Derbi Senda

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » sob, 21 kwie 2007, 17:47

Derbik ma tej samej klasy zawieszenie co mój rower z TESCO który dostałem na I komunie. Do sklepu po bólki, może jeszcze po masło.

klamer112
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 318
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 19:15
Motocykl: SX250 1997
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dukla
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: klamer112 » sob, 21 kwie 2007, 18:34

w takim razie na kounie dostałeś bardzo dobry rower i juz!! Nie jest to cud techniki do kręcenia niewiadomo jakich czasów na torze ale jest to bardzo dobry motor do pojeżdzenia w lekkim terenie i do niewielkich skokow na torze!!

Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » sob, 21 kwie 2007, 20:53

wiesz... do skakania DERBI ??? na torze? naprawde tym jeździłeś i skakałeś? ja w lesie mialem problem na bdb oponach wyjechac pod górke taka lekką bo były korzenie, a na torze nie wyobrażam sobie jazdy DERBI, naprawde :roll: jak kupowac 50 to według mnie Honde HM 50, bo tym mozna troche poskakać. DERBI jest do miasta i na "miedze", nie ma szans choćby w lesie.
Jeśli uważasz ze jest inaczej, ok, ale on w terenie NIE DA RADY. Według mnie jest to kiepski sprzęt. Ale na droge głównie i czasem w jakis mały lasek albo polną droga dojazd np. na ognisko. to jak najbardziej spoko motorek, jeszcze do spokojnej jazdy, jak znalazł, ale nie do off-road'u. A silnik zajeździć można bardzooo szybko. Sam go zatarłem jak chciałem podjechac pod górke w lesie.

Do spokojnej jazdy i na asfalt jest ok, ale nic wiecej, za mała moc i nie takie zawieszenie. (moze troche lepsze niz rower z TESCO :P :lol:

KTM EXC 525 Supermoto '02

szczuku
VIP
VIP
Posty: 261
Rejestracja: czw, 12 kwie 2007, 23:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: szczuku » sob, 21 kwie 2007, 23:19

Widzialem filmik w necie jak koles Senda opadal z kola i poszla glowka ramy czaicie ? Moze gdzies widzieliscie ten film .. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”