie.
pz all.
KTM 125SX '10 :]

Awatar użytkownika
To.mek
VIP
VIP
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Kontakt:

Post autor: To.mek » czw, 23 lis 2006, 15:32

Dobra Sierot już się nie bulwersuj i skończmy sprawę z bilatami. Przcież nikt nie ma za złe MXrool'owi że on dostał to bilety-wkońcu jest najaktywniejszy na forum i jak najbardziej mu się należy.
Pozdro

Awatar użytkownika
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Motocykl: może kiedyś

Post autor: Kaze » czw, 23 lis 2006, 16:04

No ja widziałem na żywo w Niemczech Honde CR 500AF model coś koło 2004r. Wrażenie ten motor zrobił na mnie ogromne. Ale momentu odpalania tego sprzętu nie zapomne do końca życia. Mianowicie koleś zaparł sie rękoma o kierownice, stanoł na samej kopce (drugą noge miał w powietrzu) i bardzo dynamicznie cisną kopką w dół, normalnie całym ciałem zwalił sie na tą kopke. Motor odpalił za 1 "kopnięciem" i koleś z samego dołu i bez sprzęgła poszedł na koło. Po dźwięku wywnioskowałem że słabo odkręcił gaz, motor niby klekotał na wolnych obrotach a poszedł na koło. Jak zrobił przegazówke to zagłuszył wszystkich i wszystko. Naprawde kosmos. I mimo że koleś wogóle nie żyłował i pewnie jeździłby 100razy szybciej na 125 to na jego twarzy malował się uśmiech i radość. Dla mnie to sie liczy a nie jakieś piepszone czasy. Nie każdy kupuje motor żeby kręcić na torze zajebiste czasy i startować w MP. Wiec podsumowując dla mnie każdy może kupić sobie nawet Hayabuse 1300 i wlecieć na tor, jeżeli sprawia mu to dużo funu to jego sprawa.

P.S a co do sprzeczek na forum to fakt jest ich sporo. Zupełnie nie potrzebne, też kiedyś jak miałem za dużo czasu to wdawałem sie w pyskówki ale to bez sensu. Lepiej ten czas przeznaczyć na jazde/trening, zjeść porządną szame i 0 nerwów. Pozdrawiam P.S 2 może któryś z modów zrobi tu porządek? Bo postów na temat bedzie z 1 strona, reszta to offtop i sie nie chce tego czytać.
Ostatnio zmieniony czw, 23 lis 2006, 17:09 przez Kaze, łącznie zmieniany 2 razy.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Awatar użytkownika
tomaszek100
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Kontakt:

Post autor: tomaszek100 » czw, 23 lis 2006, 16:54

Nie wiem czemu Mxrool ale ostatnio sie do wszystkich czepiasz... Dobra sprawa zakończona i nie nabijam sobie licznika tylko poprostu pisze swoje opinie chyba mi nikt tego nie zabrania? A jeżeli niechesz żebym pisał to moge nie pisać albo sie ograniczać a pawko staną w mojej obronie ponieważ ostanio do wszystkich sie czepiasz a co do tych 2000 postów to ja nic nie mam bo posiadasz dużą wiedze i widać że ze wszystkim jesteś w temacie a co do pawka to jemu chyba o to chodziło że 1/4 twoich postów to off-top tyle z mojej strony i koniec nie ma sie tu o co kłucić poprostu napisałem że to nie są motory tylko potwory przynajmniej dla mnie chyba że dla Ciebie 500-seta to zabawka i może nie których kręci walczenie z motorem a nie jeżdzenie nim...

Awatar użytkownika
Pawko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Post autor: Pawko » czw, 23 lis 2006, 18:33

W końcu prawidłowa interpretacja :)
Było to delikatne wtrącenie, które w ŻADEN sposob nie obrażało kolege Mxroola :) Nie mam nic do nagrody, nagród :)
Zazdrość? - MaXsiu - przestań :)

Awatar użytkownika
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Kontakt:

Post autor: MXrool » czw, 23 lis 2006, 20:50

Dobra, czyli sprawa wyjaśniona. Przybijam wszystkim piątke na luz i jest git koledzy. Pozdrawiam
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60
Obrazek

Awatar użytkownika
tomaszek100
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Kontakt:

Post autor: tomaszek100 » czw, 23 lis 2006, 21:28

no looz ja również przybijam 5(00) hehe
Pozdr.

Awatar użytkownika
Kaze
Motocykl: może kiedyś

Post autor: Kaze » wt, 28 lis 2006, 01:02

ATK 700 Intimidator - i wszystko w tym temacie :!: 700ccm w 2T, ładnie musi to iść.
Obrazek
Ponoć dużo mocniejszy od CR500Af no i nic dziwnego, jest prawie połowe większy. CR500Af ma coś kole 70KM a ATK 700 ma prawie 90KM. Czytałem też gdzieś że istnieje do niego kit 744ccm.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Awatar użytkownika
gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!

Post autor: gajowy » wt, 28 lis 2006, 08:19

Tak, ryk dużego 2T kasuje jęk i mrucznie czteropaków. Taki odgłos w.kurwionego dinozaura :lol:. 4T to takie pierdnięcie dinozaura, oczko niżej w mojej klasyfikacji dźwięku.
Troszkę szkoda że nie spotyka sie już na zawodach klasy 500 obstawionej przez 2T-zawodnicy pewnie są zadowoleni, ale dla kibiców to :cry: .
Nie zapomnę tej hordy KX500 na Kamionce, piękna rzecz. Może nie wykręcali takich czasów jak w klasie 250, ale to było świetne widowisko, na które zawsze czekałem.

Awatar użytkownika
RafQ
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: CRF250 '05
Kontakt:

Post autor: RafQ » wt, 19 gru 2006, 16:08

Niedawno byłem na kupnie motocykla i min. oglądałem KX500 w dwusuwie.
Zawieszenie porażka-klejone plastiki,pogięte częsci wyposażenia no i właściciel,który boryka się bardzo długi czas z kontuzją nogi.Nie wiem co on na tym motocyklu wyprawiał,ale obydwaj (moto i właściciel) wyglądali jakby dopiero co z wojny wrócili:D
Na motocyklach jeżdżę od 6 roku życia,na crossach od niedawna,mam małe doświadczenie z takimi motocyklami,choć nie boję się dużej mocy.To co przeżyłem testując tą 500 to było naprawde niesamowite.Na każdym biegu moto szło na koło,a silnik praktycznie nie czuł zmiany biegów-masakra:)
"Racing is life.Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen

Awatar użytkownika
ZYCHU
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: YZ250F
Kontakt:

Post autor: ZYCHU » czw, 28 gru 2006, 11:33

Pół roku temu widziałem kolesia co chciał się przejechać na CR500 i ta przejażdżka nie skończyła się najlepiej. Chłopak odkręcił gaz na 3 biegu jadąc ok 50-60km/h (na oko) i od razu przerzuciło go na plecy.
Nie widziałem takiego czegoś nigdy wcześniej...ale i tak bardzo chętnie zaryzykowałbym i wsiadłbym na tego monstera:)
pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”