BMW G450X

Awatar użytkownika
Autor tematu
Limbo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

BMW G450X

Post autor: Limbo » wt, 22 sty 2019, 08:21

Witajcie,

Od dwóch miesięcy przeglądałem różne ogłoszenia w poszukiwaniu motocykla z kategorii enduro/ hard enduro z możliwością rejestracji.
Wybór w modelach jest dość spory jednak wybór w używanych motocyklach, które są czegoś warte niestety bardzo mały.
Dzień w dzień szukałem najświeższych ogłoszeń z tej kategorii w promieniu 100km od miejsca mojego zamieszkania. Nie było łatwo.
W niedziele pojawiło się świeże ogłoszenie i w niedziele już moto stał w garażu.
Wstępnie jestem zachwycony. Tego szukałem. Na wiosnę motor rejestruje i wrzucam opony enduro/ szosa. Ponieważ motocykl ten jest bardzo rzadko spotykany będę informował o przebiegu eksploatacji - oczywiście jeśli będzie zainteresowanie. Fotki wrzucę w tym tygodniu.
Moto ma 140mth przebiegu, wygląda jak nowy i prowadzi się jak nowy. Sztywny bez luzów. Zagadką pozostaje stan tłoka i cylindra bo nie ma jak tego sprawdzić tak na szybko ale nic nie dymi, nie czuć oleju w spalinach. Jestem dobrej myśli lecz być może profilaktycznie wrzucę nowy tłok jeszcze tej zimy by spokojnie spać.

Awatar użytkownika
pawelgl
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: Crf 250 2008
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: BMW G450X

Post autor: pawelgl » wt, 22 sty 2019, 12:31

Najlepiej założ swoją galerie w odpowiednim dziale i tak wrzucaj wszystko na temat swojego nowego nabytku :) Mając jeszcze sporo czasu przez zimę ja dla spokoju bym zrzucił górę i sprawdził stan tłoka :) Pozdro !

Awatar użytkownika
Autor tematu
Limbo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 1 raz

Re: BMW G450X

Post autor: Limbo » śr, 6 mar 2019, 14:30

chciałem obrazek wrzucić ale chyba się nie udało.
Generalnie BMW zarejestrowane i ubezpieczone.
Jestem bardzo zadowolony, w moto wrzuciłem nowy zestaw opon Mitas e07 do dual sportu. Testy na asfalcie wypadają super. Trochę kuriozalnie wyglada jazda po mieście :)
W tym tygodniu test na górkach i być może tor.
W motorze zrobiony test szczelności aby zapoznać się ze stanem cylindrów i zaworów, wszystko gra i buczy.
Okiełznałem "pluga" czyli wtyczkę podnoszącą moc z 40 do 50 koni. Jest git. Jak narazie jedyny mankament to akumulator, który chyba kończy żywot.
 ! Wiadomość z: solaris
Musisz podać poprawny link do obrazka. Najlepiej zaloz sobie galerie na imgur. Jeden obrazek poprawilem za Ciebie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”