porownanie yamaha suzuki

Autor tematu
yamakowal
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 15 maja 2011, 20:22
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

porownanie yamaha suzuki

Post autor: yamakowal » ndz, 4 gru 2011, 21:29

Witam Panowie

Mam takie zapytanie, jestem posiadaczem hondy cr 125 97 rok. i na wiosenke chce sie przesiasc na cos wiekszego jakas 250 wolał bym 2t sa mniej awaryjne niz 4t. doradzcie mi cos podobaja mi sie suzuki yamaha chciałem honde ale wiem ze te moto to prawdziwy diabel.

Prosze o jakies porady min. jak sie prowadza wyważenie motocykla i awaryjność.
i moze ktos mi powie konkretnie co i jak powyzej ktorego roku kupywac, czytalem ze suzi ma slabe skrzynie.

dzieki i pozdrawiam !

Awatar użytkownika
seba8121
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 603
Rejestracja: ndz, 20 lut 2011, 10:42
Motocykl: RMZ 250 10'
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: porownanie yamaha suzuki

Post autor: seba8121 » pn, 5 gru 2011, 11:51

Honda, Yamaha, suzuki, kawasaki,ktm... w 250 2t to wszystko są diabelskie sprzęty. I jeśli chcesz ją na tor a jeździsz przeciętnie to tylko Cię ten motor wymęczy, a jak wszyscy wiemy to ma być dla nas przyjemność a nie męczarnia. Sam jeździłem na yz 250 i wiem jak to jest. W życiu nie wykorzystasz pełnej mocy tego motocykla. Sam sprzedałem i szukam jakiejś młodej sety. A jeżeli już koniecznie chcesz tą bestie to celował bym w te marki co wymieniłem na początku, a różnicy w mocy w nich nie ma zbytnio jedynie coś może mieć lepszy dół albo coś.. Jedynie niech ktoś się wypowie jak z awaryjnością sprzętów. I dobrze by było żebyś powiedział ile chcesz przeznaczyć na sprzęt żeby było wiadomo co możesz za to wyrwać i coś więcej napisać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównania”