SX 125 2006 vs YZ 125 2005

Daiman
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: czw, 9 lis 2006, 22:16
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Płock
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Daiman » wt, 13 lis 2007, 22:28

Ja bym raczej wymyślił teorię, że ten koleś co Cie setą objedzie więcej i/lub umiejętniej trenuje. A nie zaraz na sprzęt zwalać;]

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piasektt » śr, 14 lis 2007, 15:25

Daiman pisze:Ja bym raczej wymyślił teorię, że ten koleś co Cie setą objedzie więcej i/lub umiejętniej trenuje. A nie zaraz na sprzęt zwalać;]
nie znasz sie

Kajec usuń off topa

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » śr, 14 lis 2007, 15:51

piasektt pisze:
Daiman pisze:Ja bym raczej wymyślił teorię, że ten koleś co Cie setą objedzie więcej i/lub umiejętniej trenuje. A nie zaraz na sprzęt zwalać;]
nie znasz sie

Kajec usuń off topa
lol piasek widze że Ty nie wiesz z kim wszedłeś w gadkę. Bo ten chłopak co mu napisałeś, że sie nie zna to jest dobry zawodnik z czołówki MP.

dobra ja polecam KTM.
Nie dlatego bo jeżdże na nim tylko:
- na pewno świeższy rocznik - więcej weźmiesz za niego jak będziesz sprzedawać.
- ja miałem KTMa sete przejeździłem 125mh i nic sie niedziało. Tylko olej w skrzyni, tłoki, lałem paliwo i to wszystko.
Klocki oryginalne wytrzymują cały sezon co dwudniowych treningów i zawody co weekend.
- rama aluminiowa wcale nie jest lepsza od stalowej. Stalowa lepiej pracuje, co również można użyć przy pokonywaniu zakrętów.
- lepsze seryjne uzbrojenie motocykla, mam na myśli części z których został złożony tj: sprzęgło MAGURA, amulce BREMBO, kierownica Renthal, membrana VFORCE ( w tym nowych są już VFORCE3 ale w starych VFORCE2), koła EXCELE ( w modelu 2006 dodatkowo czarne )
Dla mnie yamaha jest dobrym motocyklem, ale ja nie potrafię na nim jeździć i dlatego nie zamierzam przesiadać się z KTMa. Wydaję mi się być motocyklem nie poręcznym. ale to tylko dla mnie więc nie łapać za słowo. Nie mogę powiedzieć złego słowa na Yamę chociaż sobie nie polecam tego sprzętu. Dla mnie KTM jest optymalnym sprzętem.

PS. Mam do sprzedania KTM 125 SX 2007rok.prod. cena: 16500zł ( do negocjacji )
oraz KTM 85 SX 2006 - 10000zł cenimy sobie za niego :)
KTM 125SX '10 :]

miki1331
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 75
Rejestracja: wt, 9 paź 2007, 16:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: miki1331 » ndz, 13 sty 2008, 15:32

ja ogólnie miałem pare okazi pojezdzic ktm i powiem ze nawt fajnie idzie ale jest troszeczke niewygodny i zle sie trzyma kolanami bo jest chudziutki a yamaha jest wygodna i tez fajnie sie zbiera ja bym ogólnie yamahe brał

Jarik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: sob, 18 sie 2007, 22:52
Motocykl: yz250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: SX 125 2006 vs YZ 125 2005

Post autor: Jarik » pn, 14 sty 2008, 23:00

Siema mój klega ma yz 125 z 2005 roku fajny sprzęt ,ale powiem szczerze ,że mi nie odpowiada w nim pozycja za kierownicą :) ,o wiele lepiej czuje się na swoim ktm-ie ,ale plus dla yz ,że są tańsze części niż do ktm ,ale ostatecznie wziołbym ktm ,bo młdszy i mam słabość do tej marki :rolleyes:

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re:

Post autor: piasektt » śr, 16 sty 2008, 21:32

Sierot pisze:
piasektt pisze:
Daiman pisze:Ja bym raczej wymyślił teorię, że ten koleś co Cie setą objedzie więcej i/lub umiejętniej trenuje. A nie zaraz na sprzęt zwalać;]
nie znasz sie

Kajec usuń off topa
lol piasek widze że Ty nie wiesz z kim wszedłeś w gadkę. Bo ten chłopak co mu napisałeś, że sie nie zna to jest dobry zawodnik z czołówki MP.
Pisałem to humorystycznie :wink: a Daiman widzałem na kilku eliminacjach MP :D


A co do tematu wybrałbym yamahe bo moim zdaniem najbardziej udana setka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównania”