Test enduro 250 4t

MSK
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 98
Rejestracja: pt, 26 paź 2007, 08:20
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MSK » pn, 29 paź 2007, 12:38

husqvarna górą - od zawsze wierzylem w te firme 8).

ps. dla mnie mowa "kupujesz to czy tamto i latasz caly sezon" to zwykle pie*dolenie...
Ostatnio zmieniony wt, 30 paź 2007, 10:35 przez MSK, łącznie zmieniany 3 razy.

brudny_dzieciak
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: czw, 16 sie 2007, 13:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: brudny_dzieciak » wt, 30 paź 2007, 08:18

Kto mowi o olejach zebach czy oponach panowie badzcie powazni ... nie robcie z siebie idotow !

Widze ze to jest jakas nie uleczalna choroba na tym forum temat zostaje poruszony a zamiast dyskusji paru mlodych kogotow nakreca sie wspolnymi postami ( jeden odwazny odpyskuje polowa bez myslnie klepie po plecach i przekazuje ta sama tresc w inny sposob )

To jest moje zdanie na temat ... potwierdzone z praktyk kolegow ( tak ja osobiscie nie mialem huski ) Oni tez sie smieja ze taki blad robi sie raz w zyciu ;-)



Pozdrawiam i milego dnia zycze
Beztroskich, drwiących, gwałtowników - takimi chce nas mies mądrość. Jest niewiastą, kocha zawsze tylko wojownika

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » wt, 30 paź 2007, 22:04

Jak narazie to Ty wygłaszasz bezsensowną opinię (chyba że masz jakieś dowody na to co mówisz?) Które roczniki mają koledzy?

Yamatek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 30
Rejestracja: ndz, 1 lip 2007, 22:10
Motocykl: yz125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wwa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Yamatek » wt, 30 paź 2007, 22:51

brudny_dzieciak pisze:Ale zywotnosc tych motorow i jakosc podzespolow ma wiele do zyczenia :evil: Spoko masz kase mozesz ladowac w motor...

Kupujesz Honde Yamahe i zasuwasz caly sezon bez zagladania w sprzet
a co kolega jestes w posiadaniu takiej husqi ze wyglaszasz takie kazanie ?

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » śr, 31 paź 2007, 08:05

To jest moje zdanie na temat ... potwierdzone z praktyk kolegow
Uwielbiam czytać takie opinie. A ja, głupek cały czas zastanawiam się czy nie wrócić kiedyś, z powrotem do Hqv :lol:
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

brudny_dzieciak
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: czw, 16 sie 2007, 13:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: brudny_dzieciak » śr, 31 paź 2007, 08:56

Kupujcie chlopaki i mam nadziej ze sie myle ;-) Jednoglosnie stwierdzone zostalo ze europejskie motor sa gowno warte ( pomine bmw) ewentualnie KTM

2 nowe fury salonowki 250 jeden wylany zawias po 15 motogodzinach 2 padla skrzynia daje to do myslania co ?
Beztroskich, drwiących, gwałtowników - takimi chce nas mies mądrość. Jest niewiastą, kocha zawsze tylko wojownika

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » śr, 31 paź 2007, 09:07

Jednoglosnie stwierdzone zostalo ze europejskie motor sa gowno warte ( pomine bmw) ewentualnie KTM
Pazdrawliaju ewrapejskij ekspiert :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr, 31 paź 2007, 09:17 przez gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

brudny_dzieciak
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: czw, 16 sie 2007, 13:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: brudny_dzieciak » śr, 31 paź 2007, 09:15

Wiadomo jest to wszystko sprzet wyczynowy musi sie cos dziac ... i nie ma reguly ale jednak z doswiadczenia widze ze sa mniej awaryjne i bardziej ...

I japonce mnie osobiscie przekonuja bardziej sa dokladnie wykonane a nie od "siekiery" jak np huska czy gas gas ( a ten sprzecik to dopiero dziadostwo )

Wiec spokojnie nabierz dwa oddechy i nie zachowuj sie jakbys wszystkie rozumy zjadl... Mowiac o opiniach znajomy robie to po to bo wiadomo wyciagnieci sredneiej z 40 opini daje wiarygodniejszy wynik niz tylko moje doswiadczenia ...
Beztroskich, drwiących, gwałtowników - takimi chce nas mies mądrość. Jest niewiastą, kocha zawsze tylko wojownika

brudny_dzieciak
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: czw, 16 sie 2007, 13:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: brudny_dzieciak » śr, 31 paź 2007, 09:17

Widze ze zmieniasz posty w trakcie spokojnie to nie jest wyscig nie musisz byc bezbledny ...
Beztroskich, drwiących, gwałtowników - takimi chce nas mies mądrość. Jest niewiastą, kocha zawsze tylko wojownika

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » śr, 31 paź 2007, 09:21

Ok. europejskie marki są gównami, a pozaeuropejskie są cudami.
Niech tak Ci bedzie, skoro tak uwazasz i skoro "zostalo tak jednogłośnie stwierdzone":).
Ja mam inne zdanie, mając w ciągu paru ostatnich lat KTM, Husqę i Yamahę, i pozwól ze utrzymam inną opinię niż Ty.
Zmieniam posty, bo nie mam ochoty polemizować z takimi stwierdzeniami, po prostu skróciłem myśl. Naprawdę nic nikomu i Tobie nie bede udawadniał ze jest tak, a nie inaczej bo przecież i tak nikt rozsądny niebędzie rzetelnej wiedzy szukał na forach internetowych, i ślepo wierzył w to co się tam wypisuje. Więc szkoda bicia piany.
Pzdr.
Ostatnio zmieniony śr, 31 paź 2007, 09:24 przez gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

brudny_dzieciak
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: czw, 16 sie 2007, 13:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: brudny_dzieciak » śr, 31 paź 2007, 09:24

Kazdy ma z nas prawo do odmiennych opinii rozne doswiadczenia ;-)

Masz racje ze czasmi szkoda energii na niepotrzebne dywagacje


Milego dnia ci zycze i wiecej luzu :D
Beztroskich, drwiących, gwałtowników - takimi chce nas mies mądrość. Jest niewiastą, kocha zawsze tylko wojownika

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » śr, 31 paź 2007, 09:29

nie robcie z siebie idotow !

Widze ze to jest jakas nie uleczalna choroba na tym forum temat zostaje poruszony a zamiast dyskusji paru mlodych kogotow nakreca sie wspolnymi postami ( jeden odwazny odpyskuje polowa bez myslnie klepie po plecach i przekazuje ta sama tresc w inny sposob )
I ja Ci życzę kolego bys się trochę wyluzował, i zastanowił się zanim zaczniesz wyzywać kogoś od idiotów. Jak dla mnie to Ty kolego jesteś spięty i nabuzowany, a jak rzucasz idiotami na forum to nie dziw się że odpisze Ci coś ostrzej. Najpierw sam ostro się się spinasz, i potem masz pretensje ze ktos się wkurzy na to, i że jest niewyluzowany. Bez odbioru.
Pzdr.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównania”