Opinie o 250 4T na 07r. czyli nowe modele ćwiartek w 4paku.

Seba
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 57
Rejestracja: wt, 26 wrz 2006, 23:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Torun
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Seba » pt, 8 cze 2007, 07:21

czesc

jako ze wczoraj mialem okazje polatac wspomnianymi SX-f 250 i YZ250F (obie nowe prawie nie smigane) i nie bylo to 4 kolka a ponad 4 godziny .....jako uzytkownik dwoch KTM-ow musze pochylic czola przed Yama.....jest to tylko i wylacznie moja subiektywna opinia aczkolwiek latalem na obu sprzetach na zmiane w przerwach wr450..... Jezeli tor niebiescy....natomiast enduro pozostaje wierny mojemu 450 EXC....wr niestety mi nie przypasila (ale nie mowa tu o 450-tkach).
Czytam tu o mocy i tak dalej...YZ moim zdaniem ma lepszy dół od KTM-a, chetniej wspopracuje przy wkrecaniu, ....KTM tak jakby lekko zaspal na starcie a pozniej chce kogos dogonic i dostaje wscieklizny :D. Jako ze wsiadajac na YZ nie mialem uprzedzen to tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczony...jezdzac caly czas szukalem dziury w calym i za kazdym razem wiekszego banana na twarzy mnialem w kolorze niebieskim 8) a szczerze mowiac to ta YZ byla biala bo jakas Limited Editions :wink:

Seba

maros91
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 220
Rejestracja: ndz, 11 cze 2006, 13:16
Motocykl: YZ250F'08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ/Waksmund
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: maros91 » pt, 8 cze 2007, 17:57

A dopatrzył się ktoś wogóle jakiś wad w nowej YZF :?: :lol: bo chciał bym wreszcie coś usłyszec bo ciągle same pozytywy :lol: .

grey_cinnamon
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 18
Rejestracja: pn, 5 mar 2007, 23:43
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: grey_cinnamon » pt, 8 cze 2007, 20:38

Seba pisze:czesc

jako ze wczoraj mialem okazje polatac wspomnianymi SX-f 250 i YZ250F (obie nowe prawie nie smigane) i nie bylo to 4 kolka a ponad 4 godziny .....jako uzytkownik dwoch KTM-ow musze pochylic czola przed Yama.....jest to tylko i wylacznie moja subiektywna opinia aczkolwiek latalem na obu sprzetach na zmiane w przerwach wr450..... Jezeli tor niebiescy....natomiast enduro pozostaje wierny mojemu 450 EXC....wr niestety mi nie przypasila (ale nie mowa tu o 450-tkach).
Czytam tu o mocy i tak dalej...YZ moim zdaniem ma lepszy dół od KTM-a, chetniej wspopracuje przy wkrecaniu, ....KTM tak jakby lekko zaspal na starcie a pozniej chce kogos dogonic i dostaje wscieklizny :D. Jako ze wsiadajac na YZ nie mialem uprzedzen to tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczony...jezdzac caly czas szukalem dziury w calym i za kazdym razem wiekszego banana na twarzy mnialem w kolorze niebieskim 8) a szczerze mowiac to ta YZ byla biala bo jakas Limited Editions :wink:

Seba
Hehe, śmiganie w Ostródzie?:_)
Niestety za późno byłem i nie podpatrzyłem:(

Pozdro!

klamer112
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 318
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 19:15
Motocykl: SX250 1997
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dukla
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: klamer112 » pt, 8 cze 2007, 23:31

ja bym kupił CRF ( bo najbardziej mi się podoba ) - ni9e jestem zawodowcem wiec tej mocy zawieszenia bym i tak nie wykorzystał ale ten podwujny wydech mnie rozwala!! jak dla mnie to sądze ze mxroll , seba itd. odczuli by różnice pomiędzy yzf , sxf ,crf itd. ale ja i tak bym tego wszystkiego nie wykorzystał. Ktoś pisał ze jak dbasz o moto to crf yzf bedzie ci i tak dobrze słuzyło i racja!! Trzeba dbać o motory A ONE BEDĄ NAM ZA TO WDZIĘCZNE!! 8)

Seba
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 57
Rejestracja: wt, 26 wrz 2006, 23:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Torun
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Seba » śr, 13 cze 2007, 20:28

Hehe, śmiganie w Ostródzie?:_)
Niestety za późno byłem i nie podpatrzyłem:(


no tajny trening Team Castrol przed MP Enduro :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównania”