CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » czw, 16 lis 2006, 23:17

zgadzam sie z Chudym ! kazdy jezdzi na czym chce i na czym daje rade 8) a jak ktos nie daje rady a takim sprzecie to niech chociaz tego nie krytykuje :wink:

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pt, 17 lis 2006, 09:00

motochłopiec pisze:zgadzam sie z Chudym ! kazdy jezdzi na czym chce i na czym daje rade 8) a jak ktos nie daje rady a takim sprzecie to niech chociaz tego nie krytykuje :wink:
No z tym się zgodze, że każdy lata na tym co chce, bo to jego zasrany biznes. Ale czy Damian tu kogoś krytykuje? NIE! Wyraził tylko swoje i jak najbardziej optymalne w tej sprawie zdanie. A ja powiem tak, pyrkać każdy umie nawet na 250 2T i myśli, ze jest kozak.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » pt, 17 lis 2006, 20:07

hehehhe jezdzic umie kazdy lecz nie kazdy zapierdala jak to mowi moje motto motorowe 8)
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Daiman
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: czw, 9 lis 2006, 22:16
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Płock
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Daiman » wt, 21 lis 2006, 17:32

normalnie mnie rozwaliliście ... tak jak napisał tu Wojtek - wyraziłem swoje zdanie na ten temat. No ale co tu zrobić - taka jest mentalność Polaków - jakby robili crossówki o pojemności 1000 - też by je kupowano bo im mocniejsza tym lepsza. Taka sytuacja jest chociażby u mnie w Płocku. Tylko że są to dość młodzi ludzie z kasiorą przy dupie, którzy własnie taki sobie kupują pierwszy motocykl. Wiem jak tacy ludzie jeżdża i dlatego napisałem to co napisałem. I włąśnie dlatego nie mam z kim jeździć u siebie - bo jak ich objechałem pierdzikółkiem pojemności 50ccm jak jeszcze startowałem w 50 w enduro to już nikt nie chciał ze mną jeździć. Owszem są tacy dla których 250 2T czy nawet 525 4T to zabawki - tylko że jest ich nie za wielu w stosunku do ilości sprzedawanych motocykli tego typu. I widzę Chudy że powinniśmy sie kiedyś spotkać gdzieś na torze - na taki przyjacielski pojedynek. Zaznaczam przyjacielski bo nie chce mieć tu w nikim wroga a widze że mnie tylko krytykujesz. A i może od razu powiem, żeby znów nie posypały się krytyczne słowa - wcale nie uważam się za jakiegoś kozaka - jestem przeciętniakiem który dopiero powoli dochodzi do prawdziwych umiejętności.

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » wt, 21 lis 2006, 18:37

Spoooko Daiman. Pełen szacunek. Po prostu wkurzyło mnie troche, że odkopywałeś tematy wszystkie i pisałeś wszędzie, że Yamaha jest najlepsza. Co do jazdy na dużych motorach - masz rację, większość lanserów kupuje duże fury bo duży silnik - duży lans... kit że potem na 125 czy nawet na 80, czy 50 się ich objeżdża jak się chce. Ale Ty napisałeś "za przeproszeniem twój kolega jest albo głupkiem albo samobójcą"... a nikt z Nas nie wie jaki jest jego kolega. No i wydaje mi się że zbyt agresywnie napisałeś swojego posta. W reszcie postów jest już napisane, że to 500 to bydle i może być ciężko. A prawda jest taka, że 500 ccm też są dla ludzi, i są ludzie, którzy tym potrafią zachrzaniać ostro i dla ta moc ich nie przeraża. No, myślę, że sprawa wyjaśniona. Przyjacielski pojedynek - jak najbardziej, może w tym sezonie, może za dwa lata, cholera wie jak to się ułoży, ale chętnie. Pozdrówka!
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


tomaszek100
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 16:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: tomaszek100 » wt, 21 lis 2006, 21:19

Powiem tyle Potwory nie Motory ...

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 21 lis 2006, 22:33

tomaszek100 pisze:Powiem tyle Potwory nie Motory ...
a ty jak zwykle swoje 3 grosze dowalisz byle gdzie i byle jak. troche pomyśl. licznik bijesz?

Ja powiem o tych 500 tak: Polska mentlność w większości jest niestety taka, że jeśli motor idzie na gume i ma v-max 140 to jest to dobry motor. Nie pojmuje ich toku myślenia, ale cóż. Wystarczy współczuć.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Pawko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: sob, 6 maja 2006, 11:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Pawko » śr, 22 lis 2006, 23:15

A propos "liczników"
Wyczytałem że sa już za to nagrody :)

Laureaci konkursu:
1. Szymon Czyż (Rymanów Zdrój), tytuły prac: “Kapitan Helena” oraz “O czterech takich, co pojechali na zawody” – 2 podwójne wejściówki (4 bilety)!
2. Ewelina Wolanowska (Dobre Miasto), tytuł pracy: “My story”.
3. Artur Michalak (Kasinka Mała), bez tytułu, ale redakcja MotoX.com.pl coś wymyśli od siebie.
4. Wojtek Ilkiewicz (Łódź), rekord forum: ponad 2000 postów!

link :> : http://www.motox.com.pl/index.php?optio ... &Itemid=64

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 23 lis 2006, 15:00

Pawko pisze:A propos "liczników"
Wyczytałem że sa już za to nagrody :)

Laureaci konkursu:
1. Szymon Czyż (Rymanów Zdrój), tytuły prac: “Kapitan Helena” oraz “O czterech takich, co pojechali na zawody” – 2 podwójne wejściówki (4 bilety)!
2. Ewelina Wolanowska (Dobre Miasto), tytuł pracy: “My story”.
3. Artur Michalak (Kasinka Mała), bez tytułu, ale redakcja MotoX.com.pl coś wymyśli od siebie.
4. Wojtek Ilkiewicz (Łódź), rekord forum: ponad 2000 postów!

link :> : http://www.motox.com.pl/index.php?optio ... &Itemid=64
Nie wiem co sugerujesz, ale skoro widzę ładna filozofie układasz to może spójrz na treść postów i wyciągnij inne bardziej logiczne wnioski, zanim coś napiszesz sam. Po drugie zobacz od kiedy jestem na forum, nie od "2" miesiecy i po trzecie po co się mieszać w cudzą sprawe tak na marginesie. Nie chce mi się rozchodzić o tą sprawe. Może w tym poście coś przekazałem, a jak Ci się nie podoba to co napisałem to napisz do przyjaciółki. Nie wiem co tobą kieruje? Zazdrość o jakiś bilet? Dla twojej wiedzy oddałem go koledze bardziej potrzebującemu go odemnie. Nara
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » czw, 23 lis 2006, 15:04

O lol kolego po co dałeś w tym temacie post o licznikach?? :roll: A tak pozatym, powiedzcie szczerze Koledzy, nie macie czasami ochoty wsiąść na taki sprzęt-potwora i trochę pojeździć? Ja chciałbym przejechać się takim czymś (nie mówię tu o posiadaniu-dla mnie 250 2T to za dużo jak się jeździć nie umie)

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 23 lis 2006, 15:08

Tomek, kolega pawko dał te liczniki bo nie może pojąć tego, że zwróciłem uwage Tomaszkowi100 żeby nie pisał tyle bezsensownych postów. i zapytałem czy nie nabija sobie liczników tak na marginesie. Ale tajemniczy pawko chyba jest zazdrosny, że ja mam 2000 postów i dostalem bilet a on nie ma i chyba myśli, że ja nabijam.


Wszelgie skargi i zażalenia kieruj gdzie indziej pawko. nara
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » czw, 23 lis 2006, 15:11

Dobra, koniec sprawy. Tu się ludzie na tym forum znajdują co jeżdżą na motocyklach ( taka wspólnota) więc po co sie kłócić o jakiś licznik i bilety.
Lepiej sie umówić na wspólną jazde :lol: niż jakieś spory stwarzać.
Pozdro wszystkim...
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”