Mega porady prosze 125 2T/250 2T / 250 4T wszytsko w poscie

Terance
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: czw, 8 mar 2007, 19:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lidzbark warm
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Terance » śr, 14 mar 2007, 17:59

Ludzie powariowaliscie z tymi dużymi pojemnosciami.125 2T ma takiego kopa że trudno ją utrzymać.Znam kolesia co kupił 650 4T i jeździ...
...po prostej asfaltowej drodze,a na tor w Lidzbarku boi sie pojechać i poco mu to?
Kawasaki KMX `96

Honda CR `01--->mały potworek

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » śr, 14 mar 2007, 20:51

hehehe jak komus trudno utrzymac 125 2t to proponuje sx 65 sobie kupic :lol: :lol: jak dla mnie to jak rowerem 8) wole 250 4t :twisted: tez slabawa ale jakos lepiej mi sie taka pojemnoscia i silnikiem lata po lesie :wink:
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » śr, 14 mar 2007, 21:30

Isbi pisze:hehehe jak komus trudno utrzymac 125 2t to proponuje sx 65 sobie kupic :lol: :lol:
heh nie śmiał bym się z sx65 to mały diabełek :twisted: :twisted: przymnie dorosłego faceta który bardzo dobrze jeździ wyrwał an gume i gleba:)Nie spodziewał sie takiej mocy w takim maluchu:D

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » sob, 17 mar 2007, 23:44

IGI CROSS pisze: przymnie dorosłego faceta który bardzo dobrze jeździ wyrwał an gume i gleba:)Nie spodziewał sie takiej mocy w takim maluchu:D
To nie moc (chociaż mała nie jest) tylko kwestia przełożenia i wielkości sprzętu (siadając minimalnie na tyle facet o masie 70kg napewno wyrwie taki motor na koło).
Pzdr

acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: acid » czw, 14 cze 2007, 17:54

Trance co ty dajesz a gdzież 650 4 pakiem na tor Chyba po jednym tygodniu jazdy nie byłoby co zbierać z ramy zawieszenia One po prostu są za ciężkie O jakim modelu mówisz ?? DR XT XR ?? itd

Terance
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: czw, 8 mar 2007, 19:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lidzbark warm
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Terance » czw, 14 cze 2007, 21:34

acid
masz racje !!!!!
ale oni nie maja tych motorów do pojeżdzenia tylko do "szpanowania" pojemnością.
A co do toru to nie wjeżdzają na niego bo sie cykaja że im spod .... maszyna wyskoczy mówiac że za trudny... i tu nie chodzi żeby jechać normalnie jak na torze tylko żeby przejechać się.
Ostatnio taką 600 wzią taka góre że normalnie śmiechu warte , a dla niego to wielki , wprost życiowy wyczyn
Posród wioskowych "mistrzów" jednośladów (nie zawsze z silnikiem buhaha)
i stróży sklepu panuje przekonanie że im moto silniejsze tym leprze a te wioskowe głupki szpanują przed zielonymi i tymi co im nie filtrowany denaturat mózgi wypalił.
A i jak sie sete dobrze wkreci to na wertepach (że ciągniki nie jeżdżą) trudno utrzymac szczególnie tak jak ja 3 popylam.(no może kwestia wprawy)
Kawasaki KMX `96

Honda CR `01--->mały potworek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”