CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » czw, 23 lis 2006, 15:21

mxrool ma racje.chcesz pisac zeby popisac? jest gg !
co do 500 to jesli ejst czlowiek ktory ja kreci w 80% to chce jego autograf
ale zapewne wtedy jezdizl by w mx1 a nie po podworku
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » czw, 23 lis 2006, 15:28

Zazdrościcie biletów Wojtkowi?? Ludzie byście kurde pisali na temat i tyle co on to byście mieli kur*a. Pisze na temat nie jakieś huje muje i mu sie należy. Troche jusz jest na tym 4um i sie zasłużył. Dziwne komplikacje wprowadzacie.
pz all.
KTM 125SX '10 :]

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » czw, 23 lis 2006, 15:32

Dobra Sierot już się nie bulwersuj i skończmy sprawę z bilatami. Przcież nikt nie ma za złe MXrool'owi że on dostał to bilety-wkońcu jest najaktywniejszy na forum i jak najbardziej mu się należy.
Pozdro

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 23 lis 2006, 16:04

No ja widziałem na żywo w Niemczech Honde CR 500AF model coś koło 2004r. Wrażenie ten motor zrobił na mnie ogromne. Ale momentu odpalania tego sprzętu nie zapomne do końca życia. Mianowicie koleś zaparł sie rękoma o kierownice, stanoł na samej kopce (drugą noge miał w powietrzu) i bardzo dynamicznie cisną kopką w dół, normalnie całym ciałem zwalił sie na tą kopke. Motor odpalił za 1 "kopnięciem" i koleś z samego dołu i bez sprzęgła poszedł na koło. Po dźwięku wywnioskowałem że słabo odkręcił gaz, motor niby klekotał na wolnych obrotach a poszedł na koło. Jak zrobił przegazówke to zagłuszył wszystkich i wszystko. Naprawde kosmos. I mimo że koleś wogóle nie żyłował i pewnie jeździłby 100razy szybciej na 125 to na jego twarzy malował się uśmiech i radość. Dla mnie to sie liczy a nie jakieś piepszone czasy. Nie każdy kupuje motor żeby kręcić na torze zajebiste czasy i startować w MP. Wiec podsumowując dla mnie każdy może kupić sobie nawet Hayabuse 1300 i wlecieć na tor, jeżeli sprawia mu to dużo funu to jego sprawa.

P.S a co do sprzeczek na forum to fakt jest ich sporo. Zupełnie nie potrzebne, też kiedyś jak miałem za dużo czasu to wdawałem sie w pyskówki ale to bez sensu. Lepiej ten czas przeznaczyć na jazde/trening, zjeść porządną szame i 0 nerwów. Pozdrawiam P.S 2 może któryś z modów zrobi tu porządek? Bo postów na temat bedzie z 1 strona, reszta to offtop i sie nie chce tego czytać.
Ostatnio zmieniony czw, 23 lis 2006, 17:09 przez Kaze, łącznie zmieniany 2 razy.
but only the devil responded cause god wasn't there...

tomaszek100
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 16:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: tomaszek100 » czw, 23 lis 2006, 16:54

Nie wiem czemu Mxrool ale ostatnio sie do wszystkich czepiasz... Dobra sprawa zakończona i nie nabijam sobie licznika tylko poprostu pisze swoje opinie chyba mi nikt tego nie zabrania? A jeżeli niechesz żebym pisał to moge nie pisać albo sie ograniczać a pawko staną w mojej obronie ponieważ ostanio do wszystkich sie czepiasz a co do tych 2000 postów to ja nic nie mam bo posiadasz dużą wiedze i widać że ze wszystkim jesteś w temacie a co do pawka to jemu chyba o to chodziło że 1/4 twoich postów to off-top tyle z mojej strony i koniec nie ma sie tu o co kłucić poprostu napisałem że to nie są motory tylko potwory przynajmniej dla mnie chyba że dla Ciebie 500-seta to zabawka i może nie których kręci walczenie z motorem a nie jeżdzenie nim...

Pawko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: sob, 6 maja 2006, 11:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Pawko » czw, 23 lis 2006, 18:33

W końcu prawidłowa interpretacja :)
Było to delikatne wtrącenie, które w ŻADEN sposob nie obrażało kolege Mxroola :) Nie mam nic do nagrody, nagród :)
Zazdrość? - MaXsiu - przestań :)

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 23 lis 2006, 20:50

Dobra, czyli sprawa wyjaśniona. Przybijam wszystkim piątke na luz i jest git koledzy. Pozdrawiam
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

tomaszek100
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 16:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: tomaszek100 » czw, 23 lis 2006, 21:28

no looz ja również przybijam 5(00) hehe
Pozdr.

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 28 lis 2006, 01:02

ATK 700 Intimidator - i wszystko w tym temacie :!: 700ccm w 2T, ładnie musi to iść.

Ponoć dużo mocniejszy od CR500Af no i nic dziwnego, jest prawie połowe większy. CR500Af ma coś kole 70KM a ATK 700 ma prawie 90KM. Czytałem też gdzieś że istnieje do niego kit 744ccm.
but only the devil responded cause god wasn't there...

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » wt, 28 lis 2006, 08:19

Tak, ryk dużego 2T kasuje jęk i mrucznie czteropaków. Taki odgłos w.kurwionego dinozaura :lol:. 4T to takie pierdnięcie dinozaura, oczko niżej w mojej klasyfikacji dźwięku.
Troszkę szkoda że nie spotyka sie już na zawodach klasy 500 obstawionej przez 2T-zawodnicy pewnie są zadowoleni, ale dla kibiców to :cry: .
Nie zapomnę tej hordy KX500 na Kamionce, piękna rzecz. Może nie wykręcali takich czasów jak w klasie 250, ale to było świetne widowisko, na które zawsze czekałem.

RafQ
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 131
Rejestracja: pt, 17 lis 2006, 12:34
Motocykl: CRF250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów/Lubaszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: RafQ » wt, 19 gru 2006, 16:08

Niedawno byłem na kupnie motocykla i min. oglądałem KX500 w dwusuwie.
Zawieszenie porażka-klejone plastiki,pogięte częsci wyposażenia no i właściciel,który boryka się bardzo długi czas z kontuzją nogi.Nie wiem co on na tym motocyklu wyprawiał,ale obydwaj (moto i właściciel) wyglądali jakby dopiero co z wojny wrócili:D
Na motocyklach jeżdżę od 6 roku życia,na crossach od niedawna,mam małe doświadczenie z takimi motocyklami,choć nie boję się dużej mocy.To co przeżyłem testując tą 500 to było naprawde niesamowite.Na każdym biegu moto szło na koło,a silnik praktycznie nie czuł zmiany biegów-masakra:)
"Racing is life.Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen

ZYCHU
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: wt, 26 gru 2006, 13:21
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: ZYCHU » czw, 28 gru 2006, 11:33

Pół roku temu widziałem kolesia co chciał się przejechać na CR500 i ta przejażdżka nie skończyła się najlepiej. Chłopak odkręcił gaz na 3 biegu jadąc ok 50-60km/h (na oko) i od razu przerzuciło go na plecy.
Nie widziałem takiego czegoś nigdy wcześniej...ale i tak bardzo chętnie zaryzykowałbym i wsiadłbym na tego monstera:)
pozdro
#999

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”