honda CRE vs. Yamaha DT 50

Autor tematu
matheo92
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pt, 16 paź 2009, 18:23
Motocykl: ...
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lipno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

honda CRE vs. Yamaha DT 50

Post autor: matheo92 » ndz, 21 mar 2010, 13:20

Witam. Tak jak w tytule czy są jakieś duże i zasadnicze różnice między Yamahą DT a Hondą CRE 50 ccm. Słyszałem że mają one "takie same" jednostki napędowe (silniczki am6). Chodzi mi aby moto jeździło w lekkim terenie i aby mocy mu nie brakowało. Czy do 5000 zł dostanie się któryś z tych motorków ? Yamaha mogła by być SM :) Pozdrawiam
Lipno_Mateusz_Mx :)



Chociaż nie mam full crosa, to czuję że jednak go mam, gdyż mój komar pochłania tyle kasy miesięcznie co serwis 250 4T bądź 2T :)

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: honda CRE vs. Yamaha DT 50

Post autor: sebamx72 » ndz, 21 mar 2010, 13:52

Cre ma lepszy zawias przód od dt 50 i bardziej sportowa i narwana niz dt 50. Polecam Cre, za 5k wyrwiesz juz cos pozadnego i z mlodego rocznika.
Way of Life !

Autor tematu
matheo92
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pt, 16 paź 2009, 18:23
Motocykl: ...
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lipno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: honda CRE vs. Yamaha DT 50

Post autor: matheo92 » ndz, 21 mar 2010, 14:00

a co CRE to np. wersję HM, baja słyszałem że takie są. Nie musi mieć ani kierunkowskazów tylko światło z przodu styłu, taka najbardziej podchodząca pod enduro :)
Lipno_Mateusz_Mx :)



Chociaż nie mam full crosa, to czuję że jednak go mam, gdyż mój komar pochłania tyle kasy miesięcznie co serwis 250 4T bądź 2T :)

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: honda CRE vs. Yamaha DT 50

Post autor: sebamx72 » ndz, 21 mar 2010, 14:27

To z tymi HaeMami to jest tak. Te motorowery i motocykle sa produkowane przez firme Moto S.p.A http://www.hmmoto.it/ita/default.asp. Która wykorzystuje podzespoły Hondy do produkcji własnych motocykli. W wypadku Cre silnik pochodzi z fabryki Minarelli natomiast plastiki oraz reszta od Hondy. Jezeli chodzi o modele Cre to w starej budzie to wyrozniamy 2 modele tj Six-wersja hard- 2 chłodnice, brak dozownika i kierunków oraz wersja Baja z dozownikiem z 1 chlodnica oraz z kierunkami i roznymi glupotami. Jezeli chodzi o mlodszy model z alu rama to sa 3 modele six, baja oraz derepage czyli supermoto. Potocznie mówi sie na HM Honda z tego wzgledu ze wygladem niczym nie odbiega od popularnych hond cr. mam nadzieje ze moje wypociny na cos sie przydadza. pzdr
Way of Life !

Autor tematu
matheo92
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pt, 16 paź 2009, 18:23
Motocykl: ...
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lipno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: honda CRE vs. Yamaha DT 50

Post autor: matheo92 » ndz, 21 mar 2010, 15:37

dzięki :) przyda się. Ja chciałem ogółem Super Moto xD ale myślę że tę Honde CRE 50 Six bym brał chociaż trudno znaleźć ją na allegro. A co np. z DT dużo słabsza jest od Hondy? Jeżeli już bym brał Yamahę to tylko SM a hondę tą hard :D
Lipno_Mateusz_Mx :)



Chociaż nie mam full crosa, to czuję że jednak go mam, gdyż mój komar pochłania tyle kasy miesięcznie co serwis 250 4T bądź 2T :)

Autor tematu
matheo92
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pt, 16 paź 2009, 18:23
Motocykl: ...
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lipno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: honda CRE vs. Yamaha DT 50

Post autor: matheo92 » ndz, 21 mar 2010, 16:00

Lipno_Mateusz_Mx :)



Chociaż nie mam full crosa, to czuję że jednak go mam, gdyż mój komar pochłania tyle kasy miesięcznie co serwis 250 4T bądź 2T :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównania”