CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Post autor: SEBOOL » pt, 11 lip 2008, 10:42

RS SERWIS

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Post autor: cr500r » sob, 12 lip 2008, 14:51

Mój brat jak do mnie dzwonił w tym tyg to mówił, ze wyczytał we włoskiej gazecie (motocross lub fuoristrada ) ze na stany znów zaczynają robić cr500r i ponoć piękna jest. Jak wróci za ok miesiąc to wrzucę tu fotki z tego artykułu.

crossmaniak
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: pt, 16 maja 2008, 16:20
Motocykl: 95' kx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Barwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Post autor: crossmaniak » ndz, 13 lip 2008, 11:11

W stanach chyba tylko na jakis czas zaprzestali produkcji 500'tek. Dla mnie maszyna zabójcza. Osobiście czuje ogromny respekt przy pojemności 250 2t. Posiadam taka crossowke i naprawde na tym etapie nie potrafie cieszyc się jeszcze z jazdy (poprostu robi ze mną co chce). Przeczytałem wszystkie wasze posty i doszedłem do wniosku, że jedyne co mnie neguje to właśnie ta chora mentalność polaków, ktorzy robią wszystko na pokaz. Po co komuś motocykl o takiej pojemności skoro zakładam, że na poziomie amatorskim jest nie wielu ludzi, ktorzy zabawe ze 125 2t mają w małym palcu. Co do 500 2t sprzęt na prawdę godny podziwu, choć nie poleciłbym nikomu takiego diabła, no chyba, że koneserom i entuzjastą spokojnej jazdy :wink: :mrgreen: . pozdro

pytlar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 23:38
Motocykl: Motobi Wilga 65/50 ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Prabuty
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Post autor: pytlar » czw, 18 cze 2009, 09:38

jak byłem młody szczylek z kochanych WSK i MTX 80 w koncu dorobilem sie pierwszej crossówki w okolicy - RM 125 z konca lat 70 albo poczatku 80 - 2 amorki z tylu i chłodzony powietrzem silnik. Zajezdzilismy do konca ją i jeden człowieczek zaoferował zamiane na Yamahe YZ 480 :D jako młody napalony odrazu sie zgodzilem!! a jak gosciu przywiózł motor i pokazal ze na kolo idzie to juz wogole podnieta była na maxa :D
Na początku problem mielismy wogole to odpalic!! Z kopniaka troche probowałem ale jak raz odbił to mialem juz go serdecznie dość :rolleyes: wiec 3 osoby do pchania i jedna osoba na motor w wersji odpalanie a asfalnie, 2 osoby na moto w wersji odpalanie na piachu :D po odpaleniu silnik mial takie wibracje, że mrówienie do konca dnia było czuc :] wogole były problemy w tym motorze, ze wszystko sie w nim odrecało od wibracji!! :?
co do mocy - dobrze ze była prawie łysa opona z tyłu :mrgreen: tylko raz przerzuciło mnie do tyłu dzieki temu :D tak to zawsze rył :D ale powiem tak - motor mial 4 biegi - mozna było ruszać z 4 i od razu rwał na koło!!
Pozniej założyłem mu większy tłok i cylindrem świeżo po szlifie - odpalanie motoru odbywało sie tylko dzieki samochodowi - na linke i z 3 biegu :D :D
Mimo iż motorem bardzo mało najezdziłem sie z racji tego ze nigdy nie mialem sily go odpalic (wazylem wtedy moze z 50-60kg :P ) ale wspomnienia zostaną do konca życia!! jak ktoś raz sie przejechał to miał dość i juz wiecej nie chcial :rolleyes: poprostu potwór a nie motor :D ale czasem przegladając allegro zastanawiam sie czy nie kupić sobie jakiejś 500 2t... tak z głupoty poprostu :] i posłuchać ten ogłuszający i niepowtarzalny dzwięk silnika... każdy conamniej raz w życiu powinien sie przejechać takim motorkiem :D
:)

bmwg450
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 25
Rejestracja: sob, 14 mar 2009, 12:15
Motocykl: bmw g450x
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Post autor: bmwg450 » czw, 23 lip 2009, 17:45

cr500r pisze:Mój brat jak do mnie dzwonił w tym tyg to mówił, ze wyczytał we włoskiej gazecie (motocross lub fuoristrada ) ze na stany znów zaczynają robić cr500r i ponoć piękna jest. Jak wróci za ok miesiąc to wrzucę tu fotki z tego artykułu.
to co tobia w stanach to przerobki czyli wsadzaja silnik cr 500 i kx 500 do nowych ram crf i kxf. robia tez wersje 250 2t.

http://www.servicehonda.com/

tyle ze cena ok 11000 $

suburban
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: sob, 20 kwie 2013, 23:04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CR, KX, WR 500 - co tym sądzicie?

Post autor: suburban » pn, 6 maja 2013, 04:57

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=bQWI0hYnVCk&NR=1

To się nazywa wiedziec jak zapalic CR500 ( adidasy ) od kopa...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”